320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas DDB Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda mis olid välismaalaste piirangud ja kas ETM ja KTM reeglid olid juba kasutusel, kui näiteks Levaadia ja Kalju tegi häid esitusi eurosarjades, ning koondis mängis hästi.
    Tundub et nende ETM ja KTM reeglitega on liiga ehk tehtud ühtlasemaks aga tase sitemaks, sama tundub koondisega.
    Aus konkurents on kadunud noored ei pea enam niimodi koha pärast võitlema. Arvan et Klaavanil, Pareikol, Kingil, Vassiljevil, Kruglov, Dimitrejv ja jne nõudis palju rohkem tööd et eesti liigas esinudsvõistkonda saada. Mis kinlasti andis palju kõvema kooli kui mindi välismaale.

    Praegu kes on läinud preemium liigast välja pole väga keegi püsima jäänud välismaale. Võtke näiteks Sorga või Sappinen
    Sorga on nüüd küll eriti sitt näide. Mitu mängu seal USAs üldse mängitud on praegu, 4?

    Kommentaar


      No ega ta seal pole väga jalaga ust lahti löönud ka. OK kõik koroonad vahel ja nii. Aga viimastes mängudes siiski pingil istunud.
      Loomulikult loodan et sealt tuleb ja peab veel aega andma.
      Aga minu nägemus jääb samaks, et need kes nüüd nende kõvemate KTM ja ETM reeglitega ajal saanud kuskile välismaale pole seal ikkagi läbi suutnud lüüa.
      Lihtsalt minu subjektiivne arvamus et praegune seis ei valmista meie noori ette mis võitlus ja töö käib välismaal koha pärast.

      Kommentaar


        Levadia kaotus tähendas, et minetasime 99% lootused 2022/23 hooajal osaleda Euroliigades 4 klubiga.
        Päästaks kui islandi, Montenegro ja Walesi klubid kõik kaotustega langeksid ja Flora/Kalju saavutaksid edastistes mängudes vähemalat 3 võitu (napilt piisaks 2 võitu+viik). Ebareaalne.

        Hetkel veel edestame Andorrat aga:
        kui Flora ja Kalju peaksid järgmistes mängudes kaotama, paikneme 2021/22 eurohooaja eel UEFA klubide rankingus austaval eelviimasel 54. kohal, Andorra ja San Marino vahel.
        Veelgi enam, Andorra edestamiseks tuleb saavutada vähemalt 2 võitu (või 3 viiki)

        Eesti klubijalgpall on sportlikus mõttes mülkkasse vajunud. .......

        Kommentaar


          Ma olen ka seda täheldanud, et füüsis on nõrk paljudel meie sportlastel ning see lööb välja ka teistes spordialades. Kas asi on siinsetes treeningmeetodites?

          Kommentaar


            Algselt postitas julm1 Vaata postitust
            Ma olen ka seda täheldanud, et füüsis on nõrk paljudel meie sportlastel ning see lööb välja ka teistes spordialades. Kas asi on siinsetes treeningmeetodites?
            Midagi ei ole teha, eestlased arenevad lihtsalt hiljem. Kõige parem füüsis tuleb neljakümnendates-viiekümnendates eluaastates a la Pullerits, E Tamm jt korüfeed.

            Kommentaar


              Algselt postitas julm1 Vaata postitust
              Ma olen ka seda täheldanud, et füüsis on nõrk paljudel meie sportlastel ning see lööb välja ka teistes spordialades. Kas asi on siinsetes treeningmeetodites?
              Füüsis on täpselt nii hea kui liigatase nõuab/lubab ehk siis tuleb sealt otsida. Kui liigas juba ei jõuaks vastupidada 90minutit, küll siis oleks rohkem ka ilma pallita treeningutel tähelepanu aga seni kui enda liigas saab hakkama siis "no point to rush"..

              Kommentaar


                Rahvusvahelisi mänge telekast vaadates (ka eilsed) jääb pidevalt kõrva, kuidas eesti kommentaatorid ootavad igast veidi märgatavamast veast kollast kaarti, mida aga rahvusvahelistes mängudes nii lihtsalt kui Eesti liigades ei anta.

