320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Ma arvan et sa said minust valesti aru.
    Minu mõte oli et tegelikkuses oleks olnud parem kui oleks vastaseks pigem mõni nõrgem klubi et võimalikult kaugele jõutaks, millega teenitaks võimalikult suurim nn. auhinnaraha ( või kuidas seda nimetatagi?).
    Kui ma wikist õigesti välja lugesin, siis alternatiivid olid Zagreb, APOEL, Maribor ja Crevna zvezda. Arvan, et võimalused oleksid kõigi nende vastu olnud maksimaalselt ca 5% kandis.

    Kommentaar


      Kuidas see saaks võiks peegelduda UEFA reitingus, kus me olime vist kukkumas sinna täiesti viimasesse punti?

      Kommentaar


        See mis Levadia endaga teha lasi, ikka üdimalt valus, mida mäng edasi teisel poolajal, oli see aina enam Levadia käes ja kohati juba lisaajal tundus võimatu et vastased üldse midagi saavad tehtud ja siis kinkida selline korner ja ...
        Karm, väärisid edasipääsu.

        Kommentaar


          Levadia peaks vist oma 2:1 normaalaja võidu eest mingid koefi punktid saama?

          Kommentaar




            Vältida on vaja viimast nelja kohta

            Kommentaar


              Mõtlen , kas mujal maailams ka nii on, et kui on euromängud siis oleme/olen kõik ühe klubi fännid. Olgu selleks siis Levadia, Kalju , Flora või Trans. Tõsi , Narva jätab natukene külmaks. Koduliigas aga on suhteliselt vastumeelsed nii Levadia kui ka Kalju. Kas Ingilsmaal ka Manu fännid elavad Liverpoolile kaasa nii nagu oleks koondis väljakul jne jne . Või on see väikeste riikide eripära?
              Last edited by andre26; 19.07.19, 17:31. Põhjus: ...

              Kommentaar


                Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                Mõtlen , kas mujal maailams ka nii on, et kui on euromängud siis oleme/olen kõik ühe klubi fännid. Olgu selleks siis Levadia, Kalju , Flora või Trans. Tõsi , Narva jätab natukene külmaks. Koduliigas aga on suhteliselt vastumeelsed nii Levadia kui ka Kalju. Kas Ingilsmaal ka Manu fännid elavad Liverpoolile kaasa nii nagu oleks koondis väljakul jne jne . Või on see väikeste riikide eripära?
                Venemaal on tugev patriotism ning 90% toetab eurosarjas kõiki Vene klubisid.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                  Mõtlen , kas mujal maailams ka nii on, et kui on euromängud siis oleme/olen kõik ühe klubi fännid. Olgu selleks siis Levadia, Kalju , Flora või Trans. Tõsi , Narva jätab natukene külmaks. Koduliigas aga on suhteliselt vastumeelsed nii Levadia kui ka Kalju. Kas Ingilsmaal ka Manu fännid elavad Liverpoolile kaasa nii nagu oleks koondis väljakul jne jne . Või on see väikeste riikide eripära?
                  Kevadel sai käidud Põhja-Hispaanias, Gijonis. Pubides elati kaasa Barcelona Meistrite Liiga mängudele. Gijon ise mängib muidugi aste madalamal võrreldes Barcelonaga, seega viimane otsene rivaal pole. Aga tundub siiski, et kui ikkagi mingi klubi kaugele jõuab, siis seda toetatakse ka rahvuslikul tasandil.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                    Mõtlen , kas mujal maailams ka nii on, et kui on euromängud siis oleme/olen kõik ühe klubi fännid. Olgu selleks siis Levadia, Kalju , Flora või Trans. Tõsi , Narva jätab natukene külmaks. Koduliigas aga on suhteliselt vastumeelsed nii Levadia kui ka Kalju. Kas Ingilsmaal ka Manu fännid elavad Liverpoolile kaasa nii nagu oleks koondis väljakul jne jne . Või on see väikeste riikide eripära?
                    pigem pakuks et väikeriigi teema. suurriikides tavaliselt toetatakse enda klubi ja siis ühte suuremat. ja suurklubi fänn oma konkurendile ikka pöialt nii naljalt ei hoia, pigem võib lihtsalt olla selline erapoolik huvi mängu vastu. Nii on nii Portugalis, kui ka Hispaanias ja Brasiilias
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Kui ma wikist õigesti välja lugesin, siis alternatiivid olid Zagreb, APOEL, Maribor ja Crevna zvezda. Arvan, et võimalused oleksid kõigi nende vastu olnud maksimaalselt ca 5% kandis.
                      no siis küll jah oli ehk pigem hea loos
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust
                        Kevadel sai käidud Põhja-Hispaanias, Gijonis. Pubides elati kaasa Barcelona Meistrite Liiga mängudele. Gijon ise mängib muidugi aste madalamal võrreldes Barcelonaga, seega viimane otsene rivaal pole. Aga tundub siiski, et kui ikkagi mingi klubi kaugele jõuab, siis seda toetatakse ka rahvuslikul tasandil.
                        Käisin kunagi Motherwellis. Seal elati kaasa Glasgow Rangersile, Motherwellist oli suhtkoht poogen.

                        Kommentaar


                          Ma tahaks nii huvipärast juba teada, palju näiteks Kalju kodumäng Celticuga piletiraha küsitakse. Teen omapoolse pakkumise, 15 -20 rutsi. Otsustagu siis igaüks ise, mida ta õigemaks peab.

                          edit - luban, et ei vaadanud enne piletilevisse!

                          Piletite hinnad eelmüügis:
                          19.07 - 22.07 15 €
                          23.07 - 26.07 20 €
                          27.07 - 30.07 25 €

                          Flora -

                          Pilet eelmüügist:

                          Tavapilet 5.-
                          Sooduspilet 3.-

                          Eelkooliealine: tasuta

                          Kommentaar


                            Flora mängu hinnad.
                            Pilet eelmüügist:

                            Tavapilet 5.-

                            Sooduspilet 3.-

                            Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele.

                            Eelkooliealine: tasuta

                            Pilet mängupäeval:

                            Tavapilet 10.-

                            Sooduspilet 5.-

                            Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele.

                            Eelkooliealine: tasuta*
                            Vaikne.....

                            Kommentaar


                              Esimeses ringis oli Kaljul 1600 pealtvaatajat ja Floral 1200 niiet hinnapoliitika töötab hästi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Nüüd saab 35 euri piletihinnaks panna.
                                Ma ju ütlesin.

                                Piletite müük kultuuriüritustele. Teater, kunst, sport, festival, film, kogupere, klubi, tuur, muusikal, ooper, kinkekaart. Internetipood. Müügipunktid. Piletilevi, kingitus, jõulukink


                                Piletite hinnad kohapeal:
                                Täispilet 35€

                                Kommentaar

                                Working...
                                X