320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koondisepaus seljataga ja täna mängidakse Dortmundi vastu. Arvestades hoogu mis oli neil enne koondise mänge ja mis meil siis väga suuri lootusi hellitada ei tasuks. Üllatusi on aga ennemgi juhtunud. Kooseisust niipalju, et Schulz täna kooseisu ei kuulu ja keskkaitsepaari moodustavad Felipe ja Marcelo. Kapteni kohustused on täna Leon Andreasenil ja sellel hooajal esimest korda saab näha ka Kiyotaket. Mõlemad uued ründajad Benschop ja Erdinç kukutati pingile ja üksiku ründaja roll on täna Sobiechil. Üle pika aja on taas kooseisus ka Andre Hoffmann.
    Algkooseis peaks välja nägema midagi sellist: Zieler; Sorg, Felipe, Marcelo, Albronoz; Sane, Andreasen; Sakai, Kiyoyake, Prib; Sobiech.

    Pingil: Tschauner, Saint-Maximin, Hoffmann, Hirsch, Karaman, Benschop, Erdinç

    Kommentaar


      Mäng kenasti kontrolli all, kuni Augsburgi väravani mis tuli sisuliselt mitte kuskilt. Minut hiljem viskas Marcelol üle ja niitis kastis maha Werneri ja järgnenud penaltist löödi juba 2-0. ei....Hästi

      Kommentaar


        Sakailt väga hea mäng. Aina lidus mööda paremat äärt edasi tagasi ja oli aktiivne nii ründe kui kaitsefaasis. Tsenderdusi üritas ka anda kahjuks midagi ohtliku need endast ei kujutanud. Augsburgi kaitsjad sain kõigi kõrgete pallidega väga hästi hakkama. Mängust veel niipalju, et Frontzeck vist ei luba pealelööke sooritada. Mitu korda teisel poolajal oli olukord kus on ees ideaalne löögikoht aga selle asemel et löögile minne hakatakse palliga kurat teab kuhu jooksma. Ründemäng täna üldse heal juhul venitab nulli välja. Esimesel poolajal 3 kauglööki millest 2 esimest Hitz kenasti tõrjus ja poolaja lõpus virutas Kiyotake veel postist meetri jagu mööda. Teisel poolajal kui hädasti väravaid vaja ei olnud Sobiechi, Karamani ega ka Erdnicit mitte kuskil näha.
        Muidugi ka personaalsed eksimused. Nendest enamus väravaid meile lüüakse ja erandiks ei olnud ka tänane päev. Nagu eelnevalt öeldud siis Marcelo vihahoo (kuidagi muudmoodi ma seda komenteerida ei oska) tulemusena sai Augsburg penalti ja 2:0 värava.
        Mõni sõna ka Klavani mängust. Suurepärane esitus talt. Hoidis asjad kenasti kontrolli all ja mitte ühdegi vale puudet täna temalt ei olnud. Vastuoluline hekt aga oli kui ta vist Kiyotake pealelöögi käega karistusalas blokeeris. Kohtunik seda ei näinud ja penaltit sealt me ei saanud.
        Augsburgile kaotati üldse esimest korda ja tegemist on nüüd kõige kehvema hooaja algusega viimase 35 aasta jooksul. Tabelis me päris viimased veel ei ole, kuna Stuttgart ja Mönchengladbach on hooaega veel alustanud. Järgmine mäng on kodus Stuttgarti vastu. Võit sealt on juba praegu suht kohustuslik.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rover Vaata postitust
          Järgmine mäng on kodus Stuttgarti vastu. Võit sealt on juba praegu suht kohustuslik.
          Mul oleks võimalik homme staadionile minna (tund autosõitu), aga ei tea, kas tasub end traumeerima minna.

          Kommentaar


            Tasub ikka kuna Bundeliga tase on kõrge ning H96 Ultrad nii staadionil kui melu selle ümber super,stata asub maalilise Maschee järve ääres
            Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
            Mul oleks võimalik homme staadionile minna (tund autosõitu), aga ei tea, kas tasub end traumeerima minna.

            Kommentaar


              Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
              Mul oleks võimalik homme staadionile minna (tund autosõitu), aga ei tea, kas tasub end traumeerima minna.
              Kui võimalik minna siis muidugi mine. Staadionilt saad kindlasti hea elamuse

              Kommentaar


                Algkooseis: Zieler; Sorg, Marcelo; Schulz Albronoz; Sane, Andreasen; Sakai, Karaman, Kiyotake; Sobiech

                Pingil: Tschauner, Felipe, Anton, Schmiedebach, Klaus, Saint-Maximin, Erdinc

                Kommentaar


                  Esimene poolaeg läbi ja Stuttgart ees 2:1. Karaman viis meid 14 minutil ette ja juba järgmisel rünnakul Stuttgart viigistas (Nii kuradi tüüpiline) ja 18 minutil läksid nad juba juhtima.

