320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM2006 - veerandfinaalid

    Panuste kasvades eraldi teemad tulevad siinkohal kohustuslikuks


    Reedel maailma keskpunktiks on Berliin. Ennekõike positiivse ründemänguga silma jäänud sakslased on enda mängu samm-sammult parandanud, Argentiina vastavalt on S & M-le antud isaliku õpetuse ja Elevandiluuranniku alistamise järel vajunud lihtsurelike tasemele. Ei tasu unustada, et nahkpükste tõotatud maa esindajad pole veel kaitses tõelisesse testi jõudnud, kuid ründemängus sakslased on enda stabiilsuse tõttu siiamaani vastasest karva võrra paremad olnud. Die Nationalelf`i vaatevinklist saatuslikuks võib osutuda suhteliset aeglane ja mittepaindlik keskkaitse, keda vastu mängides Argentiina tehnilised ründeässad on nagu kalad vees. Samasugune nõrk lüli leidub Albicelestes`i ridadest: Klose ja Podolski on vaikselt kerkinud kogu turniini kõige liikuvamaks ja kiiremimaks ründeduoks, kes võivad sinivalgete kaitseliinis midagi katastrofaalset korda saata. Kes haarab initsiatiivi, kumma närvid on raudsemad? Paaritunnise show lõpuks näeme, kas olümpiastaadion muutub tangoestraadiks või täituvad sealsed soojavee torustikud pilsneriga...

    #2
    Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

    Kuulge mr Blue Rock - mis te ajate

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

      Aga üldiselt - eks otsustavad kahevõitlused - kees need ära võtab see saab initsiatiivi ja selle vastu aitab ainult õnnestunud kiirrünnak.Usun, et sakslased on füüsiliselt parim meeskond turniiril, vaimselt tänu kodustaadionile samuti. Nüüd jääb veel korvata vastase tehniline üleolek - aga see ei tohiks kahe eelmise faktori abil eriti raske olla.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

        Samas peaasi, et kaitse oleks meie meestel korralik. Abbondanzieri on minu üllatuseks suht hästi turniiri jooksul mänginud. No mina ei tea, ehk võetakse järgmiseks tsükliks esiväravavahiks praegu juba 36-aastane Alavési(!) Roberto Bonano:P Burdissot mina kaitseliini ei oota, veel vähem Cufret. Mõtetud mehed. Väga teretulnud oleks algkoosseisus Milito, kuid keskkaitsjaid tal vast välja lüüa ei õnnestu. Meeskonna suurim üllatus on aga Maxi Rodriguez, kellest ma enne turniiri algust midagi ei arvanud. Riquelme on peale avamängu pmst null olnud. Oleks mina Pekermani asemel, prooviks Aimari. Nagu arvata, ei olnud ka Saviola kirkaim kriit. Crespo partneriks eelistaks mina Palaciot või Tevezi.

        Saksmannidel ei ole algkoosseisus vast mingit kahtlust. Lehmann, Friedrich, Mertesacker, Metzelder, Lahm, Frings, Ballack, Schneider, Schweinsteiger, Podolski, Klose. Kõik tõestanud ennast, kui maailmaklassi mängijad. Nõrgim lüli on vast kaitse, sellepärast peakski Saviola asemel proovima Tevezit. Samas, võib kõik proovides kaduda Minu jaoks täiesti võrdne mäng, Saksamaa kaotuse korral läheb kogu riik turniiri lõpuni musti leinalinte-lippe täis...

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

          Eriti huvitav oleks perspetiiv minna penaltiteni - kubki meeskond pole kunagi MMil penaltiseeriaid kaotanud. Sakslastel küll peaks neid tunduvalt rohkem tehtud olema.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

            Argentiina välja... rõvedate kaitsevigadega! Siis Pekermanil pole vabandust, miks ta Samueli ja JZ välja jättis
            sigpic

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

              Argentiina loomulikult välja. Sakslastel aga edasipääs otse finaali.

              Arvan, et ukrainlaste piir on nüüd ületatud ja Itaalia saab siiski poolfinaali, vaatamata oma täiesti igavale mängule.

              Kõige huvitavam duell peaks olema Portugal- Inglismaa. Inglismaal vanad võlad tasumata eelmisest EM-st, kuigi favoriidiks pean Portugali.

              Samuti peaks veerandfinaalis välja jääma ka Brasiilia. Loodan, et täna saab just Hispaania nende vastaseks.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

                No siin pole vast kahtlust, miks ta Samueli välja jättis, samas oleks võinud ju äkki Solari kaasa võtta.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

                  Algselt postitas Saarlane
                  Riquelme on peale avamängu pmst null olnud. Oleks mina Pekermani asemel, prooviks Aimari. Nagu arvata, ei olnud ka Saviola kirkaim kriit. Crespo partneriks eelistaks mina Palaciot või Tevezi.
                  Kui ma nüüd õieti mäletan, siis teise mängu FIFA poolt välja öeldud MoM oli Riquelme. Ega nad nüüd päris tühja koha pealt ka asja hinda. Kuigi peab tunnistama, et eks tahaks isegi Aimari vähe rohkem platsil tegutsemas näha. Viimases mängus lõi päris hästi teravusi.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

                    Võibolla tõesti. Mina mõtlesin tegelikult seda nulli peale Serbia mängu. Võibolla see oligi siis teine mäng. Minu viga

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

                      Algselt postitas telekavaataja


                      Argentiina loomulikult välja. Sakslastel aga edasipääs otse finaali.

                      Arvan, et ukrainlaste piir on nüüd ületatud ja Itaalia saab siiski poolfinaali, vaatamata oma täiesti igavale mängule.

                      Kõige huvitavam duell peaks olema Portugal- Inglismaa. Inglismaal vanad võlad tasumata eelmisest EM-st, kuigi favoriidiks pean Portugali.

                      Samuti peaks veerandfinaalis välja jääma ka Brasiilia. Loodan, et täna saab just Hispaania nende vastaseks.
                      Loodan et vastaseks saab Prantsusmaa ja Brasiilia võidab 1:0 . kuule - brasiilia saab kindlalt finaali. naerma ajad

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

                        Algselt postitas Maarek


                        Algselt postitas Saarlane
                        Riquelme on peale avamängu pmst null olnud. Oleks mina Pekermani asemel, prooviks Aimari. Nagu arvata, ei olnud ka Saviola kirkaim kriit. Crespo partneriks eelistaks mina Palaciot või Tevezi.
                        Kui ma nüüd õieti mäletan, siis teise mängu FIFA poolt välja öeldud MoM oli Riquelme. Ega nad nüüd päris tühja koha pealt ka asja hinda. Kuigi peab tunnistama, et eks tahaks isegi Aimari vähe rohkem platsil tegutsemas näha. Viimases mängus lõi päris hästi teravusi.
                        Noh, Inglismaa-Ecuadori MoM oli nende arvates mäletatavasti Terry, nii et see pole nüüd ka suurem asi näitaja . See selleks, mis Riquelmesse puutub, siis kuna talle pidevalt palli topitakse, torkab ta lihtsalt üsna tihedalt platsil silma. Mitte et ta nüüd halb mängija oleks, aga mitte ka selline maagiline playmaker nagu mitmel pool üritatakse näidata.


                        Ja triblajakuuskendüheksa võimisiganes sa oled, oma seniste postidega pole sa ise küll sellist grammatilist ega sisulist taset näidanud, mis annaks alust teiste kallal iniseda.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

                          Riquelme on hea,see on selge.Nagu Ballack on hea Saksamaa leeris.Isiklikult loodan,et sellest kujuneb ülikõva mäng,kus vastased väärivad teineteist.Mõlemad on väga head sel turniiril MEESKONNANA mängides.
                          Et ma soovin Argentiina maailmameistriks tulekut,siis olen ka nende poolt
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'MM 2006 - veerandfinaal\'

                            Saksamaa võidab Argentiina. 2-1
                            Ukraina võidab Itaalia. 1-0 (pendlad)
                            Saksamaa võidab Ukraina. 3-0

                            Portugal võidab Inglismaa. 1-0 (pendlad)
                            Brasiilia võidab Hispaaniat 2-0
                            Brasiilia võidab Portugali. 1-0

                            Finaalis: Brasiilia - Saksamaa 3-2

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                              Fuck Portugal!
                              YR1 Power

                              Kommentaar

                              Working...
                              X