Lehekülg 23, kokku 23 EsimeneEsimene ... 131920212223
Näidatakse tulemusi 441 kuni 455, kokku 455
    Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ma üldse ei imestaks, kui Rot-Weiss Essen farmatseutidel elu raskeks teeb täna.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Läks veel hullemini kui kartsin/eeldasin.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Holsten Kiel purjetas ka veel edasi.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Holsten Kiel purjetas ka veel edasi.
    Kieli võit nii suur üllatus polnudki, sest mängitakse koos Darmstadtiga teises liigas aga RW Essen pallib lausa neljandas (Regionalliga West). Mesilastel tehti ka täna elu ikka väga keeruliseks. Krt, mulle see DFB-kopsik ikka meeldib väga.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Poleks uskunud, et ma olen võimeline enam ekraanivahendusel värava peale niimoodi rõkkama, et ilmselt naabritelegi see kosta oli, aga ilus päev RWE jaoks ja loodetavasti toob 2021 lõpuks sinna kanti ka rõõmu, et Regionalist tõusta. Laupäeval ülioluline mäng Dortmundiga kohe otsa. Selliste mängude puhul tahaks muidugi eriti, et fännid staadionil oleks, aga tuleb leppida. Tänavusel hooajal rohkem võite Bundesliga klubide üle kui Schalkel
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Poleks uskunud, et ma olen võimeline enam ekraanivahendusel värava peale niimoodi rõkkama, et ilmselt naabritelegi see kosta oli, aga ilus päev RWE jaoks ja loodetavasti toob 2021 lõpuks sinna kanti ka rõõmu, et Regionalist tõusta. Laupäeval ülioluline mäng Dortmundiga kohe otsa. Selliste mängude puhul tahaks muidugi eriti, et fännid staadionil oleks, aga tuleb leppida. Tänavusel hooajal rohkem võite Bundesliga klubide üle kui Schalkel
    Kriiskasin ka viivuks nagu ratta peal.
    Rõõm lugeda, et jalgpall veel siiraid emotsioone pakub, isegi praegusel keerulisel ajal, kus staadionid tühjad ja kõledad. Ise olen õppinud nautima hõikeid, mida muidu minu kõrv ei suudaks eristada ning on täitsa põnev kuulata mängijate/treenerite omavahelist suhtlust nagu uks hoopis teise maailma. Täna ka mitu huvitavat mängu tulemas, seega patt oleks kurta.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Leverkusen ja tema Ameerika mäed Euroopa Liigas.

3-0 taga poolajal. Viigistada 3-3 ja siis lõpuks ikkagi kaotada. Vähemalt on fun.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Peter Bosz vabastati ametist ja ajutiselt hakkab seda rolli täitma Hannes Wolf (Saksamaa U-18 treener) ning tema abiliseks saab Peter Hermann (Saksamaa U-19 abitreener). Seda kõike siis DFB loal, tingimusel et Wolf ja Hermann naasevad peale hooaja lõppu taas liidu rüppe.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Peter Bosz vabastati ametist ja ajutiselt hakkab seda rolli täitma Hannes Wolf (Saksamaa U-18 treener) ning tema abiliseks saab Peter Hermann (Saksamaa U-19 abitreener). Seda kõike siis DFB loal, tingimusel et Wolf ja Hermann naasevad peale hooaja lõppu taas liidu rüppe.

Uskumatu kollaps ikka, kui aega on äkki oskad täpsemalt valgustada mis seal juhtus?

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Väga kahju jah. Enne talvepausi oli viimane mäng Bayerniga. Siis oli kõik üpris roosiline ja oldi suures mängus sees.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Uskumatu kollaps ikka, kui aega on äkki oskad täpsemalt valgustada mis seal juhtus?
    Ma ei pruugi olla kõige õigem inimene seda teemat kommenteerima, sest mulle on Bosz algusest peale olnud vastukarva (naiivne taktika juba mesilaste päevilt) aga eks oma osa ole ka laatsaretis olevatel mängijatel, keda on kamaluga.

U21 Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Kahju temast. Pole Leverkuseni mänge viimastel aastatel eriti näinud, aga Bosz on varasemalt jäänud meelde üsna atraktiivse jalgpalli viljeleva treenerina.

mundaljoovjoppkantosski Kasutaja Kurat avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Kahju temast. Pole Leverkuseni mänge viimastel aastatel eriti näinud, aga Bosz on varasemalt jäänud meelde üsna atraktiivse jalgpalli viljeleva treenerina.
    Neutraalsele vaatajale kindlasti atraktiivne. Dortmundi päevil oli tal na ründav taktika, et kaitseliin oli pidevalt ülikõrgel ja siis mingi moment kõik vastased hammustasid selle läbi ja hakkasid palle liini taha pistma ja neid väravasse toksima.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud