320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Hahaa, klassikaline värk, tambime omad pessimismihaamriga kohe eos maa alla Ootaks ikka tulemused ära enne.
    Ei, see pole tampimine, see on fakti väljaütlemine. Küsimus on jah selles, et kuidas defineerida "muda"? Minu jaoks ongi see tase, kus on vaja mängida kvalifikatsioonimängude kvalifikatsioonimängu.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Asetusega klubid peaksid oma vastase võitma, asetuseta klubid võiksid hambaid näidata. Kui esimesed teevad omad ära ning teised ületavad end, siis võiks rahule jääda. Kui esimesed saavad peksa, siis on juba pettumus.

      Kommentaar


        Minu ennustus edasisaamise võimalustest:

        Nõmme Kalju 49%
        Flora 33%
        Levadia 1%
        FCI 9.5%
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
          Minu ennustus edasisaamise võimalustest:

          Nõmme Kalju 49%
          Flora 33%
          Levadia 1%
          FCI 9.5%
          Miks sa Leva osas nii pessimistlik oled?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
            Minu ennustus edasisaamise võimalustest:

            Nõmme Kalju 49%
            Flora 33%
            Levadia 1%
            FCI 9.5%
            Levadia % on küll täielik bullshit.

            Kommentaar


              Kui protsentide peale läks juba, siis minu omad oleksid midagi sellist (enne eilset FCI mängu):

              Kalju 60%
              FCI 40%
              Levadia 35%
              Flora 25%
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Mis Levadia mängu pilet maksab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                  Mis Levadia mängu pilet maksab?

                  5 EUR, üliõpilastele ja lastele 2 EUR, alla 6a - tasuta

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Levadia % on küll täielik bullshit.
                    Iiri liiga ju ikkagi Euroopa tugevuselt kolmas poolprofiliiga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Levadia % on küll täielik bullshit.
                      Tahaks loota, et sul on õigus. Ma olen ülimalt skeptiline. Las siis näitavad platsil, et ajasin jama :-D.
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Üle pika aja ka minult kommentaar ja ennustus :

                        Nõmme Kalju edasisaamise võimalused on 100 % - see ei ole emotsionaalne hinnang vaid reaalsus . See Fääri koondise võit Eesti üle ei tähenda midagi siin on klubijalgpall , mõned fääri vutipojad olid juba eile kesklinnas ja maitsesid mitmendat toopi õllekest , mõni oli esimest korda välismaal , imetles suuri ja kõrgeid maju . Kokkuvõttes kogemust pole tõelised amatöörid aga kindlasti võitlustahet täis , aga Kalju shanss on 100 % .

                        Kui mingi imeläbi peaks Kalju kaotama ,siis Frantsev langeb 200%

                        FCI – 0 % võimalust edasi pääseda . Isegi kui klubi juhtkond nii võrd armastab Sashat ja ollakse kinni mingis vanakooli
                        mõtlemismallis ,et oi meie oma poiss , siis see on küll viimane aeg treener välja vahetada , see puhastaks ja klaariks meeskonda ja vähemalt oleks võimalus ,et toob duhhi uuesti üles.

                        FCF – Jaa raske öelda , mis me neid % siia kirjutame no 34-51 % vahel . Usume noortesse las jääda siis 51 % . Vastane NK Domzale näol ei olegi mingi selline eriline tippsats , aga selline stabiilselt kõva . Mängib ka sellist pikka palli ette , armastab pressingut teha . Tugev sats aga täiesti mängitav vastane .
                        Kõik on noorte poiste peas kinni ja väga palju otsustab väljas mäng ja 2 poolaeg väljas kuumuse
                        tõttu ,aga usume omadesse .

                        FC Levadia – Kuigi Levadia on näidanud ülistabiilset ja kõva mängu PL i sellel hooajal ning X i meeskonna kaitse on alati korras , siis sellel aastal on ka rünnakul oldud teravad , siis vastas on äkki isegi kõige tugevam EURO liiga 1 ringi vastane . Iiri Kõrgliiga – 18 võitu 1 viik – no comments . X i mängustiil ei sobi Corki vastu . Pakun et need Corki kaitsjad kägistavad selle Morelli seal ära , paar korda astuvad varbale ja korra pigistavad munadest ka ja mees nutab juba . Siis jääb üle Hunt aga seekord on tal vastas samasuured kollid . Üldiselt olen Kebabiga nõus ,et FCL shanss on 1 % aga tänu Xi Eurofenomenile tõstan selle % 10 le .

                        Vot nii

                        Kommentaar


                          Paras huumor ikka, et siin Levadia võimalusi samasuguse mudaliiga võistkonna vastu mõni 1-10% vahele arvutab.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                            Paras huumor ikka, et siin Levadia võimalusi samasuguse mudaliiga võistkonna vastu mõni 1-10% vahele arvutab.
                            Kas eelmise aasta Flora kaotus Gibraltari klubile oli kah huumor? Ootame tulemused ära enne naermist. Pärast naerame koos, sest mul oleks ülihea meel kui Levadia edasi saaks.
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Natuke arusaamatu, miks Iirimaa liiga üle ilgutakse. Tegu on väga korraliku profiliigaga, UEFA peab nende liigat ka tugevamaks kui meie oma. Vastane on hetkel ulmelises hoos, ründaja on kohe siirdumas Championshipi, eelmisel hooajal jõuti kolmandasse eelringi ja liigarivaal Dundalk alagrupiturniirile. Mida Levadial vastu on panna? Artur Pikk sai küll BATE-sse, aga BATE kaotas mullu Iirimaa klubile. Üks meie koondislane mängib Iirimaa esiliigas ja on sealgi korralik profijalgpallur.

                              Levadia sai päris tõsiselt viimaste aastate kõige raskema esimese vastase ja soosik on selles paaris kindlasti Cork, kuigi Levadia oli asetusega.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Olen nõus Levadia kasuks bettima 1:9 oddsidega, up to 1k eur.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X