320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Sellist hobusesitta pole ammu lugenud nagu Kalju edastab ja põhjendab oma hinda. 35 € liiga palju ja see pole mingi gurmee. Näiteks Flora mängule ostisn ise väga mitu piletit ja "jaotasin" sõpradele laiali, et olgu kohale tuldud. Eestlane on vaene, kui keegi veel ei tea. 35 € tundub raiskamine paljudele.
    Absoluutselt.
    Näiteks arutasin sõbraga seda teemat. Mõlemad teenime kenakesti üle Eesti keskmise palga.
    Mõlemad jälgime jalkat, aga Eesti liiga ja klubide osas pigem ikkagi passiivsed.

    Jõudsime järeldusele, et davai, Flora mängule läheme, Kalju oma jääb vahele.
    Põhjus? - piletihind (+ pärast otsuse tegemist kalendrisse vaadates tuli välja, et endal ka samal ajal üks spordiüritus, aga see selleks).

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Piletihindade küsimus sai ka lahenduse!


      mis muide teleülekannetest on saanud? keegi Eestis ametlikult pilti näitab või jääb ainult netistriim? võiks nagu aru saada et telepildi mittelubamine ei too rohkem inimesi staadionile, sest suht alati leidub netis striime kui mängust telepilti mingil kujul toodetakse ja soccerneti pilt on samamoodi netistriim
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        ETV2 kannab üle Flora mängu. Kalju mängu kohta ei tea...
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Legaalselt vaadata tahta tänast mängu, siis 15 naela eest Celticu striim (ja võid veel kuu aega fännata): https://www.celticfc.tv/tv/heavymatch

          Kommentaar


            eks inimeste sissetulek ja võimalused on erinevad - kellele on 100 eur suur raha, kellele väike. Üldiselt aga see jutt jalgpallisõbra ja vähegi okeilt teeniva inimese poolt jutt (a la rainis), et 35 EUR on kord aastas palju maksta, tundub kaunis idiootne. Noor inimene, ilmselt igal suval kolmapäeval valmis 5 koksi väljas jooma, kuid kord-aastas-sündmusele 35 eur ei leia?

            markantsemaks teeb asja ka see, et praegu piletilevist vaadates ma sellist hinda ei näe. näen 20,50. Kui keskmisest rohkem teenival inimesel jääb asi selle 20 euri teha, siis... no ma ei tea. Mul naine ei viitsiks ka 20 eur selle eest maksta. Teda jalgpall aga ei huvita ka. Ainuke vahe, et ta ei käi siin foorumis virisemas, et 20 eur on meelelahutuse eest palju.

            p.s. mõnele kindlasti on 20 eur suur raha ning see kuu näiteks pere budget seda ei võimalda. ja see on täiesti okei. aga praegu siin kahtlaselt palju wannabe juute sõna võtnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
              Sellist hobusesitta pole ammu lugenud nagu Kalju edastab ja põhjendab oma hinda. 35 € liiga palju ja see pole mingi gurmee. Näiteks Flora mängule ostisn ise väga mitu piletit ja "jaotasin" sõpradele laiali, et olgu kohale tuldud. Eestlane on vaene, kui keegi veel ei tea. 35 € tundub raiskamine paljudele.
              Eks mängupäeval ole näha palju rahvast kohale tuleb, kuid praeguse seisuga liigub üritus "aasta ämbri" kandidaadi poole.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                eks inimeste sissetulek ja võimalused on erinevad - kellele on 100 eur suur raha, kellele väike. Üldiselt aga see jutt jalgpallisõbra ja vähegi okeilt teeniva inimese poolt jutt (a la rainis), et 35 EUR on kord aastas palju maksta, tundub kaunis idiootne. Noor inimene, ilmselt igal suval kolmapäeval valmis 5 koksi väljas jooma, kuid kord-aastas-sündmusele 35 eur ei leia?

                markantsemaks teeb asja ka see, et praegu piletilevist vaadates ma sellist hinda ei näe. näen 20,50. Kui keskmisest rohkem teenival inimesel jääb asi selle 20 euri teha, siis... no ma ei tea. Mul naine ei viitsiks ka 20 eur selle eest maksta. Teda jalgpall aga ei huvita ka. Ainuke vahe, et ta ei käi siin foorumis virisemas, et 20 eur on meelelahutuse eest palju.

                p.s. mõnele kindlasti on 20 eur suur raha ning see kuu näiteks pere budget seda ei võimalda. ja see on täiesti okei. aga praegu siin kahtlaselt palju wannabe juute sõna võtnud.
                Üldiselt 100% selle jutuga siin.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Miks ma ei näe soccerneti fotoreportaaži Tallinna lennujaama saabunud Eintrachtist?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    markantsemaks teeb asja ka see, et praegu piletilevist vaadates ma sellist hinda ei näe. näen 20,50.
                    Nagu ma ütlesin, siis tõenäoliselt nii mõnegi jaoks saab otsustavaks, millise seisuga Šotimaalt tagasi tullakse ja see otsus tehaksegi viimasel minutil. Kui ikka lubatud Metallica asemel näeb Kukerpille, siis võib olla on iga raha selle eest palju välja käia.

