Lehekülg 1, kokku 10 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 185
  1. #1

    Algupärane Noortekoondised U-19 ja U-17

    Kuna pikemat aega on olnud võimalik täheldada mõningast huvi tõusu naiste jalgpalli ja noorte meistrivõistluste vastu, avaks järgmise teema.

    Uudis on seda igati väärt

    asjad liiguvad
    299195

  2. #2

    Algupärane Vastus teemale \'Noortekoondised U-19 ja U-17\'

    Täna alanud neidude Balti turniiri esimeses mängus võitis eesti U-16 koondis läti eakaaslasi tulemusega 2:1. Eestlannade väravad lõid Eneli Vals ja Ulrika Tülp. Võidu sai ka eesti U19 kes oli lätlastest üle 1:0. Värav Anželika Ahmetšinalt.
    Väljaspool arvestust esinev Azerbaidzaan võitis Leedu U19 5:1.

    U-19 koondise koosseis:

    Signy Aarna - FC Lootos Põlva
    Anželika Ahmetšina - FC Levadia Tallinn
    Merle Alupere - JK Tammeka Tartu
    Kristi Hausenberg - JK Tammeka Tartu
    Marianne Kurvits - JK Tammeka Tartu
    Getter Laar - Pärnu JK
    Daniela Mona Lambin - FC Levadia Tallinn
    Liisi Lantsev - JK Piraaja Kehra
    Marve Markson - Pärnu JK
    Geete Paulus - JK Piraaja Kehra
    Karina Puks - JK Tammeka Tartu
    Kristiina Raudsepp - FC Lootos Põlva
    Marge Rennig - FC Flora Tallinn
    Aljona Sasova - FC Levadia Tallinn
    Inna Zlidnis - FC Levadia Tallinn
    Margarita Žernosekova - Pärnu JK
    Suzanne Tahk - EVL Silwi Kehtna
    Olga Tsuiko - Pärnu JK

    U-16 koondise nimekiri

    Laura Einas – JK Tallinna Kalev
    Kadi Einola – FC Lootos Põlva
    Kersti Hausenberg - JK Tammeka Tartu
    Marge Kesküla - JK Piraaja Kehra
    Grete Kolbakov - FC Lootos Põlva
    Kristel Kotkas - FC Lootos Põlva
    Anni Liivand - JK Piraaja Kehra
    Katrin Loo – FC Flora Tallinn
    Laura Musting – FC Lootos Põlva
    Nele Nõgisto - JK Tallinna Kalev
    Kerli Paimre - EVL Silwi Kehtna
    Anete Paulus - JK Piraaja Kehra
    Sirje Roops – JK Tammeka Tartu
    Liivi Sõrmus - Pärnu JK
    Kirta Talgre – FC Lootos Põlva
    Merlin Tammeleht – FC Flora Tallinn
    Ulrika Tülp - EVL Silwi Kehtna
    Eneli Vals – FC Lootos Põlva

    Koondiste treenerid on Jüri Saar ja Katrin Kaarna.

    TURNIIRI AJAKAVA
    Reede, 28.07
    14:00 Läti-Eesti U16 1:2
    18:00 Läti-Eesti U19
    Laupäev, 29.07
    14:00 Eesti-Leedu U16
    16:00 Eesti-Aserbaidþaan U19
    Pühapäev, 30.07
    10:00 Läti-Eesti U16
    13:00 Eesti-Leedu U19
    299195

  3. #3

    Algupärane Vastus teemale \'Noortekoondised U-19 ja U-17\'

    Eesti piigadele siis seekord Balti turniirilt teine koht.

