320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM valikmängude piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ütleme otse välja: minu arvates tuleks kõik piletitega hangeldajad foorumist konkreetselt välja visata ja kontod blokeerida.

    Nii lihtne see ongi. Ei ole ühtegi põhjust, miks Soccernet.ee peaks olema kanaliks, kus mingid jobud endale pappi üritavad teenida.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      oot miks ei tohi pileteid müüa siin? Se on ju täpselt õige alafoorum ka selleks...Kui ei taha ära osta ega müüa. Mõnele on see äkki ainus variant pileteid saada ja on tänulik selle eest

      Kommentaar


        Pakkuda on 2 piletit Eesti-Inglismaa mängule

        Kohad asuvad kõrvuti, 8. sektoris, 12. reas.
        Pakkumised saata priit.perna ät gmail.com

        3 Horvaatia mängu piletit ka samas kohas...nende osas saab ühendust kaire ät lamitex.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          oot miks ei tohi pileteid müüa siin? Se on ju täpselt õige alafoorum ka selleks...Kui ei taha ära osta ega müüa. Mõnele on see äkki ainus variant pileteid saada ja on tänulik selle eest
          Müü originaalhinnaga siis, kui tahad nii hea inimene olla ja teisi aidata. Kuid ei, eksole.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            oled sa näinud et ma müün siin?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              oled sa näinud et ma müün siin?
              loe üldiselt
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Ütleme otse välja: minu arvates tuleks kõik piletitega hangeldajad foorumist konkreetselt välja visata ja kontod blokeerida.

                Nii lihtne see ongi. Ei ole ühtegi põhjust, miks Soccernet.ee peaks olema kanaliks, kus mingid jobud endale pappi üritavad teenida.
                ei toeta

                see on igati asjassepuutuv bisnis, ning kadedus ei ole piisav põhjus selle lõpetamiseks. pealegi tahan ma võibolla ise ka veel piletit. aga ma ei ole nõus kahe halva võistkonna vaatamise eest maksma rohkem, kui umbes placebo pileti hinna. niisiis tuleb veel paar päeva oodata.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  ei toeta
                  Sa ei ole viimasel ajal enam üldse minu ideedega nõus! Mis fašistik tallinlasest jõmmi käitumine see on!?!?!?!?


                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Horvaatia piletid 200.- KROONIGA!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Mis fašistik tallinlasest jõmmi käitumine see on!?!?!?!?
                      see on kultuur

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        ei toeta

                        see on igati asjassepuutuv bisnis, ning kadedus ei ole piisav põhjus selle lõpetamiseks. pealegi tahan ma võibolla ise ka veel piletit. aga ma ei ole nõus kahe halva võistkonna vaatamise eest maksma rohkem, kui umbes placebo pileti hinna. niisiis tuleb veel paar päeva oodata.
                        Sa tropp ei saanud vist aru milles probleem on. Point on selles, et mingid tegelased rikastuvad selle arvelt mida nad ei oma. Eesti koondise mängud kui tooted kuuluvad Eesti Jalgpalliliidule, seega on nad ka ainsad kes võivad seda toodet müüa. Igasuguste teiste isikute kasumi teenimine selle toote pealt on ebaseaduslik.

                        Kommentaar


                          Kaks piletit Horvaatia mängule üle, kõrvuti kohad viiendas sektoris. 400.-
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Sa tropp ei saanud vist aru milles probleem on. Point on selles, et mingid tegelased rikastuvad selle arvelt mida nad ei oma. Eesti koondise mängud kui tooted kuuluvad Eesti Jalgpalliliidule, seega on nad ka ainsad kes võivad seda toodet müüa. Igasuguste teiste isikute kasumi teenimine selle toote pealt on ebaseaduslik.
                            selle ebaseaduslikuse võid endale anusesse pista. mismoodi see sinu õiglustunnet nüüd riivab? kõik kes tahtsid, ostsid omale õigeaegselt pileti. kes seda ei teinud saavad selle nüüd osta. ejl sai oma raha kätte ja fännid näevad mängu. mis seal vahet on, kui mõni refieus endale vahepealt punnvõrri raha teenib?

                            täiesti perses idee on keelata ära kõik asjad, kus vähegi susserdamise hõngu on. sama loogika alusel on igasugune vahendustegevus saatanast, kuigi ehk seaduslik.

                            ja sina lõpeta piraatmuusika ja -tarkvara tarbimine. tõbras rsk!
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              M

                              müüa siis 1 eesti - horvaatia pilet. 200kr.
                              2. värav, NIKE sektor, rida 5 koht 144. üpriski hea koht..
                              asun Tallinnas, meelsasti kesklinn - lasnamägi.
                              telefon: 56642329

                              Kommentaar


                                Näe müüakse pileteid odavamalt kui alghinnaga ju vähemalt horvaatia omasid.
                                Ja tõesti vahest utleb häda või mingi muu asi ette millest ei saa üle minna siis peab ju pileti maha müüma või tuleb mingi 3000 inimest ainult staadinile.
                                Parem variant?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X