320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Keskmiste vanuste järgi mängivad nagu poisikesed meestega.

    Flora vs. Kukesi 23 -27
    Levadia vs Bala 23 - 27
    Trans vs Gefle 25 - 26

    Sisuliselt mängivad meie posikesed meestega, isegi Trans oma 40 aastase igiliikur Kittoga on optimaalsest keskmisest vanusest/kogemusest noorem.

    Kui me ei suuda hoida omi noori meesteks kasvamiseni mängu juures, jäämegi Euroopas sabaotsa junsudeks ja meie Premium liiga noorteliigaks.
    naljakas, et koondise teemas on vastupidine seis jällegi jama

    Kommentaar


      Mis siin imestada, kõigil kellel on mingitki potensiaali olla jalgpallur mängivad kasv Rootsi või Norra madalamates liigades, mitte Eestis. Ja noo see jutt, et 23- poisikesed kamoon. 23 aastane professionaalne "poisike" peaks kindlasti mängima endast paar aastat vanemast "täismehest" paremini.

      Kommentaar


        Kuradi kahju, et kukekesed täna väärtusliku võõrsilkolli lõpuks ikka kirja said. Kujutan juba ette, et seni, kui kordusmäng 0:0 või minnakse juhtima, hakkab kordades hullem venitamine, kui täna. Egas midagi, kordusmängus vaja üles näidata paremat resultatiivsust. Värav on vaja kindlasti kirja saada, sest muidu piirdutakse taaskord kahe mänguga Euroopas... Positiivselt paistsid täna enim silma vast Alliku ja ka vahetusest sekkunud Logua. Mõnuga võtsid vastaseid ette ja mängisid isuga ning julgelt. Nii peabki. Meerits tegi samuti mõned tähtsad tõrjed, kuid tunda oli siiski teatud ebakindlust. Noorhärra lahtilöögid endiselt muljetavaldavad. Tolle grusiini tasemest täna eriti head pilti IMO ei saanud. Päris puujalg õnneks vast pole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marts Vaata postitust
          Kuradi kahju, et kukekesed täna väärtusliku võõrsilkolli lõpuks ikka kirja said. Kujutan juba ette, et seni, kui kordusmäng 0:0 või minnakse juhtima, hakkab kordades hullem venitamine, kui täna. Egas midagi, kordusmängus vaja üles näidata paremat resultatiivsust. Värav on vaja kindlasti kirja saada, sest muidu piirdutakse taaskord kahe mänguga Euroopas... Positiivselt paistsid täna enim silma vast Alliku ja ka vahetusest sekkunud Logua. Mõnuga võtsid vastaseid peale ja mängisid isuga ning julgelt. Nii peabki. Meerits tegi samuti mõned tähtsad tõrjed, kuid tunda oli siiski teatud ebakindlust. Noorhärra lahtilöögid endiselt muljetavaldavad. Tolle grusiini tasemest täna eriti head pilti IMO ei saanud. Päris puujalg õnneks vast pole.
          Kelle sitast ja isetsemisest viigivärav tuli?
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas Marts Vaata postitust
            Tolle grusiini tasemest täna eriti head pilti IMO ei saanud. Päris puujalg õnneks vast pole.
            No minu meelest ikka sai küll. Mees oli alla igasugust arvestust isegi sellise meeskonna vastu. Pidevalt eksis söötudega ja mängu lugemisega. Kas Baranov on vigane või mis põhjusel see kloun kohe põhisse sai? Taseme poolest pole mingit viisi Baranovist üle ja sellisel juhul võiks ikka oma kohalikku mängijat kasutada. A tolle grusiini isa vist pidi mingi tegija vend olema, et poiss üldse Belgia neljandast liigast esmalt Hollandisse liikus.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              No minu meelest ikka sai küll. Mees oli alla igasugust arvestust isegi sellise meeskonna vastu. Pidevalt eksis söötudega ja mängu lugemisega. Kas Baranov on vigane või mis põhjusel see kloun kohe põhisse sai? Taseme poolest pole mingit viisi Baranovist üle ja sellisel juhul võiks ikka oma kohalikku mängijat kasutada. A tolle grusiini isa vist pidi mingi tegija vend olema, et poiss üldse Belgia neljandast liigast esmalt Hollandisse liikus.
              Eeldan, et olid see tüüp, kes tribüünil päris minu selja taga vist kogu mängu vingus Grusiini mängu kallal ning lootis, et ta vigastada saab ja mis kõike veel?