    U 19 turniiri üldvõit oli aga igati meeldiv üllatus

    Areng on olnud muljetavaldav
    299195

  4. #4
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003
    Postitusi
    2 038

    Algupärane Vastus teemale \'Noortekoondised U-19 ja U-17\'

    Pärnu Postimees - Vutineiud olid võidukad

  5. #5

    Algupärane

    Leidsin lõpuks ülesse ka pisut õigema teema Kiire copy-paste Lootose kodulehelt : http://www.fclootos.ee/

    Esmaspäeval, 27. augustil algas Kehtnas Balti Turniir U17 ja U19 sündinud neidude koondistele. Avapäeval kohtusid Eesti ja Läti noortekoondised. Eesti U17 võitis lätlasi väravaterohkes mängus 8:5. Ühe värava autoriks oli allegro Eneli Vals kes koos Kristel Kotkasega tegid kaasa kogu kohtumise. Algkoosseisus alustanud Laura Mustingu (kellelt tulid nii kolmanda kui neljanda väravani viinud söödud) vahetas teise poolaja alguses välja Kirta Talgre. Teisel poolajal sekkus vahetusest ka Grete Kolbakov.
    U19 pidi hoolimata sellest, et esimesel poolajal juhtima mindi, vastu võtma 1:3 kaotuse. Allegrod Signy Aarna ja Kristiina Raudsepp osalesid kohtumises algusest lõpuni.

    Kell 15:00 Kehtnas, mänguaeg 2x40 minutit
    EESTI U-17 – LÄTI
    8 : 5 (6:1)
    Peakohtunik: Eiko Saar
    Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Viljo Kivisild
    Väravad: 12., 15., 35. Loo, 17., 38. Tülp, 32., 73. Lambin, 60. Vals - 14. Vaciete, 51., 67., 68. Ivanova 79. Pešudova

    Eesti: 1-Kati Niinemets, 9-Triinu Esken, 11-Kätlyn Ohtla (71. 16-Maria Luigend), 10-Kristel Kotkas, 7-Anete Paulus, 5-Laura Musting (53. 14-Sandra London; 76. 19-Laura Einas), 18-Sirje Roops (67. 2-Kairi Tamm), 13-Daniela Mona Lambin, 8-Eneli Vals, 15-Katrin Loo (53. 17-Grete Kolbakov), 6-Ulrika Tülp (53. 3-Kirta Talgre).

    Varus: 19-Laura Einas, 16-Maria Luigend, 14-Sandra London, 17-Grete Kolbakov, 3-Kirta Talgre, 2-Kairi Tamm, 4-Kadi Einola, 12-Nele Nõgisto.


    kell 18:00 Kehtnas, mänguaeg 2x45 minutit
    EESTI U-19 – LÄTI U-19
    1 : 3 (1:0)
    Peakohtunik: Maaren Olander
    Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Pille Raadik
    Väravad: 41. Zlidnis - 49,57. Abolina, 61.Ignatjeva

    Eesti: 1-Getter Laar, 2-Viivika Viickberg, 3-Marianne Kurvits, 4-Berle Brant (60. 15-Liis Ott), 5-Inna Zlidnis (70. 18-Kati Reispass), 6-Anþelika Ahmetðina, 7-Kristiina Raudsepp, 8-Merle Alupere (46. 17-Anna Andreas), 9-Maria Sootak (80. 16-Marija Mussorina), 10-Signy Aarna, 11-Krista Liiv (90. 13-Ruslana Barinova).

    Varus: 12-Annika Pajupuu, 13-Ruslana Barinova, 14-Kadi Rannula, 15-Liis Ott, 16-Marija Mussorina, 17-Anna Andreas, 18-Kati Reispass.


    Teisipäev 28.08
    Turniiri teisel päeval kohtusid Leedu ja Läti noortekoondised. Esmalt toimunud U-17 koondiste vahelises mängus alistasid leedukad lätlased tulemusega 3:1. Lätile seega turniirilt kolmas koht.
    Õhtuses, U19 koondiste vahelises, mängus olid omakorda paremad meie lõunanaabrid, saavutades ülipingelises kohtumises 2:1 võidu ning tulles sellega ühtlasi ka Balti turniiri võitjaks.
    Homsetes Eesti ja Leedu koondiste mängudes piisab U17 neidudele turniirivõiduks leedukate vastu viigist. U19 peab aga hõbemedalite võitmiseks Leedut kindlasti võitma. Siin rahuldaks viik omakorda leedukaid, kellel eestlannadest(-2) parem väravate vahe (-1).

