Lehekülg 66, kokku 66 EsimeneEsimene ... 16566263646566
Näidatakse tulemusi 1 301 kuni 1 308, kokku 1308

Teema: Hannover 96

96 Kasutaja Rover avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Hannoveri peatreeneri otsingud said täna lõpu. Mitmed nimed käisid läbi, kõige nimekam neist kindlasti endine Dortmundi Borussia ja FC Baseli ründaja Alex Frei kes hetkel juhendab Baseli U18 meeskonda. Tema aga tulla ei tahtnud kuna austab oma lepingut. Lõpuks jäid sõelale Daniel Meyer kes viimati juhendas Erzgebirge Auet (vallandati 19.08.2019) ja Kenan Kocak kes viimati juhendas Sandhausenit aga nüüdseks juba nati üle aasta töötu olnud. Kocak oli treeneri kanditaat ka suvel ja jättis endast ka hea mulje aga tookord eelistati Mirko Slomkat.
    Nüüd saab aga Kenan Kocak proovida Hannoveri peatreeneri ametit. Leping sõlmiti temaga hooaja lõpuni. Ennem Sandhausenit on ta juhendanud veel SV Waldhof Mannheim, VfR Mannheim ja Türkspor Mannheim nimelisi meeskondi.

96 Kasutaja Rover avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Oleme üleminekumängudele viival kohal praegu.... Ohh jah.

96 Kasutaja Rover avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

HDI ja Hannover pikendasid staadioni nimelepingut mis oleks lõppenud selle hooaja järel ja Hannoveri kodustaadion kannab ka järgmistel hooaegadel HDI Arena nime.
    Martin Kind on ka lahkeks muutunud. Nimelt ta ütles, et kui jaanuaris on vaja meskonda tugevdada siis seda ka tehakse. Mullu kui umbes samal ajal tuli André Breitenreiter välja avaldusega, et tal oleks vaja 4-5 uut meest saatis Kind ta pikalt. Lõpuks 2 meest laenule ikka toodi.

96 Kasutaja Rover avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Pole see hooaeg eriti kirjutanud ja sügishooaja kokkuvõtteks midagi väga ilusat kirjutada ei ole ka. Erinevate asjade kokkulangemisel olen näinud siiamaani umbes pooli mänge ja viimasel ajal olen vaatamise pooleli jätnud juba peale esimest poolaega. Mõnikord oli põhjuseks kehv stream aga enamasti ei näinud ma mõtet mängu edasi vaadata kuna tavaliselt oldi poolajaks värava või kahega kaotusseisus ja mängupildist ei paistnud ideed, ilu, kirge ega soovi sealt välja tulla. Eriti masendavaks oli asjaolu, et kodus peetud seitsmest mängust suudeti võita läbi häda 1 viigistada 4 ja kaotada 3.
    Kui suvel tuli uudis, et Jan Schlaudraff sai spordidirektoriks ja peatreeneriks toodi Mirko Slomka, et Hannover uuesti üles ehitada olin ma skeptiline. Schlaudraffil polnud mu arust piisavalt kogemusi, et sellisele ametikohale asuda ja tundus pigem selline fännidele mett mokkale liigutus. Selline, et endine klubi mängija tuleb ja hakkab nüüd päästma. Slomka palkamine tundus mulle ka imelik, et toodi tagasi mees kes pärast Hannoverist kinga saamist mitte midagi säravat pole korda saatnud ja kui tõele näkku vaadata siis tema eelmine perioodi lõpp Hannoveri peatreenerina oli päris kurb. Seekord sai Slomka oma kodulinna klubi juhendada 125 päeva, Schlaudraff paneb hetkel veel rõõmsalt edasi.
    Uueks peatreeneriks määrati 38 aastane Kenan Kocak ja tänaseks on mees pukis olnud 4 mängu ja kirja saanud 2 võitu ja 2 kaotusst. Kohe päris ausalt ei ole minus usku, et tema nüüd tuleb ja päästab. Pigem usun, et Hannover vahetab see hooaeg veelkord peatreenerit. Lihtsalt Kocaki stiil tundub esmamuljena üpris sarnane Slomka omale ja selle stiiliga on pehmelt öeldes lati alt läbi joostud. Loomulikult on võimalik, et ma eksin ja kui mees saab Jaanuaris mängijad keda ta soovib, siis Hannover hakkab hooaja teises pooles lammutama aga ma lihtsalt ei usu seda, aga ma soovin, et eksin.
    Laupäeval on vaja veel mängida kodus Stuttgartiga ja siis on natuke üle kuu aja puhkust, et haavu lakkuda ja edasi minna.

96 Kasutaja Rover avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Ei pidanud väga kauem vasti ka spordidirektor Jan Schlaudraff. Eile sai mees kinga ja põhjuseks vaadete erinevus klubi tuleviku kohapealt. Teda asendab hooaja lõpuni Gerhard Zuber. Lisaks vabaneti ka varuväravavaht Michael Esserist kes müüdi maha Hoffenheimile

mundaljoovjoppkantosski Kasutaja Kurat avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rover Vaata postitust
    Ei pidanud väga kauem vasti ka spordidirektor Jan Schlaudraff. Eile sai mees kinga ja põhjuseks vaadete erinevus klubi tuleviku kohapealt. Teda asendab hooaja lõpuni Gerhard Zuber. Lisaks vabaneti ka varuväravavaht Michael Esserist kes müüdi maha Hoffenheimile
    Eriti naljaks on see, et Zuberil on klubiga töövaidluskomisjonis mingi jagelemine pooleli Heldti aegadest

https://www.ndr.de/sport/fussball/Ha...over15196.html

96 Kasutaja Rover avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Kaks uut täiendust teadati ka eile.
    Ründesse toodi juurdre John Guidetti

Poolkaitset täiendati Dominik Kaiseriga.

96 Kasutaja Rover avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Hannoveri pingi Hoffenheimi pingil vastu vahetanud Michael Esserit toodi asendama 29 aastane taanlasest väravavaht Martin Hansen kes oli saadaval tasuta ja temaga sõlmiti 1,5 aastane leping.
    Mehe oskustest ka väike video

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud