320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leverkuseni Bayer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat, see on küll pull 1.aprilli uudis. On Samil mingeid treeneri pabereid ette näidata?

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Kurat, see on küll pull 1.aprilli uudis. On Samil mingeid treeneri pabereid ette näidata?
      Mäletamist mööda on ta mingeid treeneripabereid aegamööda teinud aga päris selliseid pole tal ette näidata, mis ühel ametlikul bundesliga meeskonna peatreeneril peaks taskus olema. Sellepärast täidabki selle koha ametlikult ära Lewandowski, kuigi Soome meedia väitel pole kahtlustki, et peabossiks on siiski Hyypiä.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Hyypiä debüüt tõi võõrsil HSV vastu 1:1 viigi. Nüüd on vaja võite hakata tooma, sest Euroopa Liiga on tõsises ohus.

        Kommentaar


          Rene Adler kirjutas alla 5-aastasele lepingule HSVga ja lahkub seega Leverkusenist. Eks siin mängib rolli Bernd Leno, keda Leverkusen näeb järelikult oma esiväravahina järgnevatel hooaegadel.

          Tundub, et Adleri said hamburglased täitsa tasuta ka veel.

          Last edited by petteri; 18.05.12, 22:27. Põhjus: typo

          Kommentaar


            Adleri ikka.
            Samuti sõlmisid lepingu Hyypiä ja teine treener, et jätkavad koos meeskonna ees otsas. Igal juhul hea uudis.

            Kommentaar


              Adleril on olnud ikka tohutult palju ebaõnne. Üks vigastusperiood ja kaotad esiväravavahi koha koondises Neuerile, kes juhuslikult teeb oma eluturniiri MM-il. Teine vigastusperiood, mis kujuneb hooaja pikkuseks, ja kaotad esiväravavahi koha klubis viimases hädas laenatud Bernd Lenole, kes juhuslikult teeb samuti oma lühikese karjääri parima hooaja. Juhuslik mõlema puhul on pigem irooniaga öeldud.

              Selline see elu on ülimalt tihedas väravavahtide konkurentsis Saksamaal. Adlerile edu.

              Kommentaar


                Chelsea huvi Schürrle vastu tundub ikka päris suur olevat. Samas talle kindlat algkoosseisu kohta poleks ja targem oleks jääda, veel. Vahepeal on noor, kohe 19-aastane Danny da Costa liikunud laenule Ingolstadti. Leverkuseni eest sai ta Bundesligas mõned korrad platsile, kuid mänguaja huvi tõttu siiski ta 2 aastat nüüd eemal on. Tagasi tulles peaks lootustandev mees juba algkoosseisu kandideerima. Real Madridist (B) on liitunud Dani Carvajal, 20-aastane kaitsja. Eelmises klubis ta pildile ei saanud ja kui Leverkusenis seda ta teeb, siis Realil peaks olema võimalus ta tagasi osta. Arbeloa (29) tema ees seal kohapeal mängib.

                Kommentaar


                  Ühes alagrupis koos Ukraina Metalisti, Norra Rosenbergi ja Austria Rapid Wieniga. Vahepeal on 18-aastane ründaja Samed Yesil 1m € eest Liverpooli liikunud... Nooruk on esindanud Saksamaa U-16 koondist kuni U-19ni välja, on silmapaistev ja päris andekas, kuid tegi siis sellise valiku. Kui mehest saaks tulevikus koondisekandidaat, siis muutukski rohkem see list kirjumaks, samas nagu nimest juba aru saada, siis on tal teine valik ka.

                  Kommentaar


                    Kodusel st 0:0Metalisti vastu ja rynnaku lõpetamised +realiseerimisega on ikka t6sised probleemid
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Võimas nädal Sami meeskonnal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                        Võimas nädal Sami meeskonnal.

                        Algselt postitas Ott Järvela jalgpallipunker
                        Pärast Berliini müüri langemist polnud Müncheni Bayern Bundesligas kodus Leverkuseni Bayerile kaotanud. Täna kaotas. Vot.
                        Taktikaliselt hästi mängitud. Eks neil oli korralikult õnne ka, kuid see käib asjaga kaasas. Liigatabel läks ülemises otsas nüüd natuke huvitavamaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Võimas nädal Sami meeskonnal.
                          Kahju,aga tuleb n6ustuda,et just see tänane mäng nii ...
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Muhe interjuu nahkpükste hirmuga ammustest aegadest.
                            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                            Kommentaar


                              Oleksin väga tänulik, kui mõni Leverkuseni mänge pingsamalt jälginud inimene teeks väikse ülevaate sellisest mängijast nagu Junior Fernandes. Ta oli Tšiilis juba üks mu lemmikuid ning huvitab, kuidas ta Bundesligas kohanenud on. Töna igatahes Euroopa Liigas täismäng!
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Leverkusen sai siiis täna 0:2 Harkovis tappa:S
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X