320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

    Algselt postitas Raivo19


    Kui on juba kasutusele võetud meetmed,et koduvõistkonnad saavad trahve ning karistusi selle eest,et rassistlikke loosungeid lendab,oleks olnud ainuõige ka itaallast punase kaardiga kostitada,ja hiljem ka trahvida.Tüli algataja oli ju tema,Zidane\'i sugust annab endast välja viia.Itaallased on ikka väga ülbeks läinud erinevatel spordialadel(jalgratas-esimese hooga meenub Mario Cipollini,kes Kirsipuule kallale läks;suusatamine-Tomba,kes piltnikke peksab jne.),loogiline oleks neid vaos hoida.Pealöök oli nagu oli,aga mitte nii hull,et selliselt silda visata tagurpidi,õige mees oleks püsti jäänud.
    1. Materazzi provotseeris Zidane\'i, kes talle kallale läks - provotseerija itaallane süüdi.
    2. Piltnik provotseeris Tombat, kes talle kallale läks - kallaleläinud itaallane süüdi.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

      Algselt postitas Raivo19


      Pealöök oli nagu oli,aga mitte nii hull,et selliselt silda visata tagurpidi,õige mees oleks püsti jäänud.
      Keegi siin ütles ilusti, et sinusugused võiksid paluda ühel jalgpalluril täie jõuga peaga vastu rinda lüüa, siis saad vast isegi aru kui kõva koht pealagi on.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

        Algselt postitas Raivo19


        Kui on juba kasutusele võetud meetmed,et koduvõistkonnad saavad trahve ning karistusi selle eest,et rassistlikke loosungeid lendab,oleks olnud ainuõige ka itaallast punase kaardiga kostitada,ja hiljem ka trahvida.Tüli algataja oli ju tema,Zidane\'i sugust annab endast välja viia.Itaallased on ikka väga ülbeks läinud erinevatel spordialadel(jalgratas-esimese hooga meenub Mario Cipollini,kes Kirsipuule kallale läks;suusatamine-Tomba,kes piltnikke peksab jne.),loogiline oleks neid vaos hoida.Pealöök oli nagu oli,aga mitte nii hull,et selliselt silda visata tagurpidi,õige mees oleks püsti jäänud.
        Ja jah, igast riigist leiab selliseid \"ülbeid\" sportlasi Paar tükki kohe kindlasti, aga seepärast väita, et kõik väga ülbeks läinud... Aga eks ikka see, kes ei meeldi, on paha-paha.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

          Itaallased on väga nõmedad. Ei oska käitudagi. Kui neile abistav käsi püsti aitamiseks ulatakse, ei tee nemad sellest väljagi - Kuhu see Kõlbab?.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

            Algselt postitas lenc


            Algselt postitas Raivo19


            Kui on juba kasutusele võetud meetmed,et koduvõistkonnad saavad trahve ning karistusi selle eest,et rassistlikke loosungeid lendab,oleks olnud ainuõige ka itaallast punase kaardiga kostitada,ja hiljem ka trahvida.Tüli algataja oli ju tema,Zidane\'i sugust annab endast välja viia.Itaallased on ikka väga ülbeks läinud erinevatel spordialadel(jalgratas-esimese hooga meenub Mario Cipollini,kes Kirsipuule kallale läks;suusatamine-Tomba,kes piltnikke peksab jne.),loogiline oleks neid vaos hoida.Pealöök oli nagu oli,aga mitte nii hull,et selliselt silda visata tagurpidi,õige mees oleks püsti jäänud.
            1. Materazzi provotseeris Zidane\'i, kes talle kallale läks - provotseerija itaallane süüdi.
            2. Piltnik provotseeris Tombat, kes talle kallale läks - kallaleläinud itaallane süüdi.

            Kuna enamus paparatsosid on itaallased,siis eeldan,et fotograaf oli itaallane.Kõik itaallased süüdi

            Hõbemedali mittevastuvõtmisega teab mõni äkki täpsemalt reegleid kommenteerida?Et kui sind on minema saadetud,siis vist ei tohigi staadionile seda vastu võtma tulla?Näha oli igatahes,kuidas üks medal libises sekretäri tasku...

            Igaühel on headest jalgpalluritest erinevad lemmikud,kuid keskväljameestest on Zidane läbi aegade maaima parim,minu arvamus.Kes võiks talle konkurentsi pakkuda-ei oska hoobilt öeldagi.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

              Algselt postitas Raivo19


              Igaühel on headest jalgpalluritest erinevad lemmikud,kuid keskväljameestest on Zidane läbi aegade maaima parim,minu arvamus.Kes võiks talle konkurentsi pakkuda-ei oska hoobilt öeldagi.
              Aga kas selline \"minu lemmikmängija lõi vastast - süüdistame vastast, kes julges minu lemmiku teele ette jääda\" fanatism on ikka sobiv?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                Algselt postitas dribbler69


                Itaallased on väga nõmedad. Ei oska käitudagi. Kui neile abistav käsi püsti aitamiseks ulatakse, ei tee nemad sellest väljagi - Kuhu see Kõlbab?.
                Itaallased käitusid sedasi pärast seda, kui sakslased fair play raames neile palli ei andnud. Kui ma õigesti mäletan.

                Kus inimesed võtavad, et Materazzi ütles midagi rassistliku. Ärge süüdistage inimest ilma mingite huulteltlugejate tõenditega, mis ka igal korral erinevad. Ja naeruväärne, et Zidane ei anna kergelt närvist välja lüüa. Miks muidu tal rohkem punaseid kui enamikel räpastel kaitsjatelgi on?

                Ja esimesena hakkas rääkima Zidane, kui Materazzi teda kinni hoidis särgist. Ning see särgi teooria näeb kõige tõenäolisem, aga me ei saa ilmselt kunagi teada. Kui just mõlemad mehed ühte ja sama versiooni kinnitaks kunagi.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Algselt postitas dribbler69


                  Itaallased on väga nõmedad. Ei oska käitudagi. Kui neile abistav käsi püsti aitamiseks ulatakse, ei tee nemad sellest väljagi - Kuhu see Kõlbab?.
                  Itaallased käitusid sedasi pärast seda, kui sakslased fair play raames neile palli ei andnud. Kui ma õigesti mäletan.

                  Kus inimesed võtavad, et Materazzi ütles midagi rassistliku. Ärge süüdistage inimest ilma mingite huulteltlugejate tõenditega, mis ka igal korral erinevad. Ja naeruväärne, et Zidane ei anna kergelt närvist välja lüüa. Miks muidu tal rohkem punaseid kui enamikel räpastel kaitsjatelgi on?

                  Ja esimesena hakkas rääkima Zidane, kui Materazzi teda kinni hoidis särgist. Ning see särgi teooria näeb kõige tõenäolisem, aga me ei saa ilmselt kunagi teada. Kui just mõlemad mehed ühte ja sama versiooni kinnitaks kunagi.
                  Kuule...ütleme nii, ert sa ei mäleta õieti. Mul olid tegelikult vähe krõbedam tekst tulemas, aga...sa päästsid end sellest \"kui ma õieti mäletan\"iga
                  Sakslased ja fair play on väga kindlatel jalgadel püsiv ühendus. Gattuso ja ühe teise mängija mitte käe andmine on ikkagi samasugune psühholoogiline sõda, mille ohvriks ka Zizou langes. Kuigi üks konkreetne juhus kui Gattuso kätt ei andnud oli see, et talle tehti korralik takling ja siis tal oli vast valus nats - igal juhul pääses see keegi Gattuso ebameeldivast kombest kätt teise mehe pähe/põsele ajada lepitamise ajaks.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                    Muuseas Zidane oli Materazzi sõnul ülbelt öelnud peale viimaase söärgist tõmmet, et kui sa seda särki nii väga tahad, siis ma annan ta sulle peale mängu.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                      Algselt postitas Aramis


                      Muuseas Zidane oli Materazzi sõnul ülbelt öelnud peale viimaase söärgist tõmmet, et kui sa seda särki nii väga tahad, siis ma annan ta sulle peale mängu.
                      Mis selles lauses ülbet oli?Igati loomulik vastus särgist rebimisele ju.
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                        Algselt postitas marcello


                        Algselt postitas Aramis


                        Muuseas Zidane oli Materazzi sõnul ülbelt öelnud peale viimaase söärgist tõmmet, et kui sa seda särki nii väga tahad, siis ma annan ta sulle peale mängu.
                        Mis selles lauses ülbet oli?Igati loomulik vastus särgist rebimisele ju.
                        no küsige Materazzi käest, aga igat lauset, ka kõige süütumat saab ülbelt öelda... (ja iroonia, nalja, vihaga jne - kuidas iganes)
                        ja läheb vist sõjaks, Gallas tahtis ka juba Materazzile vastu nägu anda.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                          Algselt postitas lenc


                          Algselt postitas Raivo19


                          Pealöök oli nagu oli,aga mitte nii hull,et selliselt silda visata tagurpidi,õige mees oleks püsti jäänud.
                          Keegi siin ütles ilusti, et sinusugused võiksid paluda ühel jalgpalluril täie jõuga peaga vastu rinda lüüa, siis saad vast isegi aru kui kõva koht pealagi on.
                          pealagi ON inimkehas tugevaim koht

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                            Algselt postitas Aquilotta


                            Algselt postitas marcello


                            Algselt postitas Aramis


                            Muuseas Zidane oli Materazzi sõnul ülbelt öelnud peale viimaase söärgist tõmmet, et kui sa seda särki nii väga tahad, siis ma annan ta sulle peale mängu.
                            Mis selles lauses ülbet oli?Igati loomulik vastus särgist rebimisele ju.
                            no küsige Materazzi käest, aga igat lauset, ka kõige süütumat saab ülbelt öelda... (ja iroonia, nalja, vihaga jne - kuidas iganes)
                            ja läheb vist sõjaks, Gallas tahtis ka juba Materazzile vastu nägu anda.
                            Gallas tahtis lausa materazzi näo lõhki rebida

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                              Algselt postitas FC Kuressaare


                              Algselt postitas lenc


                              Algselt postitas Raivo19


                              Pealöök oli nagu oli,aga mitte nii hull,et selliselt silda visata tagurpidi,õige mees oleks püsti jäänud.
                              Keegi siin ütles ilusti, et sinusugused võiksid paluda ühel jalgpalluril täie jõuga peaga vastu rinda lüüa, siis saad vast isegi aru kui kõva koht pealagi on.
                              pealagi ON inimkehas tugevaim koht

                              Enamasti küll, aga Materazzil on küll pea kõige nõrgem koht. Vähemalt tundub nii.

                              Järele mõeldes mulle Zidane viimane mäng meeldis. Lahkus suure kisa ja käraga ning tõestas, et iga sitapea talle küll seda ei ütle mis heaks arvab.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                                Kus oli Zizou autasustamise ajal
                                Meie kallid põhjanaabrid pakkusid:
                                1.Põrutas Materazzi naist/elukaaslast
                                2.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X