320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Jääb vaid loota, et Hanke lööb ka kevadel sama tihti väravaid

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas reio Vaata postitust
      Jääb vaid loota, et Hanke lööb ka kevadel sama tihti väravaid
      Hanke kohta ei tea ma midagi aga Ya Konan jätkab küll väravatelöömist. Konan lõi võidumängus Frankfurdi üle seisuks 3-0. Selle seisuga ka mäng lõppes. 1-0 lõi Mohammed Abdellaoue ja 2-0 Christian Schulz. Debüüdi H96 eest tegi Ron Robert Zieler. Tabelis siis H96 teine. Käed püsti need kes seda hooaja algul uskusid.

      Kommentaar


        #78
        Peeti Hannoveri ju hoopistükkis väljalangejaks.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Peeti Hannoveri ju hoopistükkis väljalangejaks.
          Sisutihe
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #80
            Läksin siis Bundesliga hooaja teemast vaatama ja mina olin Hannoveri asetanud hooaja lõpuks 13ndaks, üks kasutaja 14ks .Karl 15ndaks ja kõik ülejäänud kahe viimase sekka. Vot nii...Samas kui boobek oli pakkunud Dortmundi parimana teiseks, siis selles arvestuses olen mina jälle viimane 8nda kohaga neile.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Läksin siis Bundesliga hooaja teemast vaatama ja mina olin Hannoveri asetanud hooaja lõpuks 13ndaks, üks kasutaja 14ks .Karl 15ndaks ja kõik ülejäänud kahe viimase sekka. Vot nii...Samas kui boobek oli pakkunud Dortmundi parimana teiseks, siis selles arvestuses olen mina jälle viimane 8nda kohaga neile.
              Bundesliga on imeline, üllatusi jagub. Mina küll ei teinud ennustust aga mõttes paigutsin ma Dortmundi esikolmikusse ja Hannoverit oleks väljakukkujaks pakkunud. Samuti on suured ülletajad Nürnberg ja Freiburg minujaoks.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                #82
                Mängiti täna kodus Schalkega ja Hannoveri mängjatel väravat lüüa ei õnnestunud.


                Värava lõi aga Raul kui 33. minutil ta ilusa Schalke kombinatsiooni järel palli väravasse saatis. Zieler sai küll näpud ette aga teha polnd enam midagi.


                Kaotusest hoolimata jätkatase hetkel veel teisel kohal.


                Higlightide link ka siia: http://bundesliga-fussball.blogspot.com/

                Kommentaar


                  #83
                  Teist mängu järjest tunnistati vastaste paremust ja taaskord ei õnnestunud lüüa väravat.
                  Seekord mängiti siis võõrsil Leverkuseni vastu ja seis jäi 2-0. Väravad Arturo Vidalilt
                  ja Stefan Kieblingult. . Mõlemad väravad löödi esimesel poolajal. Väravasuul säras taaskord Ron Robert Zieler kes on Florian Fromolowitzi vähemalt praegu varuväravavahiks tõrjunud.

                  Kommentaar


                    #84
                    Teise värava lõi ju Simon Rolfes.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Teise värava lõi ju Simon Rolfes.
                      Jah sul on õigus. Teine värav läks tõesti Rolfesi nimele. Kiebling andis Vidali väravale söödu

                      Kommentaar


                        #86
                        Sergio Pinto värav 5. minutil viis Hannoveri Wolfsburgi vastu juhtima ja rohkem selles mängus väravaid ei löödud. Tänase mängu järel kerkiti tabelis 4. reale 37 punktiga. Sama arvu punktidega kuid parema väravatevahega on kolmandal real Mainz ja 5 kohal on Bayern 36 punktiga.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                          Sergio Pinto värav 5. minutil viis Hannoveri Wolfsburgi vastu juhtima
                          No see värav jäi küll Diego Benaglio hingele.
                          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                          Kommentaar


                            #88
                            Slomkalt taktikaliselt kaval nüke, tõmbuti sügavale oma alasse ja siis üritati kontratega nõelata. Kui mängu viimane veerandtund välja jätta, siis peale Konani värava ei jõutudki Werderi kasti, et midagi asjalikku seal teha. Zieleri väljatulekud võisid iga Hannoveri fänni värisema võtta, muidu oli kutt kindel.
                            Slomkale muidugi oli peale lõpuvilet ka aktsioonis, kui tahtis Schmiedebachile ihunuhtlust teha, kahjuks omad tulid vahele
                            AILTON

                            Kommentaar


                              #89
                              Werder Bremen on siis järjekordne Saksa suurklubi kellele väike Hannover kaikaid kodaratesse loopida suutis. Polnud paha sünnipäevakingitus. Konani värava paneksin ma Wederi kaitsjate hingele. Konan ikka väga kergelt purjetas läbi sealt. 1-1 olukorras otsest süüdlast ma ei näegi. Tabelis siis 4. real punkt maas Bayernist punk ees Mainzist. Järgmine nädal mängib H96 kodusel AWD-l Kaiserslauteniga.

                              Kommentaar


                                #90
                                See mees on küll Hannoveri suurim üllataja antud hooajal.

                                Peale Robert Enke surma tõusis esiväravavahiks Florian Fromlowitz kes hoidis oma staatust kuni hooaja lõpuni. Eriti suurt konkurentsi tal ei olnud ka. Konkurents tuli aga Juunis 2010 kui leping sõlmiti kogenud ja üpris tuntud väravavhi Markus Milleriga, kellele esikinda staatust ennustati. Ron Robert Zieler liitus Hannoveriga Juulis Manchester Unitedest.
                                Fromlowitz aga säilitas oma esikinda staatuse ja sai ka särgi nr 1. Peale Enke surma väitis Hannover, et seda nr ei kanna Hannoveris enam mitte keegi. Fromlowitz mängis hästi, ta oli ainuke Hannoveri mängja, kes mängis sügisringis kaasa kõik minutid.
                                Zieler oli aga Hannoveri kolmas väravavaht ja mängupraktikat teenis ta reservide eest mängides.
                                16. jaanuaris anti talle võimalus Frankfurdi vastu ja noormees tegi nullimängu, ning võttis ka man of the matchi tiitli. Peale seda ongi Mirko Slomka väravasuul teda eelistanud, Fromlowitz on vähemalt praegu veel varuväravavaht ja Markus Miller kes pole H96 eest veel mängugi kirja saanud vist tahab Hannoverist varsti ära minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X