320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

    Algselt postitas dribbler69
    ja see ei ole võltsing. lebron james on sama reklaamiga hakkama saanud. see pole võltsing.
    LeBron ütles intervjuus, et tegemist on loomulikult võltsinguga ja ta tegi seda vaid enda rõõmuks, sest tundus lahe idee.

    Palun ära aja suust suvalist okset välja, onja. Ja nüüd võta endale nädalaks puhkus ja ära seda foorumit nt. loe.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

      edvc_van on see kes arvab, et on feik ja professionaalne videotöötleja arvab et on õige.!!!


      Las ma arvan-see oli juhusliult filmitud ka, eks?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid

        ronnie teeb treeninguid koos mingite suvaliste jorssidega, kes taustal ruutu mängivad. samal ajal aga perfekteerib ta lattilöömist. kui 1sel septembril kooli lähed, siis võid oma kliffidega vaielda selle üle. ja ära peapaela unusta

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid

          Algselt postitas Martin


          Algselt postitas dribbler69
          ja see ei ole võltsing. lebron james on sama reklaamiga hakkama saanud. see pole võltsing.
          LeBron ütles intervjuus, et tegemist on loomulikult võltsinguga ja ta tegi seda vaid enda rõõmuks, sest tundus lahe idee.

          Palun ära aja suust suvalist okset välja, onja. Ja nüüd võta endale nädalaks puhkus ja ära seda foorumit nt. loe.
          Kle issi ehk võtad ise ka puhkuse?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

            äkki võtaks kõik koos?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

              Ei, ma arvan sama mis Martin - las poiss puhkab. Kaotajana rusikatega pole mõtet vehelda - oota, küll saad olla mingi aja pärast vastupidises rollis.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                Algselt postitas Nurmekas


                Kas keegi suudab mulle seletada selle passiivse suluseisu põhimõtet, seda just Henry viimase värava kontekstis?
                Ma küll olin prantslaste poolt, kuid värava õigsus jäi siiski veidi arusaamatuks.

                Selge on see, et Henry ei olnud suluseisus.
                Küll olid seda aga mingi 3 muud prantslast, kes ilmselgelt segasid kaitseliini ning väravavahti ning seega osalesid mängus, mida suluseisu reeglite järgi minu teada ei tohi teha.

                Kus mu mõttekäigus see viga nüüd esineb?
                Anybody?
                Jäängi oma lolle luulusi uskuma, kas ma ei saagi enam kõrtsus välju häälega, saadetuna sõimust, avaldada oma ainuõiget arvamust mängusituatsioonis?
                Ning seda kõike selle tõttu, et mul pole aimugi passiivsest suluseisust?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                  Pole just päris konteksti, aga sõber mul oli jälginud kordust algusest peale ja Henryd eii võtnud kohe algusest keegi peale. Miks? Arusaamatu...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                    Passivse suluseisu reeglit võiks mõni paberitega sell siin täpsemalt tutvustada küll selle situatsiooni valguses. Need standardolukorrad on küll keerulised(kuna seal niipalju mehi). Ise eeldan, et see on kohtuniku tõlgendamise küsimus. Nurmekale aga niipalju, et mina küll kolme prantslast suluseisus kokku ei loendanud. Üks oli kindlalt ja Makelele puhul tundus suht vaieldav olukord. Aga see on väike detail ka.
                    Aga jah keegi Henry\'d ei katnud ja Cafu oli vist see, kes kasti ääres lihtsalt hingeldas küürus asendis.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                      ma sain täna töö juures pisut mõelda selle üle, nüüdseks mõtetule vaidlusele. ja jõudsin järeldusele, et ma vist \"armusin\" liigselt tema mänguilusse, mitte niivõrd mängule. väljendusraskused.
                      ja et praegu on zidane rohkem korda saatnud.
                      aga millal see meistrite liiga uus hooaeg hakkab, keegi teab?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                        Algselt postitas dribbler69


                        ma sain täna töö juures pisut mõelda selle üle, nüüdseks mõtetule vaidlusele. ja jõudsin järeldusele, et ma vist \"armusin\" liigselt tema mänguilusse, mitte niivõrd mängule. väljendusraskused.
                        ja et praegu on zidane rohkem korda saatnud.
                        aga millal see meistrite liiga uus hooaeg hakkab, keegi teab?
                        Peale seda kui sa väikese puhkuse võtad, ehk siis 11 juuli hakkab 1 kval ring.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                          Algselt postitas Martin


                          Algselt postitas dribbler69
                          ja see ei ole võltsing. lebron james on sama reklaamiga hakkama saanud. see pole võltsing.
                          LeBron ütles intervjuus, et tegemist on loomulikult võltsinguga ja ta tegi seda vaid enda rõõmuks, sest tundus lahe idee.

                          Palun ära aja suust suvalist okset välja, onja. Ja nüüd võta endale nädalaks puhkus ja ära seda foorumit nt. loe.
                          Kellel korvpallist vähegi aimu,see saab aru kohe,et tegemist on villase montaaziga.Oma poolelt pikas dressis niimoodi kannad maas järjest viskeid ei panda,keegi kurat ei viskaks välja.Nii lõdvalt visatakse keskpositsiooni viskeid,isegi kolmeseid ei visata mitte.

                          Mis passiivsesse sulgu puutub,siis ei tohi mänguliselt situatsioonist osa võtta.Kuna 2-3 prantslast võtsid olukorrast ja värava sünnist siiski otseselt osa,ei oleks neile liiga tehtud,kui see asi oleks suluks ära vilistatud.Ja mitte Henry\'le,vaid tema kaaslastele.Ühesõnaga selline vaieldav asi nagu Eesti Vabariigi seadus..,ja kõik oleneb kohtunikust.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                            Tekitas endas ka kergeid kahtlusi antud olukord, eriti see, et kui ülejäänd prantslased vähemalt seisid jalad maas, siis üks (Makelelele või kes iganes, ei viitsinud pärast üle vaadata) ju pmtslt hüppas ikkagi palli alt läbi, vahest kümme senti jäi puudu, et oleks peaga puutuma ulatanud. Kuna kumbki meeskond lõpptulemuse seisukohalt eriti ei kottinud, siis ka väga leili ei läinud, aga põhimõtteliselt tundub sellises olukorras suluseisu vilistamata jätmine siiski pigem vale. Et kui näiteks antakse äärelt sööt ja keskel kaks meest järjest teevad löögiliigutuse, aga ei ulatu pallini ja see läheb kuskilt tagant tulnud kolmandale, kes lööb kolli - raske nagu väita, et need kaks ei osalenud mängus. Natuke liialdatud näide, aga ehk selgitab pointi.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                              hea töö Carlos








                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                                Teema lõpetuseks tsitaat päevakangelaselt endalt:

                                But he defended himself, saying: \"I had nothing to do in the box, so I stood there. If I had entered the box with Henry people would have blamed to me too, because I cannot jump along with a 1.90 metre tall rival.\"
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X