    12.00 Läti – Leedu U17 1:3
    15:00 Läti – Leedu U19 2:1

    Kolmapäev 29.08
    12.00 Leedu – Eesti U17
    15:00 Eesti – Leedu U19


    Läti U – 17 koosseis turniiril:
    1 Natalija Vihrova 1992 38.vsk. / FK”Balozi”
    2 Liene Freiberga 1991 SK”Imanta”
    3 Leonora Bovina 1992 Daugavpils BJSS
    4 Aiona Karavaja 1992 38.vsk. / FK”Balozi”
    5 Olga Ivanova 1992 FC”Skonto/46.vsk- RFS”
    6 Dita Upesjure 1991 FK “Mersrags”
    7 Anastasija Roèâne 1992 FK “Riga”
    8 Anete Nikolajeva 1992 FK “Tukums – 2000”
    9 Pauline Latsone 1991 FK “Varpa – Valmiera”
    10 Santa Smirnova 1992 FK “Viesite/ Jekabpils BJSS”
    11 Olga Paplavska 1992 RFS
    12 Liene Vaciete 1991 Š F S-74.vsk
    13 Aleksandra Kokorina 1991 Š F S-74.vsk
    14 Valerija Širmanova 1991 Š F S-74.vsk
    15 Olga Eeršigovskaja 1991 Š F S-74.vsk
    16 Tatjana Pešudova 1992 Š F S-74.vsk
    17 Violeta Kurkina 1991 Š F S-74.vsk
    18 Kristina Kazakevica 1992 38.vsk./ FK”Balozi”

    Personal:
    Peatreener - Juris Docenko
    Treener - Jurijs Hudjakovs
    Arst - Arija Ivulane
    Manager - Vilnis Klavinš


    Läti U-19 koosseis turniiril:
    1 Guna Abolina 1990 “Saldus FK- Lutrini”
    2 Anna Propošina 1990 FHK “Liepajas Metalurgs”
    3 Julija Levšenko 1989 FHK “Liepajas Metalurgs”
    4 Ilze Ose 1989 FK “Plavinas DM”/Viesite/Jekabpils BJSS
    5 Džastina Radvila 1991 FK “Plavinas DM”/Viesite/Jekabpils BJSS
    6 Julija Sokolova 1991 FK “Ventspils”
    7 Baiba Rituma 1990 FK”Tukums – 2000”
    8 Evija Zaiere 1990 FK”Tukums – 2000”
    9 Liga Lure 1990 FK”Tukums – 2000”
    10 Angelina Ignatjeva 1990 FC ”Skonto/46.vsk./R F S”
    11 Stella Jemeljanova 1989 Š F S
    12 Natalija Gromova 1990 Š F S
    13 Andžella Kafijatullova 1990 Š F S
    14 Liga Sile 1989 Š F S
    15 Santa Bogdanova 1989 SK “Ceriba”-Preili
    16 Iveta Ruèkanova 1989 Bauskas BJSS
    17 Arina Garbuzova 1989 38.vsk./ FK”Balozi”
    18 Arta Rutena 1989 Bauskas BJSS

    Personal:
    Peatreener - Agris Bandolis
    Treener - Olga Šmaka
    Arst - Arija Ivulane
    Manager - Vilnis Klavinš
    299195

  6. #6

    Algupärane

    Kehtnas peetud kuni 17-aastaste neidude Balti turniiril tuli esikohale Eesti jalgpallikoondis, kes alistas Läti 8:5 ja Leedu 5:0.

    Kolmapäeval peetud kohtumises Leeduga lõid Eesti väravad Katrin Loo, Daniela Mona Lambin ja Ulrika Tülp (2), üks oli Leedu omavärav.

    Kuni 19-aastaste koondis võitis Balti turniiri viimasel päeval Leedut 2:0 (väravad Signy Aarnalt ja Viivika Viickbergilt), kuid jäi üldkokkuvõttes Läti järel teiseks.

