320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
    Kõige mõttetum Bundesliga klubi...järgnevad Nürnberg ja Köln...
    Tohib küsida, et mis sind selle arvamuseni viis?

    Kommentaar


      Millegipärast mul on ka sügavalt pohh sellest klubist, ma ei tea miks. Minu, kui välismaalase jaoks ei ole see klubi lihtsalt atraktiivne. Muidugi on nad heas hoos jne, kuid ennast nad näiteks mulle maha ei suuda müüa. Olgu veel öeldud, et olen näinud sel hooajal neilt vaid ühte mängu.

      Näiteks ainuüksi Kaiserlautern tundub palju huvitavam
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Millegipärast mul on ka sügavalt pohh sellest klubist, ma ei tea miks. Minu, kui välismaalase jaoks ei ole see klubi lihtsalt atraktiivne. Muidugi on nad heas hoos jne, kuid ennast nad näiteks mulle maha ei suuda müüa. Olgu veel öeldud, et olen näinud sel hooajal neilt vaid ühte mängu.

        Näiteks ainuüksi Kaiserlautern tundub palju huvitavam
        Millegipärast on mul sügavalt pohh kõigist Kataloonia klubidest, ma ei tea miks. Mis puutub Hannoverisse, siis minu arvamuse kohaselt on tegemist ühe kõige sümpaatsema klubiga jagpallimaailmas.

        Samas on muidugi tore , et sulle mõnegi Bundesliga klubi käekäik huvi pakub. Tubli!
        Müün jalkasärke!:
        http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

        Kommentaar


          Kõigepealt on tore, et Eestis ka teisi klubisid peale Müncheni ja Bayerni tihatakse fännata. Ja kui veel selline sats nagu H96, siis anna ainult minna. Kevadest saab otselennuga Niedersachsenstadionil ära käia.

          Aga et teema lõplikult kaaperdada, klopsisin kokku kategooriad, kuidas BuLi klubide kuvandit näen.

          Indiast Indoneesiani
          *Bayern - omaette nähtus, 90% fännidest pole ilmselt kunagi Allianzil/Münchenis käinud. Populaarsusele panid aluse võrdlemisi hilja, kuid Hoeneßi ärivaistu tõttu on nad hetkel kõigutamatud.

          Üleriigilised saurused
          *Dortmund - ainus, kes nahkpükse vähemalt binokliga näeb. Pürgis pärast 1997. aasta CL-i võitu esimesse kategooriasse, pankrotikoll tõi nad maale tagasi.
          *Schalke 04 - kõik kaevurid ja teksatagides proled pooldavad siniseid. Võrreldes kollastega märksa vähem feimi noorte seas.
          *HSV - Põhja-Saksamaa valitseja, vanema põlvkonna lemmik.
          *Bremen - Werder oli 1980. aastateni see, mida Hannover on praegu. Siis tuli Otto Rehhagel.
          *Lautern - on lihtsalt legendaarne külaklubi. Künkastaadion, Fritz Walter, meistritiitlid.
          *Gladbach - 1970. aastate imemeeskonna tõttu on neil tänini võrdlemisi palju poolehoidjaid ka riigi teistes osades.

          Kohalikud kivikuningad
          Omas kodus on nad vaildamatud liidrid ja suure toetajaskonnaga. Kuid kaugemal pole sellest kuuldud. Kolm esimest on suts põnevamad - Stuttgart tugeva majandusliku tausta ja sportliku edu, Nürnberg ajaloo ja Köln skandaalsuse poolest.
          *Stuttgart
          *Nürnberg
          *Köln
          *Hertha
          *Hannover

          Hello Kittyd
          *Mainz - stoori on liiga uus, et mitte teada. Klopp tegi hallist hiirest karnevaliklubi.
          *Freiburg - iga ökofriigist kampsuniga prantsuse filoloog armastab SCF-i. Günther Grass samuti.

          Negatiivid
          *Hoffenheim - saksa vutifänn ei armasta raha. Kui seda just tema enda klubisse ei süstita.
          *Wolfsburg - piirkondlik piiratus Hannoveri ja Braunschweigi tõttu. Hoffenheimi tulek on vimma fookuse autotootjatelt kõrvale juhtinud.

