320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enne kui õhtul mängud peale tulevad. Isutekitamiseks!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
      Sul mingi argument ka nagu on? Puusalt võtad neid asju? Delfi pealkirjast? alustada võid siit (Riigi Teataja).
      Tean neid asju ja ei viitsi siin seletada. Võta Google lahti ja proovi.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Tean neid asju ja ei viitsi siin seletada. Võta Google lahti ja proovi.
        Tea siis edasi. Võiksid siiski Eesti riigi (mitte uefa või EJL) õigusakte googeldada, mulle tundub, et sa ei tea. Jalgpall ei ole asi iseeneses, vaid allub ikka siseriiklikule õigusele.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
          Tea siis edasi. Võiksid siiski Eesti riigi (mitte uefa või EJL) õigusakte googeldada, mulle tundub, et sa ei tea. Jalgpall ei ole asi iseeneses, vaid allub ikka siseriiklikule õigusele.
          Pean selliseid asju töös teadma. Pigem on sinu googeldamine siinkohal kehv, mul pole googeldada vaja. Eksid. Või miks sinu arvates üldse Ratas kell 2 kohtumise pidas? Vaatasid sõpradena seaduseid üle?
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Pean selliseid asju töös teadma. Pigem on sinu googeldamine siinkohal kehv, mul pole googeldada vaja. Eksid. Või miks sinu arvates üldse Ratas kell 2 kohtumise pidas? Vaatasid sõpradena seaduseid üle?
            Ma olin seal arutelu juures. See #kohtumine on iga neljapäevane valitsuse kabinetinõupidamine. Aga selliseid asju sa vist pead töös teadma.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
              Ma olin seal arutelu juures. See #kohtumine on iga neljapäevane valitsuse kabinetinõupidamine. Aga selliseid asju sa vist pead töös teadma.
              0 relevance
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Ma arvan, et nüüdseks piisavalt selgeks tehtud, et tähtsate inimeste ja otsustajatega tegu. Äkki oponeeriks nüüd sisuliselt:

                Linnupoja: kuidas oleks reaalselt saanud erandi teha?
                _AI_: miks erandit siiski teha ei saa?

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Ma arvan, et nüüdseks piisavalt selgeks tehtud, et tähtsate inimeste ja otsustajatega tegu. Äkki oponeeriks nüüd sisuliselt:

                  Linnupoja: kuidas oleks reaalselt saanud erandi teha?
                  _AI_: miks erandit siiski teha ei saa?

                  Sellesse korraldusse ei saa teha erandit üheks korvpalli- või jalka vms mänguks. Saab teha uue korralduse või korralduse tühistada. Delfi pealkirjad, et asi oli ürituse korraldamiseks, ei päde, küsimus oli ja on, et diagnoosiga lähikontaktsed ei saa väljakule minna ehk paragrahv kolm selle korralduses, mis lingina on üleval. Ehk kui Kalju oleks suutnud panna väljakule mingi C võistkonna, kes ei ole olnud lähikontaktis nakatanuga, siis üritus kui selline ju toimuks. Veelkord, jalkamäng kui üritus võiks toimuda, aga nakatanuga kokku puutunud/lähikontaktne (teised Kalju mängijad) ei tohtinud mängida Eesti õigusakti kohaselt. Peaks olema nn karantiinis nagu ülal toodud korralduses.

                  Kui rääkida reaalsetest "eranditest", siis oleks saanud korraldust muuta kuidagi nii, et teeme korraldusse politseiametniku või tervishoiutöötajate eeskujul nn erandi, aga see pole mõeldav, sest selleks pole ju alust (pole ju elutähtis teenus, mida jalkamängija nn osutab, kui kantseliiti panna).

                  Võimalik vist oleks (teoorias) muuta korraldust nii, et nn lähikontaktsed tõestavad negatiivse prooviga, et ei ole nakatanud, aga test näitab seda ju teatud aja pärast (umbes nagu reisimisega) ja vajalik oleks teha kaks testi ( seitsme vms päevase vahega), seda aga polnud ju võimalik kahe tunniga teha enam. Proov ei näita ju ka kohe esimestel päevadel võimalikku nakkust või annab valenegatiivseid tulemusi.

                  Seepärast argumenteeris sotsiaalminister, et lükkame mängu edasi- teeme testid - ja kui terved, siis saavad need mängijad mängida, aga ka sel juhul tuleks juriidiliselt korraldust ikkagi muuta (see pole nüüd poliitilise tahte puhul võimatu muidugi). Seda miskipärast klubijuhid vms ei tahtnud.
                  Terviseamet ei tühistanud üritust/jalkamängu, vaid ütles, et korraldusest peab kinni pidama.

                  P.S asi pole selles, kui, kes või mis tähtsuse või visiitkaardiga, vaid algusest peale argumendis, miks saab või ei saa teha ürituse korraldamiseks müstilist erandit. Lukase kommentaar ei tulnud tal puusalt, vaid riigis ikkagi on olemas aparaat, kes selliseid #asju kontrollib ja seda enam hämmastab, et Delfis vms räägitakse siiani veel ürituse ärajätmisest, kuigi Lukase tsitaat on must-valgel kirjas. Aga muidugi on alati võimalus öelda, et nope, ma tean, sest tööl on vaja teada ehkki korraldus oli kliki kaugusel.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
                    Poolel(ok vb mingi 40%) Eesti inimestel on koroona olnud. Ja siis? Kui väga tahta, siis saaks ära jätta KÕIK Eesti liigades toimuvad kohtumised, sest keegi on ikka kuskil kokku puutunud kellegiga kellel on koroona.
                    arvatavasti jah

                    Aasta-kahe pärast on see koroona täiesti tavaline haigus ning kõik piirangud seoses sellega on kadunud.
                    vastupidi, sotsiaalkeeluminister leiab järjest ettekäändeid uuteks piiranguteks


                    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                    Kui seda mängu ei toimi, siis pole võimalik enam üldse midagi korraldada.
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Paide kahjuks saab siit kolaka, loodetavasti piisavalt hea motivatsiooni järgnevateks aastateks.

                      Kommentaar


                        tänud põhjaliku vastuse eest AI-le.

                        Kommentaar


                          Levadia edasipääsüle võib 2.10 koefiga küll lükata. Mängupildilt võib juba praegu ära öelda, et tugevam võistkond, aga kui alla 50% pakutakse siis lihtne võtta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Levadia edasipääsüle võib 2.10 koefiga küll lükata. Mängupildilt võib juba praegu ära öelda, et tugevam võistkond, aga kui alla 50% pakutakse siis lihtne võtta.
                            Poolajaks kukkus 1.66 peale.

                            Kommentaar


                              Olgu, kui lepime kokku, et tänasel totrusel on juriidiline alus, siis on. Aga seadused on kõigile täitmiseks sel juhul. Toimugu spordivõistlus Kadriorus, või Lõuna-Eesti teedel. Sisuliselt lõi Loll-Lukas täna pretsedendi, et kui täna saab mõni Hyundai mehaanikutest positiivse proovi, siis Eesti au ja uhkus starti ei lähe. Ja kui läheb, siis saab ka suvaline juuratudeng Kalju kasuks korraliku kompensatsioonikopika riigilt kätte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                Olgu, kui lepime kokku, et tänasel totrusel on juriidiline alus, siis on. Aga seadused on kõigile täitmiseks sel juhul. Toimugu spordivõistlus Kadriorus, või Lõuna-Eesti teedel. Sisuliselt lõi Loll-Lukas täna pretsedendi, et kui täna saab mõni Hyundai mehaanikutest positiivse proovi, siis Eesti au ja uhkus starti ei lähe. Ja kui läheb, siis saab ka suvaline juuratudeng Kalju kasuks korraliku kompensatsioonikopika riigilt kätte.
                                Teoorias hea, aga praktikas ilmselt ei toimi.
                                reisisell.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X