Lehekülg 15, kokku 99 EsimeneEsimene ... 51112131415161718192565 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 1978
    Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Albaanlased on konkreetne lambisats ja kui nüüd siit ka edasi ei minda....Esimene poolaeg pidanuks 3-0 olema juba.

E: Tra täiesti uskumatu, kui saamatult väravaolukorda mängiti.

Asjahuviline Kasutaja Delfino avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Tänaste tulemuste põhjal tundub ka hirmtugev Luxemburgi liiga Eesti liiga koefitsenti tõsiselt ohustavat.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    Tänaste tulemuste põhjal tundub ka hirmtugev Luxemburgi liiga Eesti liiga koefitsenti tõsiselt ohustavat.
    Luksemburg on enne tänastki meist valgusaasta kaugusel ees, on hoopis oht, et ka pisike ja vapper Fääri s. tuhiseb meist mööda, taha jäävad ainult Andorra ning San Marino...hea uudis, et ehk tulevikus edestame vähemalt Gibraltarit nende kodukootud Manchester Unitediga

Hale, fakk, oi kui hale....

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Iga aasta sama värk. Olgu vastas kes tahes. Levadia tegi omaaeg päris vägitegusid, kui mõelda Twente lüpsmisele ja Newcastle ja Crvena Zvezda mängude peale.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Keskmiste vanuste järgi mängivad nagu poisikesed meestega.

Flora vs. Kukesi 23 -27
    Levadia vs Bala 23 - 27
    Trans vs Gefle 25 - 26

Sisuliselt mängivad meie posikesed meestega, isegi Trans oma 40 aastase igiliikur Kittoga on optimaalsest keskmisest vanusest/kogemusest noorem.

Kui me ei suuda hoida omi noori meesteks kasvamiseni mängu juures, jäämegi Euroopas sabaotsa junsudeks ja meie Premium liiga noorteliigaks.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Krt mis toimub? Ok Trans on läbi aastate olnud kõige stabiilsem Eesti klubi euroopas,aga mis teistega toimub? Kuigi usun,et läbi ussi-emmi Levadia ja Flora ehk saavad edasi. Aga Floralt oleks kodus kindlasti vaid võitu oodanud! Levadial õnneks veel kodumäng varuks.
    Kalju võimalustesse ei tahaks üldse uskuda, kuigi loodan ka siin imele
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Asjahuviline Kasutaja metssiga avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Keskmiste vanuste järgi mängivad nagu poisikesed meestega.

Flora vs. Kukesi 23 -27
    Levadia vs Bala 23 - 27
    Trans vs Gefle 25 - 26

Sisuliselt mängivad meie posikesed meestega, isegi Trans oma 40 aastase igiliikur Kittoga on optimaalsest keskmisest vanusest/kogemusest noorem.

Kui me ei suuda hoida omi noori meesteks kasvamiseni mängu juures, jäämegi Euroopas sabaotsa junsudeks ja meie Premium liiga noorteliigaks.
    naljakas, et koondise teemas on vastupidine seis jällegi jama

Asjahuviline Kasutaja Delfino avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Mis siin imestada, kõigil kellel on mingitki potensiaali olla jalgpallur mängivad kasv Rootsi või Norra madalamates liigades, mitte Eestis. Ja noo see jutt, et 23- poisikesed kamoon. 23 aastane professionaalne "poisike" peaks kindlasti mängima endast paar aastat vanemast "täismehest" paremini.

Neutraalne vutivaatleja Kasutaja Marts avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Kuradi kahju, et kukekesed täna väärtusliku võõrsilkolli lõpuks ikka kirja said. Kujutan juba ette, et seni, kui kordusmäng 0:0 või minnakse juhtima, hakkab kordades hullem venitamine, kui täna. Egas midagi, kordusmängus vaja üles näidata paremat resultatiivsust. Värav on vaja kindlasti kirja saada, sest muidu piirdutakse taaskord kahe mänguga Euroopas... Positiivselt paistsid täna enim silma vast Alliku ja ka vahetusest sekkunud Logua. Mõnuga võtsid vastaseid ette ja mängisid isuga ning julgelt. Nii peabki. Meerits tegi samuti mõned tähtsad tõrjed, kuid tunda oli siiski teatud ebakindlust. Noorhärra lahtilöögid endiselt muljetavaldavad. Tolle grusiini tasemest täna eriti head pilti IMO ei saanud. Päris puujalg õnneks vast pole.
    www.sokker.org - halda oma isiklikku virtuaalmeeskonda!

