320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänases mängus Hertha vastu oli mingil kummalisel põhjustel puudu Pogatez ja keskaitse paari moodustasid täna Eggimann ja Schultz. 36 minutil sai aga Schulz viga ja tema asemel jooksis sel hooajal esimest korda väljakule Christopher Avevor.


    Poolajal toodi sisse ka Mame kes küll ründetegevsega täna eriti silma ei paistnud aga paaril korral lõi oma kastist palli efektse käärlöögiga puhtaks.

    Abdellaoue lõi täna oma üheteistkümnenda Bundesliga värava sel hooajal, oma värav hoiti puhtana ja teine järjetikune 1-0 võit oligi taskus.

    Punkte koos 30, tabelis kohaks nr 7. Punktiga oleme maas Werderist (mäng varuks) ja Leverkusenist ja 6 punkti ees Hoffenheimist, ning Wolfsburgist. Järgmine mäng järgmisel laupäeval võõrsil Mainziga, algusega 16.30 Eesti aja järgi

    Kommentaar


      Pogatez sai 4 m2ngulise keelu DFB-lt kuna ta t6mbas Nyrnbergi m2ngus maha Philipp Wollscheidi mis j2i kohtunikel n2gemata.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rover Vaata postitust
        Järgmine mäng järgmisel laupäeval võõrsil Mainziga, algusega 16.30 Eesti aja järgi
        Ja selleks toredaks sündmuseks on Mirko Slomka otsustanud platsile saata Zieleri, Cherundolo, Haggui, Eggimanni, Panderi, Schlaudraffi, Pinto, Stindeli, Rauschi, Abdellaoue ja Dioufi.
        Pingilt on igahetk valmis mängu sekkuma Radlinger, Chahed, Avevor, Smiedebach, Lala, Stoppelkamp ja Sobiech.

        Kommentaar



          Artut Sobiech osutus tän päästeingliks kui viimasel minutil seisu viigistas. Ise ma mängu ei näinud. Punkte koos 31. Tabelis kohaks jätkuvalt seitsmes. Kaheksa mängu pole kaotusekibedust maitstud. Järgmine mäng on 16 veebruaril kodus Club Brügge vastu

          Kommentaar


            Tänase Euromängulinki keegi pakub?
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Hannover on väga ilusti mänginud ja võinuks juhtida 2 või 3-0, kuid siis tuleb üks kontra ja ongi koduväljakul jäädud 1-0 kaotuseseisu.

              Kurb.
              Müün jalkasärke!:
              http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

              Kommentaar


                Vääga kummaline kohtunike brigaad,aga siiski Hannover pani oma paremuse maksma ja võites 2:1,usun et selles paaris läheb Hannover edasi.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Lõpuks siis 2-1 võit, mängupilt oli Hannoveri poolt vaadates hea nagu öeldud.Võimalusi oleks võinud muidugi paremini realiseerida(eriti üks endine Manu mees).Kahju on aga rumalast omale lüüa lastud väravast, mis jätab Bruggele kordusmänguks võimalused.

                  Kohtunike tööd ei komenteeri, aga vähemalt penalti saime suhteliselt kergelt.

                  Tore mäng oli.
                  Müün jalkasärke!:
                  http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                  Kommentaar


                    Mul jäi kahjuks eilne mäng nägemata..Highlightid vaatasin ära ja Mame jah oleks võinud seal mängu lõppus selle ühe värva veel lüüa. Brügge kaitseliin tundus ikka korralik läbisõiduhoov olevat. Kas mõni mängu näinud inimene võiks komenteerid kas Brugge kaitseliin oli terve mäng selline?

                    Kommentaar


                      Kodus Stuttgarti vastu.
                      Alustavad: Zieler - Chahed, Eggimann, Haggui, Pander - Stindl, Pinto, Schlaudraff, Schmiedebach - Ya Konan, Diouf
                      Pingil: Radlinger, Schulz, Avevor, Stoppelpamp, Rausch, Royer, Sobiech

                      Kommentaar


                        Ilusad väravad esimesed kaks nagu koopija
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Ja kolmas oli ka päris ilus

                          Kommentaar


                            Stindl ikka oskab....

                            Kommentaar


                              Lõpuks lasti Stuttgartil 2 väravat tagasi lüüa ja kolmandast jäi ka väga vähe puudu. Aga lõpuks saadi ikka väga väärtuslik võit kätte. 4-2 lõppskoor. Eurospordi komentaatorid on ikka tasemel peab tunnistama

                              Kommentaar


                                Väravad tänasest mängust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X