          Erijuhtum
          *Leverkusen - nad on pea alati seal kuskil olnud, mängivad ka korralikku jalgpalli, aga päris südamelähedaseks ei saa kellelegi. Kodukamaral jääb aspiriiniklubi selgelt Kölnile alla. Välismaal peetakse neist ilmselt rohkem lugu.
          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

          Kommentaar


            Tagasi mängu tulemuste kajastamise juurde. Eile teeniti koduväljakul viigipunkt Leverkuseni vastu. Niipalju kui ma mängu nägin oli mäng väga võrdne ja mõlema poolsete võimalustega. Tabelis on kokku nüüd 22 punkti ja oleme kaheksandad. Järgmine mäng siis Vorskla Poltava vastu kodusel AWD-l ja sügisringi lõpetame võõrsil Kaiserslauteni vastu

            Kommentaar



              Laupäev oli Jan Schlaudraffile päris tore päev. Fännid valisid ta Man of the matchiks ja mees ise kirjutas alla paberile mille mis pikendas tema lepingut 2015 aasta suveni

              Kommentaar


                Kuidas Hannoveril läheb ELs? On võimas jõuda näiteks 1/4 finaali?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                  Kuidas Hannoveril läheb ELs? On võimas jõuda näiteks 1/4 finaali?
                  1 Standard Liège 5 3 2 0 8 1 7 11
                  2 Hannover 96 5 2 2 1 6 6 0 8
                  3 FC Copenhagen 5 1 2 2 5 8 -3 5
                  4 Vorskla Poltava 5 0 2 3 3 7 -4 2

                  Peaksid edasi olema kuna võõrsil võideti Copenhagen ja kodus tehti nendega viik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas difender Vaata postitust
                    1 Standard Liège 5 3 2 0 8 1 7 11
                    2 Hannover 96 5 2 2 1 6 6 0 8
                    3 FC Copenhagen 5 1 2 2 5 8 -3 5
                    4 Vorskla Poltava 5 0 2 3 3 7 -4 2

                    Peaksid edasi olema kuna võõrsil võideti Copenhagen ja kodus tehti nendega viik.
                    Tabeli koht enam ei muutu ja reedel on loosimine vist ja siis saab teada kes meile järgmine ring vastu tuleb.

                    Kommentaar


                      Täna siis Euroopa liiga alagrupi viimane mäng Vorskla Poltava vastu ja mägidakse koduväljakul. Kuna enam midagi mängus ei ole (Teisest kohast ei tõuse me kõrgemale ega lange madalamale) siis äkki annab Slomka mänguaega ka nendele kes seda sellel hooajal vähem saanud on. Ehk siis Radlingel, Adkari, Royer, Sobiech.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                        Täna siis Euroopa liiga alagrupi viimane mäng Vorskla Poltava vastu ja mägidakse koduväljakul. Kuna enam midagi mängus ei ole (Teisest kohast ei tõuse me kõrgemale ega lange madalamale) siis äkki annab Slomka mänguaega ka nendele kes seda sellel hooajal vähem saanud on. Ehk siis Radlingel, Adkari, Royer, Sobiech.
                        Aga vaatamata sellele mängiti päris korralikult ja võeti kindel 3:1 võit.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Debüüdi tegi eile Markus Miller oma esimese värava H96 eest lõi Artus Sobiech.
                          Täna loosidakse Hannoverile 1/32 finaali vastane kelleks on üks järgnevadest: Manchester United, Manchester City, Olympiakos Pireus, FC Valencia PAOK Saloniki, PSV Eindhoven, Sporting Lissabon, Besiktas Istanbul, Athletic Bilbao, Metalist Kharkiv, Club Brügge, Atletico Madrid, Twente Enschede, RSC Anderlecht.

                          Kommentaar


                            Essa vastane Club Brügge. Vedas, et lõpus Sportingut ei tulnd
                            Vastane edasi pääsemise korral tuleb paarist Wisla - Liege.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                              Täna loosidakse Hannoverile 1/32 finaali vastane kelleks on üks järgnevadest: Manchester United, Manchester City, Olympiakos Pireus, FC Valencia PAOK Saloniki, PSV Eindhoven, Sporting Lissabon, Besiktas Istanbul, Athletic Bilbao, Metalist Kharkiv, Club Brügge, Atletico Madrid, Twente Enschede, RSC Anderlecht.
                              Loosiga olen mina igatahes rahul

                              Kommentaar


                                Kui Brüggest jagu saadadakse mängidakse järgmises ringis Wisla Krakowi või Standart De Liegega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X