320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Mhh.. Flora sai lutti, aga tõesti, ei saa selle põhjal öelda, et Leedu vutt oleks nüüd kõvasti kõvem kui meie oma. Oli lisaaja mäng, penaltitega selgus, et leedukad on nõksa paremad. Väikese nõksa. Ei ole midagi õudselt põhjapanevat võimalik sellest järeldada meie klubijalgpalli seisukorra kohta.

    Leva sai lutti. Lisaajal ja jällegi, ei olnud midagi õudset seal platsil. Jalka ongi selline. (tõsi, ma vahtisin ainult tagantjärele väravaid).

    Paide sai lutti. Seda oligi karta. (mängu ei näinud)

    Kalju ei saanud oma taset näidata.

    Kurb muidugi, aga mina isiklikult küll nüüd mingit hävingut ei taju.
    Võit on või ja kaotus on kaotus, pole vahet kas võidad 1mm või 10km või skooriga 1:0 või 10:0 absoluutväärtusest loeb tulemus ja seda seniste mängudega ei ole ära toodud. Nii lihtne see ongi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Pealik, mis arvad olukorrast? Oleme õigel teel?
      Ka mina tahaks teada, et mis siis nüüd edasi saab? Kas teeme ränkingus päris põhja ära et siis nagu fööniks tuhast tõusta

      Kommentaar


        Algselt postitas tpx Vaata postitust
        Võit on või ja kaotus on kaotus, pole vahet kas võidad 1mm või 10km või skooriga 1:0 või 10:0 absoluutväärtusest loeb tulemus ja seda seniste mängudega ei ole ära toodud. Nii lihtne see ongi.
        On küll vahet. Äkki lõpeta jalgpalli vaatamine lihtsalt ära ja võta livescore peale mängu lahti kui mängupilt oluline pole.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas peters Vaata postitust
          Haige on jällegi tõmmata käima ETM ja KTM teema. Ehk tuleks ikkagi kallimaid leegionäre ja seega ka vähem neid palgata. Vaadates Paide eilset varupinki ei oska midagi muud arvata, et miks ikka nii oli, et kõik varus?
          Okei, emotsooni pealt. Ütleme, et ETM ja eriti KTM on täiesti õige tee ja need teised seal lihtsalt veel ei saa aru kui hea see tegelikult on, siis miks ei saaks kehtestada reeglit, et ala 50% meeskonnast peab olema KMT staatuses ja vahet pole kas neid mehi on saada või mitte või mis tasemega need on, sedasi me kasvatame neist head inimesed ja veel paremad pallurid

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Mhh.. Flora sai lutti, aga tõesti, ei saa selle põhjal öelda, et Leedu vutt oleks nüüd kõvasti kõvem kui meie oma. // Paide sai lutti. Seda oligi karta. (mängu ei näinud)
            Noh, ma ei tea. Kui Leedu teine klubi tõmbab Eesti kolmandale klubile koti pähe pealelöökidega 21:7 ning 2:0 jäi tabloole vaid tänu Mait Toomi imetõrjetele ja kahele postile, siis võiks vist öelda küll, et Leedu vutt on kõvem? Eriti arvestades, et nende parim klubi alistas ka Eesti jalgpalli suveräänse valitseja. Sealjuures olid toona pealelöögid (jah, ma tean, statistika on hooti pede, aga siiski) leedukatele 24:11, et ei saaks öelda, et Floral kuidagi jubedalt ebaõnne kaotuses oli.

            Üldiselt ma ei saa aru, miks see Paide kaotust nii iseenesestmõistetavana võetakse. Jah, palju mängijad tegid eurodebüüdi, aga ma küll oodanuks Leedu teiste klubi vastu natuke enamat.

            Kommentaar


              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
              Mhh.. Flora sai lutti, aga tõesti, ei saa selle põhjal öelda, et Leedu vutt oleks nüüd kõvasti kõvem kui meie oma. Oli lisaaja mäng, penaltitega selgus, et leedukad on nõksa paremad. Väikese nõksa. Ei ole midagi õudselt põhjapanevat võimalik sellest järeldada meie klubijalgpalli seisukorra kohta.

              Leva sai lutti. Lisaajal ja jällegi, ei olnud midagi õudset seal platsil. Jalka ongi selline. (tõsi, ma vahtisin ainult tagantjärele väravaid).

              Paide sai lutti. Seda oligi karta. (mängu ei näinud)

              Kalju ei saanud oma taset näidata.

