320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimene täiendus tehtud ja nagu arvata oli siis keskkaitsesse jõudu toodi. Hoffenheimist laenati hooaja lõpuni Kevin Akpoguma. 23 aastane sakslane kellel pikkust antud 192 cm suudab mängida nii kesk kui mõlemat äärekaitset ja Horst Heldti sõnul on tal väga korralik kiirus ja peamäng. Sel hooajal on ta Hoffenheimis peale saanud 8 korral.

    Kommentaar


      Üllatav aga väärt täiendus.
      Väga atleetlik mängija, kes hetkel veel vajab kedagi kogenumat enda kõrvale.

      Kommentaar


        Uudiseid veel. Rünne vajas täiendust ja hooaja lõpuni toodi Frankfurdist laenule 31 aastane sakslane Nicolai Müller. Sellel hooajal on ta Bundesligas saanud peale 7 korral ja löönud ka 2 väravat. Ütleks, et väga asjalik täiendus taaskord. Bundesliga kogemust on tal ikka omajagu.
        Philip Tschauneri minek Ingolstadti sai ka kindlaks. Mees veedab seal järgmised 6 kuud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rover Vaata postitust
          Uudiseid veel. Rünne vajas täiendust ja hooaja lõpuni toodi Frankfurdist laenule 31 aastane sakslane Nicolai Müller. Sellel hooajal on ta Bundesligas saanud peale 7 korral ja löönud ka 2 väravat. Ütleks, et väga asjalik täiendus taaskord. Bundesliga kogemust on tal ikka omajagu.
          Philip Tschauneri minek Ingolstadti sai ka kindlaks. Mees veedab seal järgmised 6 kuud.
          Krt kus lammutate juba.

          Suvel oli suur kohtumine, kus klubide esindajad ja Bundesliga bossid arutasid tulevikku.
          Karl-Heinz Rummenigge (Bayern) pakkus välja, et võiks liiga suuremaks teha. Hetkel 18 klubi Bundesligas aga tema arvates võiks olla neid 20, sest siis teeniksid kõik klubid rohkem telerahasid (mänge rohkem) ning pisemad klubid saavutaksid stabiilsuse. Vast alguses kannataks kvaliteet aga see ajapikku ühtlustuks.

          Mis sina sellest arvad?
          Tahtsin sinult seda juba varem küsida aga lipsas pidevalt meelest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Krt kus lammutate juba.

            Suvel oli suur kohtumine, kus klubide esindajad ja Bundesliga bossida arutasid tulevikku.
            Karl-Heinz Rummenigge (Bayern) pakkus välja, et võiks liiga suuremaks teha. Hetkel 18 klubi Bundesligas aga tema arvates võiks olla neid 20, sest siis teeniksid kõik klubid rohkem telerahasid (mänge rohkem) ning pisemad klubid saavutaksid stabiilsuse. Vast alguses kannataks kvaliteet aga see ajapikku ühtlustuks.

            Mis sina sellest arvad?
            Tahtsin sinult seda juba varem küsida aga lipsas pidevalt meelest.
            Ma olen harjunud sellega, et Bundesligas on 18 klubi aga ma pigem olen selle poolt, et klubisid oleks 20. Näiteks juba selle pärast, et ülejäänud suurliigades (Hispaania, Inglismaa, Itaalia ja Prantsusmaa) on kõrgliigas 20 klubi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rover Vaata postitust
              Ma olen harjunud sellega, et Bundesligas on 18 klubi aga ma pigem olen selle poolt, et klubisid oleks 20. Näiteks juba selle pärast, et ülejäänud suurliigades (Hispaania, Inglismaa, Itaalia ja Hispaania) on kõrgliigas 20 klubi.
              Mhmh, mulle oli/on ka idee sümpaatne aga see vast ei juhtu aasta/kahe jooksul.

