320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U.C. Sampdoria

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Samp kütab Coppas päris kenasti. Teisel pooajal üle ühe lasta ei tohiks, siis saab korduskohtumiseks kobeda edu.

    Kommentaar


      #32
      Vat kus Milano hirm välja tulnud...

      Kommentaar


        #33
        Hoolimata sellest, et teisel poolajal phmts ainult kaitsesite(ja seda ülihästi), suurepärane mäng! MoM mu arust oleks Sampi kollkipper, suurepärane töö, lihtsalt suurepärane!
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Pealik Vaata postitust
          Hoolimata sellest, et teisel poolajal phmts ainult kaitsesite(ja seda ülihästi), suurepärane mäng! MoM mu arust oleks Sampi kollkipper, suurepärane töö, lihtsalt suurepärane!
          Jep, hoolimata Gastaldello punasest asi püsis kenasti kontrolli all. 3-0 on teist osa silmas pidades märkimisväärne edu ka Interi suguse meeskonna vastu, kuigi liigsesse rahulolu tundesse vajuda ei saa sellegi poolest, sest enne korduskohtumist (21.4) võib mängijate ja meeskonna vormi suhtes nii mõndagi juhtuda. Nii või naa, märtsi algus on Blucerchiati jaoks äärmiselt kena olnud.

          Kommentaar


            #35
            Kuna sneik-aiz žest on päevateemaks, siis:

            "It actually comes from the wars between france and england, 100 years war i believe. The french would cut off english longbowmens two fingers when they caught them, so it was used as a gesture of defiance by the the english, as if to say "fuck you ive got my fingers!"
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #36
              Kui veel võõral teemal jätkata, siis ma olen kuulnud, et inglased tahtsid oma žestiga öelda, et "we can still pluck yew" (ehk siis suudame endiselt jugapuu (vibu) vinna tõmmata vms), kust on siis tulnud see F-tähega variant.

              Aga edaspidi tagasi teemasse.

              Kommentaar


                #37
                Rai Uno vms kanalilt digitvs tuleb mäng.

                Kommentaar


                  #38
                  Samp finaalis. Tuus. 3 aastat järjest Inter - Roma finaali järel siis Samptoria - Lazio

                  Kommentaar


                    #39
                    Doria .
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #40
                      minu paha jah. Anna rohtu

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Samptoria
                        See on umbes nagu öelda Loria tugeva L'iga.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #42
                          Kiires elutempos jäi Blucerchiati edenemine Coppa Italia finaali endalt nägemata. Nii või naa, kui finaalis Taevasinistele tuul alla tehakse, võib selle hooajaga igatpidi rahule jääda. Liiga suhtes oleks muidugi oodanud enamat, kuid võimalik triumf heastab nii mõndagi. Viimatisest korrast kui kord on möödunud juba 15 aastakest.

                          Kommentaar


                            #43
                            Sini-valged võidavad 100%
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Sini-valged võidavad 100%

                              Kommentaar


                                #45
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X