              Naljakas oli muidugi vaadata, kuidas mõni Eesti klubi Euroopas isegi domineerida suudab ja rohkem võimalusi tekitada. Viigiväravast muidugi uskumatult kahju. Kukesi tase oli muidugi olematu kanti

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                naljakas, et koondise teemas on vastupidine seis jällegi jama
                Naljakas jah, klubivutis mängivad junsud, koondises aga penskarid.
                See ongi meie vuti paradoks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  Eeldan, et olid see tüüp, kes tribüünil päris minu selja taga vist kogu mängu vingus Grusiini mängu kallal ning lootis, et ta vigastada saab ja mis kõike veel?
                  Nope. Mängu ajal hoidsin oma mõtted endale siiski. Aga kuskil selle välja ütlema peab, et grusiin oli silmnähtavalt halb täna. Loomulikult võtab kohanemine aega, aga eksis ka paljudel lihtsatel söötudel ja olukordades. Muidugi teine küsimus on see, miks Lelov ta kohe Euroopa mängus põhisse lasi?! (Seda juhul, kui Baranov vigastatud ei ole)

                  Kommentaar


                    Baranov tegi sooja terve teise poolaja, seega vigane vaevalt.
                    Küll aga rääkis Lelov mängule eelnenud raadiointervjuus, et mängitab grusiini, sest loodab tema panusele ründefaasis.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Baranov tegi sooja terve teise poolaja, seega vigane vaevalt.
                      Küll aga rääkis Lelov mängule eelnenud raadiointervjuus, et mängitab grusiini, sest loodab tema panusele ründefaasis.
                      Ha-haaaa
                      Nu Lelov dajot....

                      Kommentaar


                        a mina olen loll ja olenemata Posti väravast vaatasin ja imestasin, miks see pikk tolgus seal platsil on. No kui oled ca 20 cm pikem lähimast kaitsjast ja ikka kätte palli ei saa, siis milleks seda nahkkera sinna ette sellele tolvanile üritati riputada aru ma ei mõista. samas ma ei tea, kas Floral mõnda teist ründajat üldse on.
                        MIA SAN MIA!

                        Kommentaar


                          Vedasin ka oma keha mängule kohale. Kutsuti kinno, aga ütlesin, et las film ootab, sest ega euromängu iga nädalavahetus näe. Flora mängis endale jõukohaselt. Õnneks ei pidanud tulemuses pettuma... kurb lihtsalt.
                          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                          Kommentaar


                            Jäin mõtlema, et kas siit foorumivendadest keegi veaks tänase mängu taseme välja ?? Kui keegi reaalselt nädalas 5-6 korda trenni teeb, oskab sööta ning natukenegi aju töötab, siis saaks vast paremas kaitses hakkama ( samal tasemel kui grusiin).
                            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas denisss Vaata postitust
                              a mina olen loll ja olenemata Posti väravast vaatasin ja imestasin, miks see pikk tolgus seal platsil on. No kui oled ca 20 cm pikem lähimast kaitsjast ja ikka kätte palli ei saa, siis milleks seda nahkkera sinna ette sellele tolvanile üritati riputada aru ma ei mõista. samas ma ei tea, kas Floral mõnda teist ründajat üldse on.
                              Olen ka loll (palju õnne. keegi saab selle signatuuriks panna ) Peamängu oskuks, kui selline, on mehel olematu

                              Üldiselt ei saa meeletust pessimismist aru. Livescorest tulemusi üle vaadates on seal päris palju riike, kel tasuks häbi tunda

                              Kommentaar


                                Levadia kaotus Luksemburgi ja Walesi amatööridele oli häbiasi, tänane tulemus pigem reaalne mängupilt. Olge nüüd natuke realistlikud kah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X