320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea, siin läheb juba asi tõsiselt lappesse. Jättes välja sportlikud esitused, on kolme suurima klubi tegevused taustal pehmelt öeldes putsis. Täielik tsirkus kuubis.

    Kommentaar


      Kahju, et Katzuu tausta avanud postitus siit kadus sama kiirelt kui ta ilmus.
      FC Flora

      Kommentaar


        Läkski nii nagu kardeti. Valitsuse otsuse peale üle reageerinud jalkafännid võiksid nüüd omad järeldused teha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
          Läkski nii nagu kardeti. Valitsuse otsuse peale üle reageerinud jalkafännid võiksid nüüd omad järeldused teha.
          Ma arvan, et kui tõesti nii, et hotellis isolatsioonist kinni ei peetud kuigi seda ju lubati, siis peab küll klubi suuresti peeglisse vaatama.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Ma arvan, et kui tõesti nii, et hotellis isolatsioonist kinni ei peetud kuigi seda ju lubati, siis peab küll klubi suuresti peeglisse vaatama.
            Ma viskaks ka kivi Kalju kapsaaeda siinkohal.
            Ja enne mängu tegi ju Kalju koos väga palju trenne ja viibisid ka koos. Selles mõttes, et seaduse järgi ei saanudki Terviseamet teistmoodi teha, aga sisuliselt võib öelda, et mängu ärajätmine säästis Sloveenia klubi potentsiaalsest nakatumisest?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              No väga viis käitumine ikka Kalju meeste poolt. Oli lootust, et äkki nad suudavad natukenegi meie tänast eurohooaega päästa, aga ei, mehed ei suuda lihtsalt olla isolatsioonis ja nüüd mingi käkki pärast järgmine sats välja langenud.

              Kommentaar


                Mulle vägisi tundus, et prillidega härra alavääristas situatsiooni eelmisel pressikal ja tulemus on käes. Vahet ei ole, mis see reaalne olukord oli või ei olnud st. lõpuks on olukorra lahendamine nii, et mängud edasi lähevad klubi vastutus (+ peaks olema motivatsioon -> rahad mängus).
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Terviseamet teistmoodi teha, aga sisuliselt võib öelda, et mängu ärajätmine säästis Sloveenia klubi potentsiaalsest nakatumisest?
                  Sloveenia klubis oli sama moodi nakatanu.

                  Kommentaar


                    Tuleb tunnistada, et VV-le sai tõepoolest liiga tehtud. Niivõrd süüdimatule ja ebaprofessionaalsele organisatsioonile ei olegi võimalik vastu tulla. Häbi ei ole mitte nii jalgpallikauges riigis elada, vaid häbi on sellist klubi toetada. Ilmselt ei keeratud praegu perse ainult enda tänavune eurohooaeg, vaid ka järgmine. Palju õnne!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Ma arvan, et kui tõesti nii, et hotellis isolatsioonist kinni ei peetud kuigi seda ju lubati, siis peab küll klubi suuresti peeglisse vaatama.
                      Eeldaks, et positiivse koroonatesti saanud mängija oli hotellis siiski teistest eraldatud. Nii rumal ju ikka ei saa olla. Loogiline tunduks, et tolleks hetkeks oli nakatunuid meeskonnas veel, kes siis omavahel lävides viirust levitasid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Ilmselt ei keeratud praegu perse ainult enda tänavune eurohooaeg, vaid ka järgmine. Palju õnne!
                        Vastupidi. Nüüd tuleb tuumikut säilitada ja kui uskuda, et teistkordne nakatumine on pigem erand, siis järgmine hooaeg on eurosarjas kindel edasiminek kuna vastased kukuvad positiivsete testidega eest ära.
                        Või siin nüüd hea viis talvises aknas rahvast müüa - covidi läbi põdenud mängija hind kindlasti kõrgem.

                        Kommentaar


                          Nomineeriks aasta pettumuse auhinnale Eesti klubide amatöörlik käitumine eurosarjades ja NKFC hoolimatus.

                          Kommentaar


                            See on siis välistatud, et nakkus võis levida ajal, kui polnud veel teada Tjapkini positiivne proov ja mees oli teistega koos?
                            See lõputu võrrand..

                            Kommentaar


                              Täiendatud kell 13.40: EJL teatas, et lisandunud on järjekordsed positiivse koroonaproovi andnud Nõmme Kalju mängijad. Nüüd on kokku seitse koroonapositiivset.

                              #võrkpallonvõrratu

                              Kommentaar


                                Minu jaoks on kõige kummalisem, et kuidas ei saa kohe selgeks teha, et esimene nakatunu viibis meeskonnaga koos poolteist päeva kauem, kui esialgu öeldi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X