              Kurb muidugi, aga mina isiklikult küll nüüd mingit hävingut ei taju.
              Iseenesest ei ütle sa midagi valesti aga kas me äkki ei peaks vaatama ja tahtma näha neid asju selle nurga alt, et meie klubid võiks olla hoopis need, kes mingisugused Leedu ja Fääri satsid ilma suuremaid läbirääkimisi pidamata purki pistavad?
              Et ehk oleks aeg unistada suurelt, tegutseda suurelt, nõudagi rohkem ja liikuda selle eesmärgi poole? Või jäämegi vaatama tillukest pilti suhtumisega a la "ega hullu ju midagi ei olnud tegelikult, lihtsalt läks jälle kõik perse"
              Kes palju tahab võib midagi saada, kes midagi ei taha see ei hakkagi saama.
              AMBITSIOON!!!
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                I
                Et ehk oleks aeg unistada suurelt, tegutseda suurelt, nõudagi rohkem ja liikuda selle eesmärgi poole? Või jäämegi vaatama tillukest pilti suhtumisega a la "ega hullu ju midagi ei olnud tegelikult, lihtsalt läks jälle kõik perse"
                Kes palju tahab võib midagi saada, kes midagi ei taha see ei hakkagi saama.
                AMBITSIOON!!!
                Mõistlik ja põhimõtteliselt nõus, aga lisaks juurde, et suurelt unistamisest üksi ei piisa, rämedalt trenni tuleb teha ja võibolla, kui endal enam mõistus ei võta, äkki tuua siia mõni välismaa spetsialist, päris spetsailist vägesid juhatama. Saaks teise vaate oma asjadele ja võrdlusmomendi

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  On küll vahet. Äkki lõpeta jalgpalli vaatamine lihtsalt ära ja võta livescore peale mängu lahti kui mängupilt oluline pole.
                  Jalgpallis stiilipunkte ei anta ja pole sellist resultaati nagu "ilus kaotus".
                  Ma ei mõista miks ei tohi tavakodanikust Eesti jalgpallihuvilisel olla ootusi klubide tulemustele? Miks me peame igal aastal olema rahul olematute tulemustega.

                  Väga rohmakas võrdlus:

                  Leedu Eesti

                  KTM EI JAH
                  Koondise seis VILETS VILETS
                  Tulemused
                  euroliigas JAH EI
                  Emotsioon
                  vaatajale JAH EI
                  (Positiivne)(Negatiivne)

                  Minu isiklik eelistus oleks sellest tabelist Leedu.
                  Ma tahan tulemust (võitu) ja emotsiooni sellest. Mulle ei anna midagi teadmine et saime jälle ilusasti pähe aga näe mängime kohalikega. Mulle ei anna midagi Flora esimesed 20 minutit Domzalega. Mulle annab midagi Flora võit Niši Radnicki üle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tpx Vaata postitust
                    Okei, emotsooni pealt. Ütleme, et ETM ja eriti KTM on täiesti õige tee ja need teised seal lihtsalt veel ei saa aru kui hea see tegelikult on, siis miks ei saaks kehtestada reeglit, et ala 50% meeskonnast peab olema KMT staatuses ja vahet pole kas neid mehi on saada või mitte või mis tasemega need on, sedasi me kasvatame neist head inimesed ja veel paremad pallurid
                    Koondise kohapealt tooks juurde termini FSM. Ehl Floraga seotud mängija.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Igas endast lugupidavas jalkariigis astuks liidu tegelased sellise katastroofi peale ametist tagasi. Paraku pole me jalgpalliriik ja lugupidamisest pole ka miskit rääkida. Elagu monarhia!
                      Feil aastast aastasse ja ei mingeid tagajärgi. Ei viitsi enam seda sitta vaadata.

                      Kommentaar


                        Ambitsioon on muidugi vajalik, aga selle tagasipõrge ei tohiks olla mingi räige masendus, kui ambitsioon jääb saavutamata.

                        Etnoh, kõrgema kaliibri klubidel on kindlasti ambitsioon CL ära võita. Sellesse ambitsiooni tambitakse miljoneid raha, tunde, higi ja vaeva. Aga kui see ei õnnestu, siis ollakse muidugi pettunud (ja põhjusega), aga ratsionaalselt vaadates on ju arusaadav, et kõik ei saa seda võita.

                        Eesti klubid taovad kah proportsionaalselt samapalju higi, vaeva jms, et pääseda alagrupiturniirile. Aga mu meelest nad ei vääri seda nuttu ja hala, kui neil see ei õnnestu.

