320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - poolfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

    Müstiline bän täesti. Ja asendajad, mida paktui ongi kõige reaalsemad - Kehl või Borovsky. Kolmas variant ehk Novotny, aga see juba ebatõenäoline.
    Ma valiks Kehli, sest Borovsky on üliuniversaalne ja sobiks hästi vahetuseks kõigile keskvälameestele.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

      Sitt lugu küll, aga pole vast väga viga. Saame ka ilma Fringsita Italianodest jagu. Peamine küsimärk on kohtunik

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

        Algselt postitas Aramis
        itaalia koondis on kuidagi staaritu ja mulle ei sümpatiseeri üldse väiksed kährikud Gattuso ja Camoranesi
        Samade sõnadega kommenteeriks ju ainult Serie A-d jälgivad Itaalia meeskonna fännid Saksmaa meeskonda:P
        Kes kurat on Klose? Ahhaa, mängib mingis kohalikus klubis ja vist isegi skoorib.
        Või kes on Frings, Lahm, Schweinsteiger, Asamoah, Podolski, Schneider, Metzelder või Borowski? Ka vist mingid kohalikud staarid Üks mees tegelt neil päris kuulus, mängis ju lausa CL finaalis. Ja üks tähtis mees osteti vist raske raha eest juba Chelseasse. Ega tema ka vist nõrk pole:P

        Btw, ma pole ka Itaalia fänn, aga väide \"staaritu koondis\" tekitab küsimuse, et mis on siis koondis, mis pole staaritu Bundesliga fänni silmis ju ainult Saksamaa
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

          Algselt postitas Jasper Aga on keegi näinud seda kurikuulsat Fringsi lööki? Halenaljakas kuidagi. Mitte otseselt Frings vaid jalgpall üldse löökide seisukohalt. [/i]
          Kuigi hingega aru ei saa, siis mõistusega küll. Ilmselt lihtsalt FIFA rehabiliteerib end, kuna kohtunike tegevuse osas on ju nii palju jama olnud, et kui tekkis ümbervaatamise koht, siis tuli täie rauaga panna. Mis teha, tehniliselt täiesti õigustatud bänn (kuigi kas vastane oma näpuliigutuse pärast saab...), siis kahju on, et mees ei suutnud 100% vastu pidada sellisele provokatsioonile. Eks see gauchode eesmärgiks ju oligi ...

          ... kunagi isegi argentina teise valikuna võtnud mees, kuid viimastel aastatel teesklejate ja kukkujate suhtes tundlikuks muutununa ... a mis teha ... finaal äkitse? see ehk aitaks ...
          ¡No Pasarán!

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

            Algselt postitas Maarek


            Algselt postitas Aramis
            itaalia koondis on kuidagi staaritu ja mulle ei sümpatiseeri üldse väiksed kährikud Gattuso ja Camoranesi
            Samade sõnadega kommenteeriks ju ainult Serie A-d jälgivad Itaalia meeskonna fännid Saksmaa meeskonda:P
            Kes kurat on Klose? Ahhaa, mängib mingis kohalikus klubis ja vist isegi skoorib.
            Või kes on Frings, Lahm, Schweinsteiger, Asamoah, Podolski, Schneider, Metzelder või Borowski? Ka vist mingid kohalikud staarid Üks mees tegelt neil päris kuulus, mängis ju lausa CL finaalis. Ja üks tähtis mees osteti vist raske raha eest juba Chelseasse. Ega tema ka vist nõrk pole:P

            Btw, ma pole ka Itaalia fänn, aga väide \"staaritu koondis\" tekitab küsimuse, et mis on siis koondis, mis pole staaritu Bundesliga fänni silmis ju ainult Saksamaa
            Kuidas sa saad nii väiklane olla?
            Ma pole kordagi väitnud midagi sarnast Saksamaa kohta ja olen vast plussinagi ära toonud selle, et tegemist on Die Mannshaftiga, kus pole liidreid vaid selged rollimängijad ja ühtekuuluvus. Ainuke maailma TOP10 vend on Lehmann ja ka tema pole mingi staar.
            Staarid olid vanas Itaalias, praegusel MMil nt Brasiilial ja Prantsusmaal...
            Väga ebameeldiv on kui keegi mõtleb sust nii nagu sa just tegid. Isegi kui naljaga pooleks, siis ma ikka ei saa sellest aru.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

              Algselt postitas Aramis


              itaalia koondis on kuidagi staaritu
              Kes on staar? kas see kellest plaju tühja kisa tehakse? nagu Ruuni või Bechham?
              Või on staar lihtsalt kuulus väga hea mängija?

              Sel juhul küsikisin et kes on Buffon, Cannavaro, Totti, Zambrotta või Gattuso?

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

                Ja Del Pierro

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

                  paljuski nõustun Aramisega. eelkõige just keskväljal/ründeliini seisukohalt. del piero ja francesco totti võivad paljude jaoks olla küll ebajumalatest iidolid, ent MM on selgelt tõestanud, et mõlemas teoreetilises supertähes puudub oodatud sära. st. itaalial ei ole piisavalt head loovad ründemängijat. totti ei kannata praegusel hetkel võrdlust vananeva zidane\'i, nedvedi/rosicky, ronaldinho, riquelme või kas või beckhamiga. pirlo on arvatavasti üks maailma parimaid söötjaid ja mängunägijaid, ent tema roll on liiga kaitsev. ei ole ole tõesti SELLIST staari ja tähtmängijat. gilardino ei ole roberto baggio ja luca toni ei ole väravatele vaatmata christian vieri. ükski itaalia kaitsja ei ole muidugi maldini

                  paberil kõlavad siiski del piero ja totti üsna võimsalt ju. ja cannavaro ja nesta on üldtunnustatult maailma kaks parimat keskkaitsjat. buffon võibolla kõige enam hinnatud väravavaht jne. aga paari säravat ründemängijat tõesti pole.