              Kommentaar


                Minu meelest on 20 võistkonda liiga palju. Bundesliga on selle poolest kõige sümpaatsem tipp.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Jaanuari alguses oli huvitav debatt (läbi ajakirjanduse) president Martin Kindi ja peatreener André Breitenreiteri vahel. Peatreener mainis, et kui Hannover tahab oma eesmärgid täita, ehk siis liigasse püsima jääda oleks tal vaja veel kahte täiendust (Kevin Akpoguma ja Nicolai Müller olid olemas). Lisaks mainis Breitenreiter, et Hannover on praeguses seisus kuna suvised üleminekud ei olnud piisavalt kvaliteetsed ja keskpäraste mängjate peale pandi liiga palju raha magama (midagi sellist).
                  President aga ei mõistnud peatreeneri kriitikat, kuna üleminekutega tegelesid Horst Heldt ja André Breitenreiter. Ehk siis peatreener sai need mängjad keda ta tahtis. Päris nii need asjad ikka ei käi, et suvel sissetoodud mängjad jätame vastutusest kõrvake ja hakkame jaanuaris uute meestega proovima.
                  Üks "üleminek" siiski veel tulemas on. Kui suvel läks Brasiiliasse laenule meie ründaja Jonathas siis nüüd tuuakse ta tagasi. Esiteks ei ole ta kodumaal põhitegija ja teiseks on Hannoveri ründeliin väga auklik. Linton Maina vigastatud, Ihlas Bebou pikalt vigastatud, Noah Sarenren Bazee vigastatud, Takuma Asano vigastatud, Niclas Füllkrug hooaeg on vigastuse tõttu lõppenud ja Genki Haraguchi on praegu Jaapani koondise juures.

                  Kommentaar


                    Eilset mängu ma ei näinud ja kui oleks näind oleks saanud ilmselt vaadata Werderi täieliku domineerimist. Werderil oli mängu jooksul 23 lööki väravale Hannoveril 10. Täitsa ime, et nad aind 1-0 võitsid.

                    Kommentaar


                      Kuni 60 minutini oli mängupilt viisakas ja skoor ka ainult 1:0 Dortmundile. Taaskord rumal viga kaitses ja seis oli 2:0 ja siis lõi Dortmund viie minutiga 2 veel ja oligi skoor juba 4:0 ja lõppskooriks jäi 5:1. Bakalorz oli see õnnelik kes meie auvärava kirja sai.

                      Kommentaar



                        Pärast 5:1 kaotust Dortmundi Borussiale lõpetati leping peatreener Andre Breitenreiteriga ja tema abilise Volkan Bulutiga. Aitähh teile tehtud töö eest (kuigi viimasel poolaasta jooksul see teil just väga hästi välja ei tulnud).

                        Kommentaar



                          Kinnitati ka uus peatreener. Tere tulemast Thomas Doll! 52 aastane sakslane on juhendanud Hamburgi, Dortmundi Borussiat, Türgi klubi nimega Gençlerbirliği, Saudi Araabia klubi Al-Hilal FC-d ja viimati Ungari klubi Ferencvárosi TC-d.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rover Vaata postitust

                            Kinnitati ka uus peatreener. Tere tulemast Thomas Doll! 52 aastane sakslane on juhendanud Hamburgi, Dortmundi Borussiat, Türgi klubi nimega Gençlerbirliği, Saudi Araabia klubi Al-Hilal FC-d ja viimati Ungari klubi Ferencvárosi TC-d.
                            Veits nagu Tim Roth

                            Kommentaar


                              Liepzig tegi täpselt seda mida Liepzig teha tahtis ja tunnustuseks neile ka 3:0 võit. Nürnberg viigistas täna ja seega oleme tabelis viimased. Nüüd on sisuliselt selg vastu seina ka. Järgmine mäng kodus Nürnbergiga ja kui nende vastu ka võitu ei saa siis võib hakata tegema ettevalmistusi 2.Bubdesligaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rover Vaata postitust
                                Liepzig tegi täpselt seda mida Liepzig teha tahtis ja tunnustuseks neile ka 3:0 võit. Nürnberg viigistas täna ja seega oleme tabelis viimased. Nüüd on sisuliselt selg vastu seina ka. Järgmine mäng kodus Nürnbergiga ja kui nende vastu ka võitu ei saa siis võib hakata tegema ettevalmistusi 2.Bubdesligaks.
                                Kurb kui välja pudenete.
                                Mina eelistaks, kui aste madalamal palliksid hoopis: Freiburg (vabandust ericabana), Augsburg ja/või Fortuna Düsseldorf.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X