    Tulemused

    Kolmapäev, 29. august

    kell 12:00 Kehtnas, mänguaeg 2x40 minutit

    EESTI U-17 – LEEDU U-17 5:0 (1:0)

    Peakohtunik: Ainar Kuusk
    Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Gunnar Nuuma

    Väravad: 23. Leedu omavärav, 45. Loo, 48. Lambin, 55., 72. Tülp

    Eesti: 1-Kati Niinemets (78. 12-Nele Nõgisto), 9-Triinu Esken (71. 4-Kadi Einola), 7-Anete Paulus, 10-Kristel Kotkas, 11-Kätlyn Ohtla (54. 16-Maria Luigend), 5-Laura Musting (60. 3-Kirta Talgre), 18-Sirje Roops (78. 2-Kairi Tamm), 8-Eneli Vals, 13-Daniela Mona Lambin (73. 17-Grete Kolbakov), 6-Ulrika Tülp, 15-Katrin Loo.

    Varus: 12-Nele Nõgisto, 16-Maria Luigend, 3-Kirta Talgre, 19-Laura Einas, 2-Kairi Tamm, 17-Grete Kolbakov, 4-Kadi Einola.


    kell 15:00 Kehtnas, mänguaeg 2x45 minutit

    EESTI U-19 – LEEDU U-19 2:0 (0:0)

    Peakohtunik: Silver Kõiv
    Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Pille Raadik
    Neljas kohtunik: Neeme Neemlaid

    Väravad: 55. Aarna, 59. Viickberg

    Eesti: 1-Getter Laar, 2-Viivika Viickberg, 3-Marianne Kurvits, 4-Berle Brant, 5-Inna Zlidnis (88. 13-Ruslana Barinova), 18-Kati Reispass, 6-Anželika Ahmetšina, 7-Kristiina Raudsepp (80. 16-Marija Mussorina), 9-Maria Sootak (52. 15-Liis Ott), 10-Signy Aarna, 11-Krista Liiv (50. 17-Anna Andreas).

    Varus: 12-Annika Pajupuu, 13-Ruslana Barinova, 14-Kadi Rannula, 15-Liis Ott, 16-Marija Mussorina, 17-Anna Andreas, 8-Merle Alupere.

    Tabeliseis U-17
    1. Eesti 2 2 0 0 13:5 6
    2. Leedu 2 1 0 1 3:6 3
    3. Läti 2 0 0 2 6:11 0

    Tabeliseis U-19
    1. Läti 2 2 0 0 5:2 6
    2. Eesti 2 1 0 1 3:3 3
    3. Leedu 2 0 0 2 1:4 0

    Tulemused

    Esmaspäev, 27. august
    15:00 U-17 Eesti – Läti (Kehtnas) 8:5
    18:00 U-19 Eesti – Läti (Kehtnas) 1:3

    Teisipäev, 28. august
    12:00 U-17 Läti – Leedu (Kehtnas) 1:3
    15:00 U-19 Läti – Leedu (Kehtnas) 2:1

    Kolmapäev, 29. august
    12:00 U-17 Eesti – Leedu (Kehtnas) 5:0
    15:00 U-19 Eesti – Leedu (Kehtnas) 2:0
    299195

  7. #7
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2005
    Postitusi
    66

    Algupärane

    U19 koondis loositi 2008/09 EMi esimeses kvalifikatsiooniringis ühte alagruppi Bulgaaria (korraldaja), Ukraina ja Itaaliaga.
    U17 vastased Norra, Inglismaa ja Kreeka, turniir toimub taas koduses Tallinnas

  8. #8

    Algupärane

    11.-13. juulini toimub Tallinnas Sportland Arenal ning A. Le Coq Arenal U-19 noortekoondise treeninglaager. Treeninglaager on ettevalmistus Naiste U-19 Balti turniiriks 18.-20. juulil Leedus.