                  loodan, et del piero näitab veel end MM-il. ka halva vormi juures võib ta lüüa vaimustavaid väravaid. lihtsalt üks ootamatu võimalus või meisterlik karistuslöök. üks lemmikmängijaid siiamaani. vapustav ründaja kõigele vaatamata.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

                    Kui minna Itaaalia koondisele süviti lähemale, siis Buffon on nagu Leehmanngi väga kõrgel väravavahtide reitingus. Ja Nesta ja Cannavaro on tõesti maailma keskkaitse tipp. Staarri nimetusele läheimal on kindlasti Totti, kuigi isiklik süümpaatia kuuluks Del Pierole, kelle mäng on selline, mis tegelikult eristab teda teistest maailmas. Üks staariks olemise elemente peaks see kindlalt olema - nagu Becksi tsenderdused, Ronaldinho tehnika jne
                    Aga jah, eks Serie a põhiselt ja Itaalias on päris mitu meest kondisest ebajumala staatuses, aga ma pidasin silmas kogu maailma, kes tõesti kõik omal ajal Roberto Baggio nime teadsid. Momendil isegi peale poolfinaali jõudmist teaavad inimesed rohkem Grossot, kui tänast sünnipäevalast Gilardinot.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

                      Algselt postitas Aramis


                      Kui minna Itaaalia koondisele süviti lähemale, siis Buffon on nagu Leehmanngi väga kõrgel väravavahtide reitingus. Ja Nesta ja Cannavaro on tõesti maailma keskkaitse tipp. Staarri nimetusele läheimal on kindlasti Totti, kuigi isiklik süümpaatia kuuluks Del Pierole, kelle mäng on selline, mis tegelikult eristab teda teistest maailmas. Üks staariks olemise elemente peaks see kindlalt olema - nagu Becksi tsenderdused, Ronaldinho tehnika jne
                      Aga jah, eks Serie a põhiselt ja Itaalias on päris mitu meest kondisest ebajumala staatuses, aga ma pidasin silmas kogu maailma, kes tõesti kõik omal ajal Roberto Baggio nime teadsid. Momendil isegi peale poolfinaali jõudmist teaavad inimesed rohkem Grossot, kui tänast sünnipäevalast Gilardinot.
                      Jah sellist tähte nagu Baggio ei ole...mitte ühelgi võistkonnal sel MM-il. Ronaldinho oli ju täiesti hale vennike seal platsil. Becks vähemalt lõi ühe karistuslöögi sisse - muud ju temalt oodata ei tasu. Jah kindlasti teavad ikka rohkemad inimesed Gilardinot, ta ikkagi Milani mees ja CL-is mänginud jne...

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

                        Kulla cannuman. Tõmba nüüd hinge ja loe Aramise jutt veelkord läbi. Siis loe oma jutt uuesti läbi ja siis häbene. Kui aru ei saa, kus sul loll jutt on, siis häbene oma rumalust.
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

                          Algselt postitas Kebab


                          Kulla cannuman. Tõmba nüüd hinge ja loe Aramise jutt veelkord läbi. Siis loe oma jutt uuesti läbi ja siis häbene. Kui aru ei saa, kus sul loll jutt on, siis häbene oma rumalust.
                          vat kui sa seletad mulle ära mis mu jutus vale oli siis vb isegi häbenen

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

                            MA peale seda postitust nüüd enne õhtut enam sõna ei võta - lihtsalt tahtsin avaldada arvamust, et kes vääriks neist neljast enim maailmameistriks tulemist.
                            Ma arvan, et see peaks olema Portugal - oma kuldse põlvkonna staaride jäänuste ja sellest kuldse põlvkonna järellainest kasvanud meeskonnana oleks neil viimane aeg võtta suurim ja säravaim tiitel. Ja eelised neil ka selleks on turniiri stabiilseima kaitseliini(koos vv-ga) pärast.
                            Edu kõigile poolehoidjatele - täna tuleb raske mäng ja mu süda aimab halba.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

                              Ausalt öeldes, minule sobivad kõik kolm võistkonda peale Saksamaa meistrina. No offence. Lihtsalt sümpatiseerivad. Portugal - tehnilised oskused on Euroopa brasiillastal kaunid ning osatakse ülihästi rünnata kui vaja + Figo ning jah, see kuldne generatsioon võiks selle võidu ära võtta lõpuks (nii lähedal oldud kaks korda vist juba). Prantsusmaa - Zidane võiks karjääri maailmameistrina lõpetada. Ja kõige rohkem meeldib mulle, see, et mängitakse oma mängu. Ei minda kiatsesse istuma vaid hakkatakse kohe teid vastase karistusalla leiutama. Itaalia - Matrix, Grosso ja Toni (loodetavasti kõik Interis järgmine hooaeg. Grosso kindlalt. Matrix ja Toni suure tõenäosusega) :P

                              Aga ausaltöeldes arvan, et sakslased panevad siiski asja kinni.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'MM2006 - poolfinaalid\'

                                Algselt postitas Tanel
                                Ausalt öeldes, minule sobivad kõik kolm võistkonda peale Saksamaa meistrina.
                                Ja ometigi on režissöör Klinsmann lavastanud skeemi, kus Saksa tagasihoidliku poolehoidjana ei pea puuduliku mänguilu pärast muretsema.

                                Ah, see rahvus on neetud.
                                http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X