320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Eestis on olematu spordikultuur. Meil ei räägita tööl sellest (ok, konkreetselt mul tööl räägitakse), mis eile põnevat spordimaailmas juhtus vms. See pole nagu üldse teema.
    Ühest küljest jah, nii see kipub olema. Aga teisest küljest, kas inimesi peabki üldse sport huvitama? Kui jah, siis miks?
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Kutsusin leedulast töökaaslase mängule. Kui ma ütlesin, et pilet on 15 eurot, siis ta nimetas seda ausaks hinnaks.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Eestis on olematu spordikultuur. Meil ei räägita tööl sellest (ok, konkreetselt mul tööl räägitakse), mis eile põnevat spordimaailmas juhtus vms. See pole nagu üldse teema. Kogu niigi hädine süsteem seisab aktivistide/vabatahtlike/tõeliste fantattide õlgadel, mis kipuvad ka aeg-ajalt väsima.

        Ja olles ise väga väga väga palju asju (mitte ainult jalgpalli, kuid üldpildis küll) puhtalt entusiasmist teinud, siis kõige suuremad pidurid/vastutöötajad ongi just need, kes võiksid aidata. Ei ole 100% reegel, aga tihtipeale küll.

        Mis puudutab, eurokarikaid, siis tra minge kohale lihtsalt. Päriselt.
        klubid võiks olla nn. avatud, umbes nagu aktsiaselts, kus igaühel kes klubist huvitatud saaks ostes osaku investeerida klubisse. sedasi tekiks suurem huvi, tekiks kogukonna tunne. praegu on kõik klubid meil kellegi isiklik projekt vähemal või suuremal määral ja kindlasti mõjutab see mingil määral huvi klubi vastu, kes see ikka tahab kellegi nn. ego-projekti toetada. läbi aktsiate-osakute tekib juurde aga rohkem inimesi kes on huvitatud klubi käekäigust.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Lihtsalt huvi pärast. Neid ülekandeid Tallinna/Harjumaa geoblokiga ei annaks teha?
          Kui see oli tõsiselt küsitud siis teatud mobiilse interneti kliendid tulevad üldse Rootsi IP-aadresside pealt, seega maakonniti kedagi jagada on üpris lootusetu.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Kui see oli tõsiselt küsitud siis teatud mobiilse interneti kliendid tulevad üldse Rootsi IP-aadresside pealt, seega maakonniti kedagi jagada on üpris lootusetu.
            Millisest mobiilsest internetist on juttu? Ma tean, et vähemalt Elisa on Eesti IP-ga, sellega sai nt. geoblokitud asju UKs ka vaadata ETVst.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Ühest küljest jah, nii see kipub olema. Aga teisest küljest, kas inimesi peabki üldse sport huvitama? Kui jah, siis miks?
              Kui me tahame, et meil oleks terve ühiskond, siis kindlasti peaks. Minu arvates on spordi jälgimine samasugune kultuuri osa nagu näiteks teater või muusika. Meelelahutuse mõttes on kõik toredad tegevused, aga spordil on suurem võime ühiskonda kaasata ja siduda. Kui laulu- ja tantsupeod nüüd kõrvale jätta, siis ma ei kujutagi ette, millised sündmused eestlasi väga kaasaks. Ainus reaalne kultuur, mis tundub eestlasi tõepoolest huvitavat ja ühendavat, on alkokultuur, mida on loomulikult võimalik ka teiste meelelahuslike elementidega siduda, aga mis ilmselt siiski tähtsaimat rolli mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Kui me tahame, et meil oleks terve ühiskond, siis kindlasti peaks.
                Spordi vaatamine ei pruugi spordi tegemisega sugugi ühte jalga käia. Mul on päris mitu sõpra-tuttavat, kes ise on aktiivsed tervisesportlased, aga nö tugitoolisport jätab neid üsna külmaks. Vaatavad ehk ainult mingeid kõige suuremaid võistlusi, aga mingid Eesti sisesed asjandused või isegi need euromängud jäävad neile küll kaugeks.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Terve ühiskonna all ei pidanud ma silmas ainult füüsilist seisundit, vaid ka vaimset tervist. Ma olen arvamusel, et terve inimene ei saa toimida aastast-aastasse ainult trajektooril töö-kodu-pere, vaid vajab täisväärtuslikuks eluks ka hobisid ja meelelahutust ning ilmselt ka kuulumist kuskile. Seetõttu ma arvangi, et spordi jälgimine on selleks üks parimaid viise. Tundub vähemalt, et välismaa praktika seda ka näitab. Miks peaks ühiskonnale tõesti korda minema, kes ja kas miskit spordis saavutab või ei saavuta, aga vot läheb ja kuidas veel läheb. Isiklikult olen ma tänu jalgpallile saanud kümneid ja kümneid sõpru ning tuttavaid ja selle üle on mul küll ääretult hea meel.