                Miks mängitakse meil esiliigades 5 vahetusega mängu?
                Kust kohast need 90 minuti mehed siis Meistriliigasse tulema peaks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas DDB Vaata postitust
                  Tundub et nende ETM ja KTM reeglitega on liiga ehk tehtud ühtlasemaks aga tase sitemaks, sama tundub koondisega.
                  See KTM (/ETM) reeglis põhilise probleemi nägemine on sama, kui vaadata otsa mõnele 100+kg õllekõhuga hobijalgratturile, kes mõtleb, et kas peaks veel 1000+ eurot maksma, et osta uus 150g kergem ratas.

                  Kommentaar


                    Kui nüüd füüsis kõrvale jätta, siis tegelikult oleks pidanud Flora ja Levadia lihtsalt oma võimalused ära lööma. Levadia oli vastasest klassiga üle, Floral pigem šansse rohkem kui Suduval. Aga kui sisse ei löö, siis juhtubki nii.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      [/B]
                      Neid jutte mis pealik Aivar hakkab meile peale suhusaamisi rääkima ei jõua tegelikult küll ära oodata
                      Pealik, mis arvad olukorrast? Oleme õigel teel?

                      Kommentaar


                        Järjekordne aasta. Saame tappa ära. Peetakse Eesti jalgpalli matuseid. Kõik on kettas. Ja reaalsuses mitte midagi ei juhtu. Ja läheb samamoodi edasi. Ootaks mingeid suuri muudatusi ja konkreetseid plaane - millal ja kus me olla tahame. Ei mäleta ühtegi kõlavat eesmärki.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Mhh.. Flora sai lutti, aga tõesti, ei saa selle põhjal öelda, et Leedu vutt oleks nüüd kõvasti kõvem kui meie oma. Oli lisaaja mäng, penaltitega selgus, et leedukad on nõksa paremad. Väikese nõksa. Ei ole midagi õudselt põhjapanevat võimalik sellest järeldada meie klubijalgpalli seisukorra kohta.

                          Leva sai lutti. Lisaajal ja jällegi, ei olnud midagi õudset seal platsil. Jalka ongi selline. (tõsi, ma vahtisin ainult tagantjärele väravaid).

                          Paide sai lutti. Seda oligi karta. (mängu ei näinud)

                          Kalju ei saanud oma taset näidata.

                          Kurb muidugi, aga mina isiklikult küll nüüd mingit hävingut ei taju.

                          Kommentaar


                            Haige on jällegi tõmmata käima ETM ja KTM teema. Ehk tuleks ikkagi kallimaid leegionäre ja seega ka vähem neid palgata. Vaadates Paide eilset varupinki ei oska midagi muud arvata, et miks ikka nii oli, et kõik varus?

                            PS: Levadia ja Paide kaitse ei kõlba mujale, kui kassi saba alla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              Mhh.. Flora sai lutti, aga tõesti, ei saa selle põhjal öelda, et Leedu vutt oleks nüüd kõvasti kõvem kui meie oma. Oli lisaaja mäng, penaltitega selgus, et leedukad on nõksa paremad. Väikese nõksa. Ei ole midagi õudselt põhjapanevat võimalik sellest järeldada meie klubijalgpalli seisukorra kohta.

                              Leva sai lutti. Lisaajal ja jällegi, ei olnud midagi õudset seal platsil. Jalka ongi selline. (tõsi, ma vahtisin ainult tagantjärele väravaid).

                              Paide sai lutti. Seda oligi karta. (mängu ei näinud)

                              Kalju ei saanud oma taset näidata.

                              Kurb muidugi, aga mina isiklikult küll nüüd mingit hävingut ei taju.
                              Kuna päike paistab ja ilm on ilus, siis olen optimistlik ja kirjutan alla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Järjekordne aasta. Saame tappa ära. Peetakse Eesti jalgpalli matuseid. Kõik on kettas. Ja reaalsuses mitte midagi ei juhtu. Ja läheb samamoodi edasi. Ootaks mingeid suuri muudatusi ja konkreetseid plaane - millal ja kus me olla tahame. Ei mäleta ühtegi kõlavat eesmärki.
                                Kuidas ei ole suuri eesmärke? Alles siin samas threadis (vist oli siin ) mainiti, et nii 5 aastat tagasi oli EJL pannud eesmärgiks kohaliku klubi jõudmist EL või lausa CLi alagrupiturniirile. Ma muidugi ütlen, et kange kraam, mida sellel ajal veel asula uulitsas suitsetati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X