                  Kommentaar


                    Väga õnnetu on see asi hetkel. Olen see hooaeg juba kahte Hannoveri mängu lives näinud (vs Mainz ja vs Hannover) ning mõlemad on pannud kahe käega peast kinni hoidma. Väga kohutav tegevus kaitses ja rünnakul. Üks pea ilmselt varsti lendab ka.

                    Mitu mängu juba järjest pole taga nulli hoitud? Eelmise hooaja kevadring ja + 6 mängu? Ilmselt hakkavad Sorg ja Klaus varsti mõtlema, kas oli ikka õige mõte suvel lahkuda. Kohati on Peterseni näitel mõistlikum samm tagasi teha, et pärast kaks sammu ette marssida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Väga õnnetu on see asi hetkel. Olen see hooaeg juba kahte Hannoveri mängu lives näinud (vs Mainz ja vs Hannover) ning mõlemad on pannud kahe käega peast kinni hoidma. Väga kohutav tegevus kaitses ja rünnakul. Üks pea ilmselt varsti lendab ka.

                      Mitu mängu juba järjest pole taga nulli hoitud? Eelmise hooaja kevadring ja + 6 mängu? Ilmselt hakkavad Sorg ja Klaus varsti mõtlema, kas oli ikka õige mõte suvel lahkuda. Kohati on Peterseni näitel mõistlikum samm tagasi teha, et pärast kaks sammu ette marssida.
                      Kes see teine oli? Vs Maninz ja vs ? viimati hoiti seljataga null eelmise aasta 16 detsembril kui alistati Augsburg 2:0. Ma usun, et neid mehi on praegu rohkem kui Sorg ja Klaus kes oma suviste otsuste üle kahetsevad. Ma olen väga üllatunud kui Fronteck uuel nädalal pukis on.

                      Kommentaar


                        Niisis. Kui enne mängu võis öelda, et vähemalt pole me tabelis viimased siis nüüd ei saa isegi enam seda öelda. Kuuest mängust 1 viik ja 5 kaotust. Väravate vahe 5:15. Mõlemad näitajad liiga kõige kehvemad. Ja järgmine mäng mängidakse võõrsil Wolfsburgi vastu.

                        Kommentaar


                          Mina stutti fännina olen kurb,et täna võit tuli. Oleks tahtnud muutusi näha klubis. Teie värav oli samas väga kenasti välja mängitud ja mõned minutid varem olnud sulg polnd sulg tegelt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rover Vaata postitust
                            Kes see teine oli? Vs Maninz ja vs ? viimati hoiti seljataga null eelmise aasta 16 detsembril kui alistati Augsburg 2:0. Ma usun, et neid mehi on praegu rohkem kui Sorg ja Klaus kes oma suviste otsuste üle kahetsevad. Ma olen väga üllatunud kui Fronteck uuel nädalal pukis on.
                            Teine oli Augsburg siiski jah eelmine pühapäev . Aga banteri korras võib vist öelda, et isegi kui Hannover endaga mängiks, siis poleks vähemalt punkt mängust kindel, sellise vormi juures nagu hetkel.

                            e: Aga meelt ei tasu heita. Freiburg on aastaid hooaja selles faasis samasuguses seisus olnud. Ja praktiliselt alati va eelmine aasta on sellest välja tuldud. Pealegi nüüd tagasi vaadates on isegi vahelduseks välja langemine tegelikult klubile positiivselt mõjunud. Loodetavasti Hannoveril siiski asi nii kaugele ei lähe. Aga messiast on küll kiiremas korras vaja. Kes tunneks süsteemi ja mängijaid (ka noori) läbi ja lõhki. Loodetavasti mitte siiski mingi Slomka variant.

                            Aga neid meeskondi on küll Bundesligas, kellele mingi korralikum raputus ära kuluks. Ehk saadaks asjad paremini toimima. Eriti Stuttgart ja HSV muidugi, kes oma võimeid, finantse ning noortetööd arvestades juba aastaid sirge molliga lati alt läbi käivad. Siiski õnnestub neil alati mingil viisil väljalangemisest pääseda. Stuttgarti ja HSV eelmise hooaja lõpud muidugi eriti ilmekad näited.

                            Kommentaar


                              Erinevatel põhjustel ei käinud staadionil. Peamine oli, et hoiatati selle eest, et autoga ei maksa lähedale minna, sest kohalik Oktoberfest on pannud kõik parklad kinni ja pärast tööpäeva ei olnud aega seiklema hakata. Kuna ma pole õnnetul kombel ühelegi VfB võidumängule kunagi juhtunud, siis oligi ehk hea õnn, et olin samas kõrtsus, kus kevadel Paderborni mängu ajal, mis samuti positiivselt lõppes. Kuna Sky pilt oli Konferenz, siis mängu kohta tervikuna midagi kosta pole.

                              Kommentaar


                                Martin Kind tegi avalduse, et Frontzeck on peatreeneri toolil vähemalt laupäevani.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X