    AJAKAVA

    11. juuli
    Kogunemine
    15.00 Koosolek
    17.00 Treening Sportland Arenal (kunstmuru)
    19.30 Õhtusöök

    12. juuli
    9.00 Hommikusöök
    10.30 Treening Harjutusväljakul (naturaalmuru)
    13.00 Lõuna
    15.00 Koosolek
    17.00 treening Harjutusväljakul (naturaalmuru)
    19.30 Õhtusöök

    13. juuli
    9.00 Hommikusöök
    10.00 Koosolek
    12.00 Mäng U-19 vs FC Flora naiskond Harjutusväljak
    14.30 Lõuna

    Treeninglaagrisse on kutsutud:
    Nr. Nimi Perekonnanimi Klubi Sünniaeg

    1 Annika Pajupuu FC Flora 1990
    2 Maria Luigend FC Flora 1991
    3 Katrin Loo FC Flora 1991
    4 Heleryn Viimsi FC Kuressaare 1990
    5 Liisi Salong FC Kuressaare 1990
    6 Marin Aleksejeva FC Kuressaare 1990
    7 Inna Zlidnis FC Levadia 1990
    8 Daniela Mona Lambin FC Levadia 1991
    9 Laura Musting FC Lootos 1991
    10 Signy Aarna FC Lootos 1990
    11 Kristiina Raudsepp FC Lootos 1990
    12 Grete Kolbakov FC Lootos 1991
    13 Liis Emajõe FC Lootos 1991
    14 Eneli Vals FC Lootos 1991
    15 Maria Sootak JK Maag-Tammeka 1990
    16 Liis Ott JK Maag-Tammeka 1990
    17 Merle Alupere JK Maag-Tammeka 1990
    18 Teele Saarestik JK Maag-Tammeka 1991
    19 Suzanne Tahk JK Tallinna Kalev 1990
    20 Laura Einas JK Tallinna Kalev 1991
    21 Kati Reispass FC Lootos 1990
    22 Anete Paulus Pärnu JK 1991
    23 Saskia Sonnberg Pärnu JK 1991

    Eelmise aasta koosseisust järel siis ainult kuus mängijat !!!
    299195

  9. #9

    Algupärane

    Eesti naiste koondiste treenerid aastal 2008:

    A-koondis: peatreener Aivar Lillevere, abitreener Katrin Kaarna

    U-19 koondis: peatreener Katrin Kaarna, abitreener Kaido-Meinhard Kukli

    U-17 koondis: peatreener Kaido-Meinhard Kukli, abitreener Allan Soomets
    299195

  10. #10
    Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005
    Postitusi
    9 127

    Algupärane

    INCE, ühe uudise oled mainimata jätnud? http://jalgpall.struktuur.ee/3778

  11. #11

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    INCE, ühe uudise oled mainimata jätnud? http://jalgpall.struktuur.ee/3778

    Tänud meenutamast Siin see siis nüüd on.


    Neidude U-17 koondise treeninglaager toimub 12. - 14. juulini

    Neidude U-17 koondise treeninglaager toimub 12. - 14 juulini A. Le Coq Arenal. Mängijatel palutakse kaasa võtta jalanõud naturaalsel murul treenimiseks. Treeninglaager algab kogunemisega 12. juulil kell 14:00.

    Järgnevad treeningud ning treeningmäng pühapäeval, 13. juulil kell 17:00. Laager lõppeb 14. juulil ühise lõunasöögiga.
    Treeninglaager on ettevalmistuseks naiste U-17 Balti turniiriks 18. - 20. juulil Leedus.

    Treeninglaagrisse on kutsutud:
    1. Tuuli Pungas, EVL Kohila
    2. Kadre Päri, EVL Kohila
    3. Merilin Korpe, EVL Läänemaa
    4. Sandra London, FC Flora
    5. Triinu Esken, FC Flora
    6. Ulla-Mari Niit, FC Flora
    7. Kätlyn Ohtla, FC Flora
    8. Maarjan Rand, FC Kuressaare
    9. Riina Truupõld, FC Levadia
    10. Regina Kolk, FC Levadia
    11. Triinu Olm, Põlva FC Lootos
    12. Kristel Kotkas, Põlva FC Lootos
    13. Keidi Käis, Põlva FC Lootos
    14. Kaisa Tammik, Põlva FC Lootos
    15. Kersti Hausenberg, Tartu JK Maag Tammeka
    16. Sirje Roops, Tartu JK Maag Tammeka
    17. Anni Ringenberg, Pärnu JK Vaprus
    18. Marleen Stokkeby, Pärnu JK Vaprus
    19. Eveli Randma, JK Tallinna Kalev
    20. Eret Elen Viidakas, JK Tallinna Kalev
    21. Liivi Sõrmus, Pärnu JK
    22. Kairi Himanen, Pärnu JK
    299195

