320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    2023 aastaks 4. Eurokoha tagasi saamiseks peab Flora alagruppi pääsema, muud varianti ei ole. Võit ja viik minimaalselt tõstavad meid Islandist ja Wales’ist mööda. Võit ja kaotus peaksid jätma Eesti Islandi seljataha 0.001(?) punktiga.
    Seal on hetkel asi kolmandike ümardamises. Ühe võiduga ollakse Islandiga võrdsetel punktidel. Varasema nelja hooajaga Eestil koos 3.375 ja 5 võitu ja 2 viiki annab 6/3=2 punkti. Ja siis peaks arvesse minema viimase aasta tulemus, mis Eestil oleks sellisel juhul 2.000 ja Islandil 1.500.

    Ehk siis Islandist on võimalik mööda saada ka alagruppi pääsemata ja neljas eurokoht tagasi saada. Gibraltari sats võib muidugi selle jälle ära rikkuda.

    Kommentaar


      Selline osaliselt teemasse küsimus, et kui on soov ja vajadus homset Flora mängu Tartus kõrtsis vaadata, siis millised on valikud? Illegaard ilmselt? Ristiisa on just kinni läinud, selgub. Kas on veel variante, kus palve telekas käika panna kulmukeegitust vms ei põhjustaks?
      i don\\\'t want cos i just get

      Kommentaar


        Algselt postitas MRH Vaata postitust
        Selline osaliselt teemasse küsimus, et kui on soov ja vajadus homset Flora mängu Tartus kõrtsis vaadata, siis millised on valikud? Illegaard ilmselt? Ristiisa on just kinni läinud, selgub. Kas on veel variante, kus palve telekas käika panna kulmukeegitust vms ei põhjustaks?
        Mul kodus naine lubab kui ma ilusti küsin. Ma ei näe põhjust, miks sa ei võiks küsida. Edu.

        Kommentaar


          Aitäh asjaliku nõu eest. Samas võib täitsa olla, et ei mina ega naine ei ela Tartus, mistõttu on ikkagi kõrtsi tarvis.
          i don\\\'t want cos i just get

          Kommentaar


            Mina tänan.
            i don\\\'t want cos i just get

            Kommentaar


              Eestil siis hetkel 4 kohta olemas

              Kommentaar


                Ei mõista kuidas Läti ja Leedu on 30-date kohtade alguses. Eesti ja 30-da koha vahele jääb oma jagu kaheldava kvaliteediga riike. Uskumatu, et me üldse sellises olukorras oleme.

                Kommentaar


                  Algselt postitas delarenta Vaata postitust
                  Ei mõista kuidas Läti ja Leedu on 30-date kohtade alguses. Eesti ja 30-da koha vahele jääb oma jagu kaheldava kvaliteediga riike. Uskumatu, et me üldse sellises olukorras oleme.
                  Tulemus tuleb viie hooaja peale. Nemad on igal hooajal omad võidud ära võtnud ja tulebki kokku arvestatav koefitsient. Samas Eestil on sees hooajad, kus ei saadud sisuliselt midagi 2017-2020.

                  Lihtsustatult kui Leedu on teeninud iga hooaeg 2 punkti (kokku viie aastaga 10) siis Eestil on rida null-komasid ja kaks viimast aastat mingid tulemused kokku 5,375.

                  Kommentaar


                    Tänane päev on juba hommikust peale natukene erilisem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Tänane päev on juba hommikust peale natukene erilisem.
                      Mis hommikul oli?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Mis hommikul oli?
                        See kell mis ma postitasin oligi minu jaoks hommiku algus, ma praegu suht EST ajatsoonist sõltuvas rütmis - Ikka Flora mängu ootuses.

                        Kommentaar


                          Sama siin. Kerge ärevus on sees ja ma pole kaugeltki Flora fänn

                          Kommentaar


                            Täna on eriti raju ärevus ja värin sees. Ei oska kuidagi olla. Õnneks tööl omajagu tegevust olnud.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Keegi tark teab neid riikide koefitsendipunkte jagada? Kuidas pärast tänast paistab?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Ma ei saa enam jalgpallist aru. TNS lükkab igale Kesk-Euroopa satsile 4 korda perse vahele. Kosovo meister võidab eelmine hooaeg totaalselt koduliigat domineerinud Bodö Glimti. Riga FC imeb satsi käest kellele Flora kotid sappa lükkas, teine Riia pask see-eest teeb Belgas Gent-iga 2:2 viigi. Vilniuse Zalgiris viigistab Muraga 0:0. Levadal viimasel sekundil suu kinni pannud Dundalk tegi võõrsil viigi Vitesse-ga, juhtisid 2:1 muuseas.

                                Enivei, long story short.

                                2023 oleme kolme klubiga Euroopas.
                                That aged well.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X