320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kreeka jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahjuks jah ei saa tiimid kokkuleppele teleõiguste osas. Cosmote TV pakub 8 miljonit aasta eest, kuid vastuolevad tiimid tahaksid vähemalt 10 miljonit. Cosmote juhtkonna koosolek, mis seda otsustab, on planeeritud alles septembri algusesse, ehk siis suure tõenäosusega ei alga liiga ka järgmisel nädalal. Samuti on international break tulemas, mis võib samuti liiga algust veelgi edasi lükata...

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Tundub, et mu plaan läheb perse. Mingitel teleõiguste küsimuste põhjustel on 1. voor edasi lükatud ja tõenäoliselt lükatakse edasi ka 28-29nda augusti mängud.

      Pinda hakkab see ebaõnn käima vaikselt.
      Üsna suur lootus ikkagi on, et 28-29 hakkab pihta. Allkirjasid veel paberil ei ole, aga põhimõtteliselt sai Cosmote kokkuleppele vastuolevate klubidega. Esmaspäeval toimub uuesti koosolek, kus klubid hääletavad ning praeguste signaalide kohaselt peaks see minema positiivselt, siis 28-29 toimub esimene voor.

      Kommentaar


        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
        Üsna suur lootus ikkagi on, et 28-29 hakkab pihta. Allkirjasid veel paberil ei ole, aga põhimõtteliselt sai Cosmote kokkuleppele vastuolevate klubidega. Esmaspäeval toimub uuesti koosolek, kus klubid hääletavad ning praeguste signaalide kohaselt peaks see minema positiivselt, siis 28-29 toimub esimene voor.
        Sa oled mu päikesekiir Hoian pöidlad pihus.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
          Üsna suur lootus ikkagi on, et 28-29 hakkab pihta. Allkirjasid veel paberil ei ole, aga põhimõtteliselt sai Cosmote kokkuleppele vastuolevate klubidega. Esmaspäeval toimub uuesti koosolek, kus klubid hääletavad ning praeguste signaalide kohaselt peaks see minema positiivselt, siis 28-29 toimub esimene voor.
          Tere Blue Moon. Kaks küsimust tekkis sinu postituse peale. Kas sa elad Kreekas? Miks sa City avatari maha oled võtnud?

          Kommentaar




            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Tere Blue Moon. Kaks küsimust tekkis sinu postituse peale. Kas sa elad Kreekas? Miks sa City avatari maha oled võtnud?
              Tere. Elasin Kreekas, praegu elan Eestis, aga käin tihti Kreekas. City avatari võtsin maha, sest mulle lihtsalt ei meeldinud City uus logo, minu arvates oli vana palju ilusam Üldiselt ma niikuinii enam foorumis väga aktiivne postitaja ei ole, käin lugemas lihtsalt

              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


              Kahjuks ei saadudki kokkuleppele ning liiga taaskord postponed. 11-12 September ehk...

              Kommentaar


                Ruben Semedo on tagasi vangis. Väidetavalt vägistas 17-aastase tüdruku. Mõni ikka oskab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Ruben Semedo on tagasi vangis. Väidetavalt vägistas 17-aastase tüdruku. Mõni ikka oskab.
                  Eile uudist nähes, et üks Super League mängija on vahistatud, siis kohe oleksin teda pakkunud, olles kuulnud jutte inimestelt, kes temaga kokku puutunud. Olympiacose jaoks muidugi väga halb uudis, sest taheti teda siin transfer window'i lõpus maha müüa.

                  Kommentaar


                    Järjekordne jalgpallikaart. Seekord luubi all Ateena.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar

                    Working...
                    X