  12. #12

    Algupärane

    Eesti naiste U19-koondis pidas Tallinnas A. Le Coq Arena jalgpallikompleksis ja Sportland Arenal treeninglaagri, millega valmistuti 18.-20. juulini Leedus toimuvaks Balti turniiriks.

    U-19 koondise peatreenerina debüteeriv Katrin Kaarna selgitas, et naiskonnaliikmed õppisid treeninglaagri jooksul teineteist tundma ning lihvisid koostööd.
    "Olen kõiki mängijaid ka varem näinud, kuid loomulikult sain minagi nende oskustest parema ülevaate. Mõned mängijad jäid treeninglaagrist erinevatel põhjustel kõrvale, kuid on Balti turniiriks koondises," ütles ta.

    Leedus toimuval Balti turniiril ei saa U-19 koondist aidata FC Flora mängijad Annika Pajupuu, Maria Luigend ja Katrin Loo, kes viibivad koos oma koduklubiga Taanis turniiril. "Kahjuks langes kaks võistlust omavahel kokku ning polnud võimalik mingeid muudatusi enam teha," selgitas Kaarna.

    Seekordse laagri käigus pidas U-19 koondis naiste Meistriliigas 2. kohal asuva FC Floraga treeningkohtumise, mis lõppes florakate 6:0 paremusega.

    Naiste U-19 koondis kuulub sel sügisel toimuval EM-valikturniiril 11. alagruppi, kus vastasteks on Ukraina, Itaalia ja Bulgaaria. Valikturniiri mängud peetakse Bulgaarias 25.-30. septembrini.

    U-19 koondise algkoosseis mängus FC Floraga: Maria Sootak, Kati Reispass, Anete Paulus, Heleryn Viimsi, Liis Ott, Daniela Mona Lambin, Merle Alupere, Signy Aarna, Grete Kolbakov, Liis Emajõe, Eneli Vals.

    Vahetusest sekkusid: Liisi Salong, Laura Musting, Kristiina Raudsepp, Teele Saarestik, Saskia Sonnberg, Anna Grigorjeva.

    Eesti U-19 koondis kohtub Balti turniiril laupäeval, 19. juulil Lätiga ning pühapäeval, 20. juulil Leeduga. Turniirile eelnevalt kogunetakse neljapäeval, 17. juulil.


    U19-koondiste Balti turniirile sõidavad:

    Heleryn Viimsi, FC Kuressaare (sünd. 1990)
    Liisi Salong, FC Kuressaare (sünd. 1990)
    Inna Zlidnis, FC Levadia (sünd. 1990)
    Daniela Mona Lambin, FC Levadia (sünd. 1991)
    Laura Musting, FC Lootos (sünd. 1991)
    Signy Aarna, FC Lootos (sünd. 1990)
    Kristiina Raudsepp, FC Lootos (sünd. 1990)
    Grete Kolbakov, FC Lootos (sünd. 1991)
    Kati Reispass, FC Lootos (sünd. 1990)
    Kadi Einola, FC Lootos (sünd. 1991)
    Eneli Vals, FC Lootos (sünd. 1991)
    Liis Emajõe, FC Lootos (sünd. 1991)
    Maria Sootak, JK Maag Tammeka (sünd. 1990)
    Liis Ott, JK Maag Tammeka (sünd. 1990)
    Merle Alupere, JK Maag Tammeka (sünd. 1990)
    Teele Saarestik, JK Maag Tammeka (sünd. 1991)
    Suzanne Tahk, JK Tallinna Kalev (sünd. 1990)
    Anete Paulus, Pärnu JK (sünd. 1991)