                    Flora on selletõttu ehk väikses eelisseisus, et esimene mäng kodus on.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      eks inimeste sissetulek ja võimalused on erinevad - kellele on 100 eur suur raha, kellele väike. Üldiselt aga see jutt jalgpallisõbra ja vähegi okeilt teeniva inimese poolt jutt (a la rainis), et 35 EUR on kord aastas palju maksta, tundub kaunis idiootne. Noor inimene, ilmselt igal suval kolmapäeval valmis 5 koksi väljas jooma, kuid kord-aastas-sündmusele 35 eur ei leia?

                      markantsemaks teeb asja ka see, et praegu piletilevist vaadates ma sellist hinda ei näe. näen 20,50. Kui keskmisest rohkem teenival inimesel jääb asi selle 20 euri teha, siis... no ma ei tea. Mul naine ei viitsiks ka 20 eur selle eest maksta. Teda jalgpall aga ei huvita ka. Ainuke vahe, et ta ei käi siin foorumis virisemas, et 20 eur on meelelahutuse eest palju.

                      p.s. mõnele kindlasti on 20 eur suur raha ning see kuu näiteks pere budget seda ei võimalda. ja see on täiesti okei. aga praegu siin kahtlaselt palju wannabe juute sõna võtnud.
                      Ma arvan et põhiteema on siin siiski selles, et antud momendil oleks hea võimalus meie jalgpalli populariseerida ning rohkem rahvast staadionile saada. Tavarahvas on aga näidanud, et otsustab mineku viimasel minutil (on siis põhjus ilmas, või liiv t****s jne..), aga sellisel juhul on 35 euri uksel küsida suur risk. Iseenesest kui klubi eesmärk ei olegi võimalikult suur rahvahulk staadionile saada, siis see selleks, loomulikult igaühe enda otsustada. Eks lõpuks näeb mis tulemus on ja kas keegi on näppu lõiganud
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Jagage striime, palun

                        Kommentaar




                          Ei suuda läbi hammustada, mis keeles räägivad
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            http://cdn.livetvcdn.club/webplayer....25&ci=901&si=1

                            Ei suuda läbi hammustada, mis keeles räägivad
                            Tänud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              eks inimeste sissetulek ja võimalused on erinevad - kellele on 100 eur suur raha, kellele väike. Üldiselt aga see jutt jalgpallisõbra ja vähegi okeilt teeniva inimese poolt jutt (a la rainis), et 35 EUR on kord aastas palju maksta, tundub kaunis idiootne. Noor inimene, ilmselt igal suval kolmapäeval valmis 5 koksi väljas jooma, kuid kord-aastas-sündmusele 35 eur ei leia?
                              Plastic99 jälle tuurid üles vötnud nagu noor jänku. Asi on üleolevas suhtumises, mida Kalju järjest näidanud on. Aasta mänguks otsus mitte teleülekannet teha, Metallicaga vördlemine, piletihinna lakke ajamine. Reaalselt oli kodumäng üks igavamaid esitusi meelelahutuslikus vötmes, aga läbi ussi noku suudeti see asi kogemusega vöörsil edasipääsuks vormistada. Sellist kaitses istumist ei taha keegi 35 euri eest näha. Praegu vöetakse lihtsalt kasu atraktiivse vastase pealt - Möte mingist jalgpallikultuuri tekitamisest vöi Eesti jalka arendamisest jääb siin väga kaugele. Eks Flora ja Kalju kodumängude numbrid ja sellega kaasnev melu näitab ära, keda publik rohkem hindab
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                kui te tahate, et kalju teeks dumpingut nagu flora, siis nii öeldagi. ei ole vaja oma palgast, 35 eurist (mis tegelt on 20 ja oli 15) väga pikalt siin rääkida.

                                Ja kogu see konstruktsioon on siin, sorry, aga minu arvates küllaltki meelevaldne ning mingil imelikul põhjusel on see tekitanud täiesti ebaloogilise ja reaalsust eirava kajakambri. Eesti klubid ei mängi esimest korda Celticu kaliibriga meeskonnaga ning natukene liiga palju on seda retoorikat, et eesti jalgpallikultuuris on tegemist make it or break it kohaga. Justkui oleks meil täna mingi täiesti unikaalne ja ainulaadne võimalus statasid täis saada ning veel enam - läbi selle viia eesti klubijalgpalli jälgimine täiesti uuele tasemele. Arena on täismajale ja sinna lähedale mänginud küllalt ja veel koondise tasemel. Eesti klubid on omajagu ka tugevatega Eestis mänge saanud ning ka publikut staadionile (a la newcastle) meelitanud, kuid ei ole nagu mingit tohutut pikaajalist kasu näha sellest. Praegu üritate siin aga kogu seda vahtu peksta nii, et Kuno on ainuisikuliselt vastutav selle eest, et eesti klubijalgpall on pucis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X