320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora vastu võib näha ründepaari Inzaghi-Prandelli
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Bart Vaata postitust
      Levadia sõidab Malta
      eeeeem. ei. Wales

      Kommentaar


        Algselt postitas Ramm Vaata postitust
        Nüüd loodan, et Kalju suudab seda õnne ära kasutada.
        ma ei saa aru milles see Kalju õnn seisab? Vaadates HJK koosseisu, siis pigem õnnetus- Forssell, Tainio, Väyrynen
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          ma ei saa aru milles see Kalju õnn seisab? Vaadates HJK koosseisu, siis pigem õnnetus- Forssell, Tainio, Väyrynen
          Kalju õnn seisneb hetkel ainult selles, et reis odav ja eurorahad jäävad suuremas osas alles. Lisaks saavad fännid kaasa sõita. Reaalne variant olnuks vaid Ekranase vastu minu hinnangul.

          Kommentaar


            et siis tulemus on teisejärguline?

            sellest lähtuvalt oleks jackpot olnud Celtic- telerahad, täis staadion jne
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Soomes ja Rootsis liigad käimas (HJK- liider, Gefle-12., viimased mängud viiki mänginud).
              Albaanias ja Walesis liigad said mais läbi. Siin oleks suuremad võimalused.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Kiiranalüüs Walesi klubide viimaste aastate Eurosarjade tulemustele ning Levadia vastase liigakohale, sain järelduseks, et tegu peaks olema selle Differdange masti klubiga. Teoorias oleme suhtselged favoriidid. Ka 2001 vms mängis Levadia Walesi klubiga. Toona võitis Levadia kahe mängu kokkuvõttes 6-2 (2:2, 4:0).
                Usun, et ka Floral on Albaanlaste vastu täiesti reaalsed võimalused edasipääseda. Ausalt öeldes oleks ka aeg.

                HJK on vist täiesti võrreldav Lankaraniga. Ainuke erinevus on see, et see aasta on Kalju nõrgem kui mullu

                Kommentaar


                  Kui Flora peaks edasi saama, siis teises ringis tuleks vastaseks Libertas-FK Sarajevo võitja. Kui Levadia peaks kõmrid alistama, siis opponendiks tuleb rumeenlaste Pandurii Targu Jiu ja kui Trans peaks imekombel edasi saama, siis vastu tuleks Anorthosis Famagusta.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Kui Flora peaks Albaanias edasi saama, siis järgmine mäng on nädala pärast Sarajevos, mis tähendab, et odavam oleks nädalaks Balkanile peesitama-treenima jääda kui koju tagasi ja siis uuesti samasse kanti lennata.

                    Kommentaar


                      Eesti klubidel, kes mängivad euroopa liiga eelringis on väga head võimalused kõigil. Isegi Trans on praegu heas hoos ja võib üllatada. Leva kindlasti saab edasi ja flora šansid 60-40.. kas konfid on ka juba kuskil??
                      "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

                      Kommentaar


                        ma siinset mõnetist optimismi ei julgeks küll jagada ja pigem kardan, et kui üks klubigi edasi saab, on ka hästi.

                        Kommentaar


                          Edasi saamine on teisejärguline faktor. Põhiline on ikka eurorahad...
                          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                          Kommentaar


                            no ma olen siiani aru saanud et mida kaugemale jõuda seda rohkem rahasid teenitakse...
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              Soomes ja Rootsis liigad käimas (HJK- liider, Gefle-12., viimased mängud viiki mänginud).
                              Albaanias ja Walesis liigad said mais läbi. Siin oleks suuremad võimalused.
                              Geflelt täna jälle viik. nüüd küll tõusti 11.ks
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Realistlik on vist ikka ainult Levadia edasipääs. HJK on praegu üsna hea, ilmselt tuleb pähe ca 2-0 või 3-0. Trans on eruomängudes lootusetu, võõrsil saavad 4-0. Flora puhul tasuks pakkuda 0-0 ja 0-1, aga mingi väike lootus vast on.
                                Levadia puhul pakun, et kobistavad mingi 1-0 ikka ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X