    Peatreener: Katrin Kaarna
    Abitreener: Kaido-Meinhard Kukli
    299195

  13. #13

    Algupärane

    Neidude U17-koondis valmistus Leedus Ukmerges toimuvaks Balti turniiriks A. Le Coq Arena treeningkompleksis peetud laagriga, mille käigus alistati kontrollmängus Nõmme Kalju naiskond 4:1 (2:1).
    Kaks väravat lõi Kadre Päri ning ühe lisasid Liivi Sõrmus ja Anni Ringenberg.

    U-17 esinduse peatreenerina debüteeriv Kaido-Meinhard Kukli valis 18.-20. juulini toimuvaks Balti turniiriks koondisesse 18 mängijat, Eestil on kaitsta eelmise aasta esikoht.

    "Võrreldes mullusega ei saa me loomulikult mitmeid mängijaid vanuse tõttu kasutada," selgitas Kukli. "Esimene eesmärk on mitte viimaseks jääda, siis võiks rahul olla. Kuuldavasti on lätlased küllaltki tugevad, aga arvan, et ka meie tase on korralik ning oleme väärilised vastased."

    Septembris seisavad Eesti U17-koondisel ees EM-valikturniiri 10. valikgrupi mängud, kus vastasteks on Norra, Inglismaa ja Kreeka. Kohtumised peetakse Eestis. "Enne valikturniiri koguneme koondisega veel paaril korral. Täpne aeg ja kogunemiste arv sõltub meistrivõistluste mängudest," rääkis Kukli.

    U17-koondise koosseis Balti turniiriks:

    Tuuli Pungas EVL Kohila
    Kadre Päri EVL Kohila
    Triinu Esken FC Flora
    Ulla-Mari Niit FC Flora
    Kätlyn Ohtla FC Flora
    Tiina Trutsi FC Flora
    Triinu Olm Põlva FC Lootos
    Kristel Kotkas Põlva FC Lootos
    Keidi Käis Põlva FC Lootos
    Kaisa Tammik Põlva FC Lootos
    Kersti Hausenberg Tartu JK Maag Tammeka
    Sirje Roops Tartu JK Maag Tammeka
    Anni Ringenberg Pärnu JK Vaprus
    Marleen Stokkeby Pärnu JK Vaprus
    Eveli Randma JK Tallinna Kalev
    Eret Elen Viidakas JK Tallinna Kalev
    Kairi Himanen Pärnu JK
    Liivi Sõrmus Pärnu JK

    Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli
    Abitreener: Allan Soomets
    299195

  14. #14
    Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003
    Postitusi
    9 272

    Algupärane

    Kas U-17 koondises olevad Flora tüdrukud jätavad siis Taani minemata?

  15. #15
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    148

    Algupärane

    Osa ei pidanud algusest peale minema ja need kellel piletid ostetud polnud sõidavad Taani otse Leedust, ühel oli koondises mängimise nimel materiaalselt võimalik ka osta lisa pilet Leedust Taani.
    Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

  16. #16
    Asjahuviline Kasutaja m2ngija15 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008
    Postitusi
    23

    Algupärane

    Keegi teab. U-17 Läti ja Leedu seisu ? : )

  17. #17

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas m2ngija15 Vaata postitust
    Keegi teab. U-17 Läti ja Leedu seisu ? : )
    U-17 Läti - Leedu 2:0 (1:0)

    U-19 Läti - Leedu 1:1 (0:1)
    299195

  18. #18
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    5 849

    Algupärane

    Kuidas Eesti tüdrukutel läinud?
    Olen see kes olen

  19. #19
    Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005
    Postitusi
    9 127

    Algupärane

    sealt leiad ühe tulemuse , mis pole küll suurem asi.

  20. #20
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    5 849

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    sealt leiad ühe tulemuse , mis pole küll suurem asi.
    alles vaatasin,siis polnud aga selge.
    Olen see kes olen

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud