320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leverkuseni Bayer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Päris tabavalt öeldud

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas reio Vaata postitust
      vahet pole kes sinna leverkusenisse lähevad, nad ei tule kunagi saksa meistriks
      Tahad kihla vedada?

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Tahad kihla vedada?
        No ma eitia, nad pole siiamaani tulnud, miks peaksidki ? Nende kohta jääb igavesti kehtima ütlus "igavene teine"

        Kommentaar


          #64
          Seega on 100% kindel, et see aasta Wolfsburg meistriks ei tule. Kahju!

          Mis kihlveosse puutub, siis selliseid sõlmiks ma igpäev, kus ma tean, et mul pole võimalik kaotada.

          Kommentaar


            #65
            Eren Derdiyok tuleb kolmeks aastaks. Kas just seda rünnet vaja täiustada on, pigem võiks minu meelest poolkaitset ja kaitset tugevdada. Hooaja algus oli ju üsna kenake, aga siis tuli äravajumine. Aga nagu Völler lubas - karikafinaali võidu korral kulutatakse veelgi raha.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Kas just seda rünnet vaja täiustada on, pigem võiks minu meelest poolkaitset ja kaitset tugevdada.
              No ei tea, kas Derdiyok nüüd niiväga tugevdus ongi. Pigem kaldun arvama, et hakkab esialgu pingil istuma ja episoodiliselt väljakul käima.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                #67
                Toni Kroos antakse ka vist samas suvel Bayernile tagasi?

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Toni Kroos antakse ka vist samas suvel Bayernile tagasi?
                  Ma ei usu, et Bayerni juhtkond nüüd nii õel on ja teda tagasi nõudma hakkab. Rätiku ulatajaid on pingil piisavalt.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Ma ei usu, et Bayerni juhtkond nüüd nii õel on ja teda tagasi nõudma hakkab. Rätiku ulatajaid on pingil piisavalt.
                    Juba paari päeva eest siristasid telegraafiliinid, et FCB ei kasutanud optsiooni ja Kroos jääb veel vähemalt hooajaks tablakaklubi ridadesse.
                    http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas mel21 Vaata postitust
                      Juba paari päeva eest siristasid telegraafiliinid, et FCB ei kasutanud optsiooni ja Kroos jääb veel vähemalt hooajaks tablakaklubi ridadesse.
                      Minu arusaamistmööda Kroos laenutati Neverkusenisse juba kokkuleppehetkel hooaja 2009/10 lõpuni, mis mahutas endasse optsiooni, et soovi korral kutsutakse poiss Münchenisse tagasi.

                      Kommentaar


                        #71
                        Adjöö, Bruno?

                        Peatreener Labbadia suhted juhtkonna, mänedžer Reschke ja meeskonnaga paistsid juba karikafinaali eel olevat päris sassis. Siseprobleemide avalik arutamine on täielik nõu-nõu ja lõhnab juba provokatsiooni järele. Völleri püüe treenerit paitades olukorda rahustada enam ei aita. Kui Labbadia peaks kolmapäeval veel ametis olema, siis võib seda üllatuseks lugeda.
                        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                        Kommentaar


                          #72
                          Spekuleeriti enne karikafinaali, et emb-kumb võistkond kaotab, see annab ka peatreenerile kinga, kuna mõlema meeskonna liigahooaeg oli pehmelt öeldes nõrk.

                          Leverkusen kaotas (millest mul isiklikult on jube kahju, üks sümpaatsemaid tiime minujaoks Bundesligas) ja eks nüüd Labbadial tuleb kompsud kokku panna. Ei näe küll ühtegi reaalset põhjust, miks tal lastaks võistkonnaga edasi töötada.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Spekuleeriti enne karikafinaali, et emb-kumb võistkond kaotab, see annab ka peatreenerile kinga, kuna mõlema meeskonna liigahooaeg oli pehmelt öeldes nõrk.

                            Leverkusen kaotas (millest mul isiklikult on jube kahju, üks sümpaatsemaid tiime minujaoks Bundesligas) ja eks nüüd Labbadial tuleb kompsud kokku panna. Ei näe küll ühtegi reaalset põhjust, miks tal lastaks võistkonnaga edasi töötada.
                            Aga mis on põhjus miks teda lahti peaks laskma. Tänu tema fenomenile hooaja algus oli nii hea, kuid siis langeti oma tavapärasele tasemele jälle. Tuleb natuke oodata kui andekad mängijad hakkavad kandma oma taset.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Aga mis on põhjus miks teda lahti peaks laskma. Tänu tema fenomenile hooaja algus oli nii hea, kuid siis langeti oma tavapärasele tasemele jälle. Tuleb natuke oodata kui andekad mängijad hakkavad kandma oma taset.
                              Leverkuseni kõige nõrgem lüli ongi peatreener. Labbadia on täiesti kogenematu treener, kes peaks enne oma oskusi lihvima ja kogemusi omandama kuskil madalamas liigas.

                              Nende andekate mängijate koht oleks juba sel hooajal pidanud olema märksa kõrgemal kui see hädine 9., mis lõpuks saavutati.

                              Aga mis siin targutada, eks lähiaeg annab arutlust, kas Labbadia jätkab või mitte.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                #75
                                Vahepeal Stuttiga seostatud ründaja Patrick Helmes kinnitas, et jääb Leverkusenisse. PraS eelistab aga Gomezi asendajana kindlasti Fischerit.

                                Samas on ühest mängijast Leverkusen ilma jäänud - Karim Hagguil on lepingu lõppedes lastud Hannoveriga liituda.

                                Nagu ma aga aru olen saanud, pole Barcast laenul viibiva keskkaitsja Henrique Bussi tulevik veel kindel. Ehk siis töölistel on võimalus tema laenulepingut pikendada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X