320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eino jah. Enne kopika play-off'e poleks vast keegi seda uskunud. Aga nagu öeldakse, parem võitis. Poleks uskunud, et ütlen seda, aga õnnitlused Venemaale!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Väravad olid väga ilusti kombineeritud, eriti 2. värav.
      Kaitse oli Rangersil üsna sitt, aga...ÕNNE ZENIT!
      slimm.ee

      Kommentaar


        ojaaa....Õnnitlused Peterburi Zenitile, nad väärisid seda võitu kohe kindlasti. Braavo!

        Kommentaar


          karikas läks õigesse hoovi
          parimaks mänguks siin karikasarjas jäi siiski zenit'il mäng bayerniga kodus. Viimased 15 minca siis
          just retain that....
          .............evrything u see is hallucination....
          ...so be prepared.

          Kommentaar


            Kuigi tavaliselt hoian Briti jalgpallile (sh Shoti) pöialt, siis eile võitis küll õige meeskond. Zyrianovi ees müts maha. Mõne aasta eest ta vaevalt oskas sellest hetkest unistada.

            Kommentaar


              Ei näinud eilset mängu tervikuna ja varasemaid voore üldsegi mitte, aga tuletan kõigile Rangersi siunajatele meelde, millisest seisust Shoti jalgpall välja on rabelenud. Jah, mänguliselt jäädi Zeniidile alla ja ühe ründaja taktika on alati kole, aga häbisse shoti poisid minu arust eile küll ei jäänud.
              Finaalipääs oli paras ime ausalt öeldes, sest tänast Rangersit ei saa võrrelda aastatetaguse maailmarändurite pundiga, kust shotlast otsisid tikutulega. Tehti oma parim ning poisid võivad saavutuse üle uhkust tunda.
              Ning muidugi eriline müts maha Walter Smithi ees, kes on paari aastaga suutnud kõigepealt tõsta jalule Shoti koondise ning seejärel viia klubi eurokarika finaali.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                No Zeniit oli super!
                Kuidas keskvälja kontrolliti ja kõik lahtised pallid võeti ja kaitses mängiti ka lühikeste söötudega pall minema,tehnikat on neil meestel palju !
                Sotlaste mäng seevastu oli masendav vaadata

                Kommentaar


                  Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                  Üheksast play-off mängust alates 32 paremast kuni finaalini suudeti skoorida vaid kolmes mängus.
                  Ja enne finaali oli play-offides sisse lastud kaks kolli, kui ma ei eksi. Jalgpallifoorumi kasutajatel võiks mängust ikka nii palju aimu olla, et vähemalt hea kaitsetöö ära tunnevad ja seda tunnustavad. Eriti 'antifootballi' harrastava koondise poolehoidjad. Aga üldiselt, ma vaatan, ütles mcn juba allpool kõik ära - ega minagi kavatse väita, et zenit poleks parem polnud ja võitu teeninud.

                  Oma õnnitlustega võite aga küll pikalt minna. Kahju et te eile hiiul polnud, oleksite saanud venekatega ROSSSIIIJA! skandeerida. Eestlased on ikka putsis rahvas, ma ei või.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Üks kõrvalepõige finaalist, aga Rangersi taktikat vaadates oleks põnev olnud jälgida mida suutnuks eelmise suve lõpul CL eelringis nende vastu Levadia, kes punatähtede vastu (eriti kodus) vägagi muljetavaldava partii esitas, kuid napilt konkurentsist pudenes. Paraku jääb vastus õhku rippuma, aga ehk uuel hooajal naeratab õnn.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Ja enne finaali oli play-offides sisse lastud kaks kolli, kui ma ei eksi. Jalgpallifoorumi kasutajatel võiks mängust ikka nii palju aimu olla, et vähemalt hea kaitsetöö ära tunnevad ja seda tunnustavad. Eriti 'antifootballi' harrastava koondise poolehoidjad. Aga üldiselt, ma vaatan, ütles mcn juba allpool kõik ära - ega minagi kavatse väita, et zenit poleks parem polnud ja võitu teeninud.

                      Oma õnnitlustega võite aga küll pikalt minna. Kahju et te eile hiiul polnud, oleksite saanud venekatega ROSSSIIIJA! skandeerida. Eestlased on ikka putsis rahvas, ma ei või.
                      Seda Hiiu teemat jätkates - mu kõrvad ju ei saanud petta, et ka staadionil Zeniidi fännid skandeerisid Rossia-Rossiat. Ja ma pole sellist asja varem muude rahvuste koha pealt kohanud. Järjekordne väga ohtlik märk natsikultuuri arengu märk. Poliitika ei ole selle foorumi teema, aga märke sellest arengust ei tohiks ignoreerida.
                      Lühidalt mängust ka. Olks Pogrebnjakk mängus ja samad taktikad oleks seis jäänud 4-0. Oleks shotlased olnud ründama agressiivsed ja kas siis Pogrebnjakki või mitte oleks lõppseis 6-0(1) Zeniidile. Momendil W.Smithi hea kaitsetqaktika tootis põneva skoori enamuse mänguajast, aga jah, paratamatut on raske vältida. Aga nagu McN ütles - Rangers on suurepärase eurohooaja teinud ja juba mitmendat aastat on shotlastel põhjust rahul olla kas koondise või klubi tegudega.

                      Kommentaar


                        Ma Zeniidi poolt kindlasti ei olnud.
                        Nende fännid jätsid tõsiselt sita maigu suhu pärast Marseillega mängu, kui loopisid mustanahalisi Marseille mänigijaid banaanidega ja sõimasid rassistlike solvangutega.
                        Tõsiselt kahju ,et Rangers ei võitnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Ma Zeniidi poolt kindlasti ei olnud.
                          Nende fännid jätsid tõsiselt sita maigu suhu pärast Marseillega mängu, kui loopisid mustanahalisi Marseille mänigijaid banaanidega ja sõimasid rassistlike solvangutega.
                          Tõsiselt kahju ,et Rangers ei võitnud.
                          Ega sa siis fänne toetama ei pea. Toeta Zeniiti kui meeskonda. Vaevalt et nende mängijad fännide tõekspidamisi jagavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                            Ega sa siis fänne toetama ei pea. Toeta Zeniiti kui meeskonda. Vaevalt et nende mängijad fännide tõekspidamisi jagavad.
                            Ma tean ,et ei ole meeskonna süü aga ikkagi...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Tõsiselt kahju ,et Rangers ei võitnud.
                              Sama tunne.

                              Kommentaar


                                ras va tri rangers
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X