320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    +madalamalt alustades saab rohkem tugevamaid (kui kodus) mänge

    Kommentaar


      Algselt postitas tomm Vaata postitust
      +madalamalt alustades saab rohkem tugevamaid (kui kodus) mänge
      andorra, fääri saarte ja san marino meeskondade vastu?
      eksootilist reisimist saab kindlasti.
      ja võidud nende üle pole samuti garanteeritud nagu hõimuvelled äsja näitasid
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        European season for Estonian clubs is over, even though there will be the attractive appendix of the UEL play-offs for Kalju.
        It's time to draw conclusions about this campaign.
        Check our 'tops and flops' who's promoted who goes behind the dashboard.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Päris lambisatside käe läbi Eesti tiimid välja ei langenud. Nii Levadia alistanud Panduri kui ka Flora alistanud Kukesi saavad koos Nõmme Kaljuga homme vastase Euroopa liiga play-offis. Ehk hüppab punkti ka Luksemburgi Differdange, kellel hetkel lisaaeg käimas.

          Kommentaar


            Nõmme Kalju jalgpalliklubi vastaseks Euroopa liiga play-off'is loositi Ukraina meistrivõistlustel mullu neljanda koha saanud Dnipropetrovski Dnipro. Kui Kalju saadaks korda väga suure ime ja saaks Dniprost kahe mängu kokkuvõttes jagu, täieneks klubi rahakott vähemalt 1,15 miljoni euroga.

            Kommentaar


              tra. aru ma ei saa, mis häda on kirjutada mingitest hüpoteetilistest rahasummadest, mis on reaalsest Kalju pangakontost kaugemal kui maa päikesest.

              Kommentaar


                Nõus. Aga artiklis oli siiski uudisväärtust - kirjutati ju, et selgusid kindlad summad, mille peale mängiti ja mängitakse. Enne vaid spekuleeriti eelmise aasta summade põhjal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  tra. aru ma ei saa, mis häda on kirjutada mingitest hüpoteetilistest rahasummadest, mis on reaalsest Kalju pangakontost kaugemal kui maa päikesest.
                  matemaatilises mõttes ma arvan ikka kordi parem kui lotot mängida
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Senimaani neljast mängust 3 võitu. Kuidas see meie riiklikku koefitsienti mõjutab, kui kordusmängud samuti edukalt lõppevad?

                    Kommentaar


                      Positiivne on igatahes see, et üle aastate sai korralik raha teenitud Eesti klubi võidule panustades.

                      Kommentaar


                        This!

                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        positiivne on igatahes see, et üle aastate sai korralik raha teenitud eesti klubi võidule panustades.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Senimaani neljast mängust 3 võitu. Kuidas see meie riiklikku koefitsienti mõjutab, kui kordusmängud samuti edukalt lõppevad?
                          Hetkel meil 0,75 punkti, kui kordusmängud lõpevad samuti 3 võiduga siis veel 0,75 juurde

                          mulle väga meeldib see leht koeffidega http://www.footballseeding.com/country-ranking/

                          Kommentaar


                            noh kassiesa tabelis olema hetkel 12. kohal ja seni mänginud riikidest 1.kohta jagamas
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              noh kassiesa tabelis olema hetkel 12. kohal ja seni mänginud riikidest 1.kohta jagamas
                              Möhh...

                              lorenzo.jpg
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X