320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leverkuseni Bayer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leno; Friedrich, Toprak, Kadlec, Castro, Rolfes, Bender, Ballack, Sam, Schürrle, Kiessling.
    Kui tuleb 3 punkti, on vähemalt 2. koht alagrupis kindlustatud!

    Kommentaar


      Istume siis tv6 ette ja jälgime võõrsil Leverkuseni tegemist Valencias.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas jürks Vaata postitust
        Leno; Friedrich, Toprak, Kadlec, Castro, Rolfes, Bender, Ballack, Sam, Schürrle, Kiessling.
        Kui tuleb 3 punkti, on vähemalt 2. koht alagrupis kindlustatud!
        Paraku täna midagi ei juurde ei tulnud,aga endiselt on võimalused 2. koha eest võidelda.
        Kurb muidugi et abikohtunik olematu suluseisu võttis.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Leverkusen säilitab 2. koha, 1. punktiga Valencia ees - mõlemal mängud Chelsea ja Genkiga, pmst. eelis ikka Leverkusenil.

          Kommentaar


            Ungarlane tembutab taas:

            Gleich dreimal zeigte Referee Kassai den Leverkusenern zwischen der 37. und 44. Minute "Gelb". Alle drei Entscheidungen waren hart.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              Leverkusenit võib vist õnnitleda edasipääs peaks olema kindel tuldi 0:1 kodus Chelsea vastu kaotusest välja ja võideti 2:1. Derdjok sai vist väljakul olla 2min kui lõi viigi värava ja 90' jääti võit koju.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Ja kindel ta on, aga soovitav ikka lõpetada esikohal ehk Genk kotti!

                Kommentaar


                  Loll küsimus, aga kui Leverkusen Genki käest pähe saab ja Valencia ja Chelsea viiki mängivad siis ju ei saada edasi?
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    Loll küsimus, aga kui Leverkusen Genki käest pähe saab ja Valencia ja Chelsea viiki mängivad siis ju ei saada edasi?
                    Leverkusen on kindlalt edasi, aga põhjendust tuua peast ei oska

                    e: higher number of points obtained in the group matches played among the
                    teams in question;

                    kui Valencia ja Chelsea viiki lükkavad ja Leverkusen kaotab, siis nende kolme omavahelistest mängudest on vastavalt kogutud:

                    Leverkusen 6p (võit Chelsea ja Valencia üle)
                    Chelsea 5p (võit Leverkuseni üle ja kaks viiki Valenciaga)
                    Valencia 5p (võit Leverkuseni üle ja kaks viiki Chelseaga)

                    ja siis läheb käiku: superior goal difference from the group matches played among the teams
                    in question;

                    ehk siis viigi korral lähevad edasi Leverkusen ja Valencia (väravatevahe +8, Chelseal +6)

                    nii olen mina asjast aru saanud

                    e2: Chelsea siiski läheks 0:0 viigiga edasi, sest võõrsil mängiti Valenciaga 1:1 ja tänu sellele kollile läheks nad edasi. Kui tuleks suurem viik, siis oleks eelis juba Valencial.

                    Kommentaar


                      Ei suudetud võõrsil viigist enamat ja alagrupis 2. koht.

                      Kommentaar


                        Mõni Leverkuseni fänn siin foorumis eksisteerib?

                        Kommentaar


                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            Mõni Leverkuseni fänn siin foorumis eksisteerib?
                            Vääga vist pole aga v6in õelda,et kergelt ei saa te midagi
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Leverkusenis siis käärib hetkel täiega. Robin Dutt on Ballacki pingile istutanud ja viimasele see muidugi ei meeldi. Kohe on lahti läinud ka jutud, et Ballack võib siirduda USA-sse raha teenima ja karjääri lõpetama. täna lugesin ka intervjuud Mehmet Scholliga, kus ta Ballackit kaitseb ja mainib, et mängijate ohjamine on siiski treeneri ülesanne ja kui ta sellega hakkama ei saa, siis...... Lisaks ütleb välja, et sellise karjääriga mängijatega ei tohiks nii alatult käituda.

                              Ise pean Dutti käitumist õigeks, sest eks tema tea paremini, mis klubile hea on. Ballack pole enam ammu oma parimate päevade tasemel ning Leverkusen suudab ka temata kenasti hakkama saada. Iseenesest kahju, et nii läks, sest Leverkusenist tema tuntus algas ning ilus olnuks karjäär ka selles klubis lõpetada. Preguste erimeelsuste tõttu aga tundub üha enam, et karjääri lõpetab ta siiski USA-s või mõnes soojas Lähis-Ida riigis. Küsimus muidugi jääb, kuidas ülejäänud meeskond sellele reageerib, sest kohe-kohe on tulemas olulised mängud Barcelonaga ja ka liigas vajab eurokoht kindlustamist.

                              Kommentaar


                                Ballack siiski jääb suveni Leverkuseni ning klubi asjapulgad on mõista andnud, et temast võib siiski rasketes mängudes Barcelonaga ja Bundesliga lõpufaasis kasu olla. Pidevat algkoosseisukohta ja liidrirolli kandmist ei tasu siiski väga loota.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X