                  Aga kui rääkida füüsilisest tervisest, siis ma tahaks näha lapsevanemat, kes aktiivselt huvitub spordist (kasvõi ainult selle vaatamisest) ja ei suunaks oma last aktiivsete eluviiside poole. Ja kui keegi tõesti nüüd keskeas otsustab, et parim viis sportimiseks on õlts näpus ringi jalutada, siis ka see on aktiivne tegevus

                  Kommentaar


                    Mis teema sellega on, et liidu lehel euromängude kohta on null infot?

                    Kommentaar


                      Kas tõesti Kalju mängust ei teha ülekannet ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        LHV-kaart on Sinu sõber. Ma tean küll, et Sa ei pidanud seda silmas, aga mis võiks olla selle osaku hind, et sellel oleks nii ostjaid kui reaalset efekti klubide jaoks? Meil ei jagu igale klubile miljoneid socio'id, kahjuks. Praegu on teemaks, kas piletihind 15 või 10 või 5€ on liiga palju, samas kui klubi saab piletitulust vaevalt ühe mängu jaoks staadionirendi ära maksta.
                        Tammeka kunstmurustaadioni projekti mingeid summasid ju lükkasid ka päris suvalised inimesed. Mis seal see "osaku" hind oli? Et teatud heade mõtete ja korraliku kampaania ajel, võib ka sellisest "jalgpalliklubi müügist" asja saada.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ma saan aru, et Eestis on tegelikult veel siiski inimesi, kes ei ela pealinnas ega selle lähiümbruses ja sooviksid meie klubide esitusi teleülekandest vaadata, aga see on oksa saagimine, millel ise parasjagu istutakse. Eurosarja kohtumised on põhimõtteliselt ainsad kohtumised hooaja jooksul, kus Eesti klubid mingitki hädavajalikku piletitulu võivad teenida. Ja teadagi, et kui on sellised võimalused, siis meil siin Eestis pigem meeldiks diivanilt mängu vaadata, selle asemel, et tulla olla paar tundi värskes õhus, suhelda sõpradega ja ehk teha mängu kõrvale ka mõni õlu. Möödunud neljapäeval käisin alles vaatamas Helsingi derbit. Keskmine pilet umbes 25€ ja 10k staadion müüakse põhimõtteliselt täis. Ja siis me soovime end võrrelda Soome klubidega. Okei, loomulikult on seal ka klubi ülalpidamise kulud märgatavalt suuremad ja inimesed ise jõukamad, aga loogilistel alustel põhinevaid tuluallikad pole mõtet võrreldagi, lihtsalt nii erinevatel planeetidel asetseme. Selle kõige raames saaks HIFK meie tippklubidelt 10st 8 veel suhu ka.

                          Seega kõik jalgpallihuvilised, kes te tahate kritiseerida kui halb meie jalgpall on, siis andke vähemalt väike panus ja toetage piletiostuga Eesti klubisid vähemalt eurosarjades, siis on teie arvamusel ka mingit kaalu. Ja kui teid mingi aeg koguneb juba piisavalt, siis ehk saavad meie klubid mingi aeg ka majanduslikult konkurentsivõimelisemaks, et teha kvaliteetsemat tööd, millest lõpuks võidab meie jalgpall ja ka koondis. Kui see teile muidugi foorumis klähvimise kõrval ka reaalselt korda läheb.
                          ma arvan et see tegelikkuses klubi ega jalgpalli ei aita. hoopis mõtekam oleks olnud kasvõi Kalju enda kodulehel näidata mängu mingi raha eest
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Eks see kõik taandubki jälle selle va kogukonnatunde peale. Oleks Pärnu eurosarjas, siis ma oleks nõus kodulinna nostalgia mõttes ka 30€ pileti eest maksma.

                            Reaalsus on paraku selline, et lihtsureliku (mitte jalkafänni) vaatevinklist sport hobina või meelelahutusena omab vaid siis mingit väärtust, kui see reaalselt pakub ka meelelahutust. 15. minutiks 3-0 maas aga tekitab veidi teistsuguse emotsiooni.
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Vahest tuleb kiita ka seda poolt et eriliselt on silma jäänud Flora Euroopaliiga bränding. Väga ilus disain.

                              Kommentaar


                                Ma arvan, et see ühisrahastuse link võtab asja ilusti kokku. https://www.hooandja.ee/projekt/rocktartu

                                Ehk siis see ei toimi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X