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marts Vaata postitust
    Kuradi kahju, et kukekesed täna väärtusliku võõrsilkolli lõpuks ikka kirja said. Kujutan juba ette, et seni, kui kordusmäng 0:0 või minnakse juhtima, hakkab kordades hullem venitamine, kui täna. Egas midagi, kordusmängus vaja üles näidata paremat resultatiivsust. Värav on vaja kindlasti kirja saada, sest muidu piirdutakse taaskord kahe mänguga Euroopas... Positiivselt paistsid täna enim silma vast Alliku ja ka vahetusest sekkunud Logua. Mõnuga võtsid vastaseid peale ja mängisid isuga ning julgelt. Nii peabki. Meerits tegi samuti mõned tähtsad tõrjed, kuid tunda oli siiski teatud ebakindlust. Noorhärra lahtilöögid endiselt muljetavaldavad. Tolle grusiini tasemest täna eriti head pilti IMO ei saanud. Päris puujalg õnneks vast pole.
    Kelle sitast ja isetsemisest viigivärav tuli?
    INTER ARMA CARITAS

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marts Vaata postitust
    Tolle grusiini tasemest täna eriti head pilti IMO ei saanud. Päris puujalg õnneks vast pole.
    No minu meelest ikka sai küll. Mees oli alla igasugust arvestust isegi sellise meeskonna vastu. Pidevalt eksis söötudega ja mängu lugemisega. Kas Baranov on vigane või mis põhjusel see kloun kohe põhisse sai? Taseme poolest pole mingit viisi Baranovist üle ja sellisel juhul võiks ikka oma kohalikku mängijat kasutada. A tolle grusiini isa vist pidi mingi tegija vend olema, et poiss üldse Belgia neljandast liigast esmalt Hollandisse liikus.

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    No minu meelest ikka sai küll. Mees oli alla igasugust arvestust isegi sellise meeskonna vastu. Pidevalt eksis söötudega ja mängu lugemisega. Kas Baranov on vigane või mis põhjusel see kloun kohe põhisse sai? Taseme poolest pole mingit viisi Baranovist üle ja sellisel juhul võiks ikka oma kohalikku mängijat kasutada. A tolle grusiini isa vist pidi mingi tegija vend olema, et poiss üldse Belgia neljandast liigast esmalt Hollandisse liikus.
    Eeldan, et olid see tüüp, kes tribüünil päris minu selja taga vist kogu mängu vingus Grusiini mängu kallal ning lootis, et ta vigastada saab ja mis kõike veel?

Naljakas oli muidugi vaadata, kuidas mõni Eesti klubi Euroopas isegi domineerida suudab ja rohkem võimalusi tekitada. Viigiväravast muidugi uskumatult kahju. Kukesi tase oli muidugi olematu kanti

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    naljakas, et koondise teemas on vastupidine seis jällegi jama
    Naljakas jah, klubivutis mängivad junsud, koondises aga penskarid.
    See ongi meie vuti paradoks.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Eeldan, et olid see tüüp, kes tribüünil päris minu selja taga vist kogu mängu vingus Grusiini mängu kallal ning lootis, et ta vigastada saab ja mis kõike veel?
    Nope. Mängu ajal hoidsin oma mõtted endale siiski. Aga kuskil selle välja ütlema peab, et grusiin oli silmnähtavalt halb täna. Loomulikult võtab kohanemine aega, aga eksis ka paljudel lihtsatel söötudel ja olukordades. Muidugi teine küsimus on see, miks Lelov ta kohe Euroopa mängus põhisse lasi?! (Seda juhul, kui Baranov vigastatud ei ole)

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Baranov tegi sooja terve teise poolaja, seega vigane vaevalt.
    Küll aga rääkis Lelov mängule eelnenud raadiointervjuus, et mängitab grusiini, sest loodab tema panusele ründefaasis.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Baranov tegi sooja terve teise poolaja, seega vigane vaevalt.
    Küll aga rääkis Lelov mängule eelnenud raadiointervjuus, et mängitab grusiini, sest loodab tema panusele ründefaasis.
    Ha-haaaa
    Nu Lelov dajot....

Algupärane

a mina olen loll ja olenemata Posti väravast vaatasin ja imestasin, miks see pikk tolgus seal platsil on. No kui oled ca 20 cm pikem lähimast kaitsjast ja ikka kätte palli ei saa, siis milleks seda nahkkera sinna ette sellele tolvanile üritati riputada aru ma ei mõista. samas ma ei tea, kas Floral mõnda teist ründajat üldse on.
    MIA SAN MIA!

Meeskonnaliige Kasutaja R.Madridista avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Vedasin ka oma keha mängule kohale. Kutsuti kinno, aga ütlesin, et las film ootab, sest ega euromängu iga nädalavahetus näe. Flora mängis endale jõukohaselt. Õnneks ei pidanud tulemuses pettuma... kurb lihtsalt.
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

Meeskonnaliige Kasutaja R.Madridista avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Jäin mõtlema, et kas siit foorumivendadest keegi veaks tänase mängu taseme välja ?? Kui keegi reaalselt nädalas 5-6 korda trenni teeb, oskab sööta ning natukenegi aju töötab, siis saaks vast paremas kaitses hakkama ( samal tasemel kui grusiin).
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas denisss Vaata postitust
    a mina olen loll ja olenemata Posti väravast vaatasin ja imestasin, miks see pikk tolgus seal platsil on. No kui oled ca 20 cm pikem lähimast kaitsjast ja ikka kätte palli ei saa, siis milleks seda nahkkera sinna ette sellele tolvanile üritati riputada aru ma ei mõista. samas ma ei tea, kas Floral mõnda teist ründajat üldse on.
    Olen ka loll (palju õnne. keegi saab selle signatuuriks panna ) Peamängu oskuks, kui selline, on mehel olematu

Üldiselt ei saa meeletust pessimismist aru. Livescorest tulemusi üle vaadates on seal päris palju riike, kel tasuks häbi tunda

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud