320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leverkuseni Bayer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ikka parem kui Uku Suviste või Wild Jaanus Saks Disease.

    Kommentaar


      Täna!

      Kommentaar


        Timothy Fosu-Mensahiga sõlmiti leping kolmeks aastaks, tema eest tasuti soodsana tunduvad £1.5m. Väidetavalt EPLi kõige väledam mängija 2018/19 hooajal (35.2 kilomeetrit tunnis). Unitedi logodega kasutajad ja/või teised aktiivsemad EPLi jüngrid võiksid jagada mida oodata või karta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Timothy Fosu-Mensahiga sõlmiti leping kolmeks aastaks, tema eest tasuti soodsana tunduvad £1.5m. Väidetavalt EPLi kõige väledam mängija 2018/19 hooajal (35.2 kilomeetrit tunnis). Unitedi logodega kasutajad ja/või teised aktiivsemad EPLi jüngrid võiksid jagada mida oodata või karta.

          Oleneb mis positsioonil ta mängima hakkab. Meil jõudis olla keskkaitses, paremkaitses, vasakkaitses, keskväljal Veidi selline jack of all trades master of none, ja ta reaalselt vääriks ühte täishooaega kuskil et aru saada, mis tüüpi mehega üldse tegu on.

          Aastaid tagasi kui Pogba toodi, siis mõeldi, et äkki TMF-ist kasvab see teine keskvälja mees kellega Pogba saaks double - pivot süsteemis lammutada. Et TMF oleks siis kaitsvam pool.

          Kommentaar


            Alates Bayerni mängust polegi enam võita suudetud. Loodetavasti saadakse ennast käima enne, kui on juba hilja.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Ma üldse ei imestaks, kui Rot-Weiss Essen farmatseutidel elu raskeks teeb täna.

                Kommentaar


                  Läks veel hullemini kui kartsin/eeldasin.

                  Kommentaar


                    Holsten Kiel purjetas ka veel edasi.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Holsten Kiel purjetas ka veel edasi.
                      Kieli võit nii suur üllatus polnudki, sest mängitakse koos Darmstadtiga teises liigas aga RW Essen pallib lausa neljandas (Regionalliga West). Mesilastel tehti ka täna elu ikka väga keeruliseks. Krt, mulle see DFB-kopsik ikka meeldib väga.

                      Kommentaar


                        Poleks uskunud, et ma olen võimeline enam ekraanivahendusel värava peale niimoodi rõkkama, et ilmselt naabritelegi see kosta oli, aga ilus päev RWE jaoks ja loodetavasti toob 2021 lõpuks sinna kanti ka rõõmu, et Regionalist tõusta. Laupäeval ülioluline mäng Dortmundiga kohe otsa. Selliste mängude puhul tahaks muidugi eriti, et fännid staadionil oleks, aga tuleb leppida. Tänavusel hooajal rohkem võite Bundesliga klubide üle kui Schalkel

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Poleks uskunud, et ma olen võimeline enam ekraanivahendusel värava peale niimoodi rõkkama, et ilmselt naabritelegi see kosta oli, aga ilus päev RWE jaoks ja loodetavasti toob 2021 lõpuks sinna kanti ka rõõmu, et Regionalist tõusta. Laupäeval ülioluline mäng Dortmundiga kohe otsa. Selliste mängude puhul tahaks muidugi eriti, et fännid staadionil oleks, aga tuleb leppida. Tänavusel hooajal rohkem võite Bundesliga klubide üle kui Schalkel
                          Kriiskasin ka viivuks nagu ratta peal.
                          Rõõm lugeda, et jalgpall veel siiraid emotsioone pakub, isegi praegusel keerulisel ajal, kus staadionid tühjad ja kõledad. Ise olen õppinud nautima hõikeid, mida muidu minu kõrv ei suudaks eristada ning on täitsa põnev kuulata mängijate/treenerite omavahelist suhtlust nagu uks hoopis teise maailma. Täna ka mitu huvitavat mängu tulemas, seega patt oleks kurta.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Leverkusen ja tema Ameerika mäed Euroopa Liigas.

                              3-0 taga poolajal. Viigistada 3-3 ja siis lõpuks ikkagi kaotada. Vähemalt on fun.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Peter Bosz vabastati ametist ja ajutiselt hakkab seda rolli täitma Hannes Wolf (Saksamaa U-18 treener) ning tema abiliseks saab Peter Hermann (Saksamaa U-19 abitreener). Seda kõike siis DFB loal, tingimusel et Wolf ja Hermann naasevad peale hooaja lõppu taas liidu rüppe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X