                        Meie klubide eurohooaegadel on nii paremaid kui ka halvemaid hetki ja ma ei ütleks, et need siin praegu oleksid kõige halvemad. Emotsionaalselt tahaksin mina ka, et meie mansadel läheks hästi, aga...

                        Ja kui Flora oleks ära kobistanud leedukatele pennude või viimase minuti võimalustega, kas siis pärast seda mängu oleks võinud öelda, et eesti klubid on leedu omadest paremad?

                        Aga ega ma ei taha siin väga vastu voolu ujuda, lihtsalt läks kuidagi väga kõlakambriks ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          Ambitsioon on muidugi vajalik, aga selle tagasipõrge ei tohiks olla mingi räige masendus, kui ambitsioon jääb saavutamata.

                          --- snipp --- snipp --- snipp ---

                          Ja kui Flora oleks ära kobistanud leedukatele pennude või viimase minuti võimalustega, kas siis pärast seda mängu oleks võinud öelda, et eesti klubid on leedu omadest paremad?

                          --- snipp --- snipp --- snipp ---
                          Masendusse langemine poleks kohane kui see nö. talutavate tulemuste sekka satuks mõni ebaõnenstumine. Ikka juhtub, juhtub nõrgematel ja juhtub ka kõige tugevamatel ja sellest, kuigi ikkagi läheb ego pihta, saab toetaja aru. Aga see mis meil aastast aastasse toimub ei ole erand vaid reegel. Räägitakse üht ja tulemused näitavad hoopis risti vastupidist.

                          Isegi klubi, millel on ulmevõimalused võrreldes teistega, kelle kohalikud konkurendid põhimõtteliselt (utreerituna) peavad mängima ja harjutama kruusaväljakul, ei saa üle esimese tõkke siis vajuva käed jõuetult rippu. Kuhu edasi, miks see nii on, kus see probleem on, saamatus?

                          Kommentaar


                            Mind huvitab et kui me koondisega ka kusagile 150+ kohale maandume, kusagile Andorra ja San Marino koondiste tasemel, et kas siis ka on kõik ok
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Aastast aastasse on pigem just nii, et vahepeal justkui õnnestub (tõsi alagruppi läbimurret pole toimunud) ja vahepeal ei õnnestu kohe üldse. Suurim mure on see, et pole stabiilsust saavutatud (et iga aastal näiteks kaks klubi esimese ringi vastastele kotid taha tõmbaks).

                              Floral on veel igal juhul võimalik kastaneid tulest välja tooma hakata oma euroopa liiga mängu(de)s.

                              Taaskord, on igal juhul olnud sitemaid hooaegu, absoluutselt tuleb mõelda, kuidas süsteemi parendada, mida muuta jms, aga ma ikkagi arvan, et midagi totaalselt ja parandamatult perses pole.

                              Ja rääkides ambitsioonidest, siis: kui barca ütleb hooaja alguses, et tahavad CL-i ära võita, siis on see igal juhul realistlikum kui see, kui flora ütleb, et tahavad pääseda CL alagrupiturniirile. See on täiega nõme ja kurb ja vastik, aga realistlikkust ei huvita emotsioonid.


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              Mind huvitab et kui me koondisega ka kusagile 150+ kohale maandume, kusagile Andorra ja San Marino koondiste tasemel, et kas siis ka on kõik ok
                              Oleneb kontekstist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                Aastast aastasse on pigem just nii, et vahepeal justkui õnnestub (tõsi alagruppi läbimurret pole toimunud) ja vahepeal ei õnnestu kohe üldse. Suurim mure on see, et pole stabiilsust saavutatud (et iga aastal näiteks kaks klubi esimese ringi vastastele kotid taha tõmbaks).

                                Floral on veel igal juhul võimalik kastaneid tulest välja tooma hakata oma euroopa liiga mängu(de)s.

                                Taaskord, on igal juhul olnud sitemaid hooaegu, absoluutselt tuleb mõelda, kuidas süsteemi parendada, mida muuta jms, aga ma ikkagi arvan, et midagi totaalselt ja parandamatult perses pole.

                                Ja rääkides ambitsioonidest, siis: kui barca ütleb hooaja alguses, et tahavad CL-i ära võita, siis on see igal juhul realistlikum kui see, kui flora ütleb, et tahavad pääseda CL alagrupiturniirile. See on täiega nõme ja kurb ja vastik, aga realistlikkust ei huvita emotsioonid.



                                nojah, aga me ei saa enam isegi 1. ringist edasi, kaotame fääri ja gibraltari klubidele.
                                CL-i alagrupiturniir on ikka väga märg unenägu
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X