320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lissaboni SL Benfica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Targemad räägivad, et tegu olevat siis needusega
    As Benfica failed to win in a major European final for a record eighth time on Wednesday night, fans of the Portuguese champions will once again be looking to the sky and blaming the Bela Guttman curse.

    Kommentaar


      Kas mõni targem teab, kui raske/lihtne on mõnele Lissaboni või Porto klubi mängule saada pileteid?
      Ning mis nad maksta võiksid.
      Oleks vaja, et oleks ametlikke kanaleid kaudu hangitud, kuna ma soovin, et nende piletite maksumus mulle kompenseeritaks.

      Pärin sarnast asja ka Barcelona kohta Hispaania liiga teemas.
      Ehk siis tahaks minna mõnele mängule, kuhu on lihtne, võimalusel otse, Eestist lennata.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
        Kas mõni targem teab, kui raske/lihtne on mõnele Lissaboni või Porto klubi mängule saada pileteid?
        Ning mis nad maksta võiksid.
        Oleks vaja, et oleks ametlikke kanaleid kaudu hangitud, kuna ma soovin, et nende piletite maksumus mulle kompenseeritaks.

        Pärin sarnast asja ka Barcelona kohta Hispaania liiga teemas.
        Ehk siis tahaks minna mõnele mängule, kuhu on lihtne, võimalusel otse, Eestist lennata.
        Klubi kodulehe kaudu vist on kõige kindlam viis tellida. Üldisel pole Portugali liiga mängudel nende tippsatside staadionid välja müüdud va ehk omavahelised mängud. Hinnad on ka suhteliselt odavad võrreldes Inglismaaga.



        Conheça todos os produtos disponíveis na Loja Oficial Online do Sport Lisboa e Benfica. Desde Camisolas Principais até Cachecóis. Bilhetes, Red Pass e Visitas ao Estádio e Museu. Sabe mais!


        Otse eestist saad Portugali vaid TAP Portugali-ga Lissaboni. Aga piletid on seal ikka päris krõbedad. Soodsam oleks ehk Ryanairiga Tallinnast kas Londoni Stanstedile või Bremenisse, Dublinisse. Sealt on ümberistumisega Portosse isegi kaks lendu ilmselt soodsam kui TAP-iga Tallinnast otse Lissaboni. Samas pead kindlasti vaatama, et vähemalt 2-3 tunnine vahe jääks ümberistumiseks kahe lennu vahel.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Tänud, midfielder.
          TAP peaks Lissaboni mingi alla 300 rutsiga ära viima, nii et vast ei ole kõige hullem hind, iseasi, kas päevad kõik sobivad, kõik ju soovivad pikka ndlv-st.

          Kommentaar


            Mina käisingi Ryanairiga. Lendasin Londonisse ja sealt siis edasi Lissaboni. Kokku läks vist mingi 245 eurot. Elu on odav, öömajasid saab ka üsna odavalt. Käisin vaatamas ka Benfica ja Rio Ave karikafinaali, aga kahjuks piletihindadest midagi öelda ei oska, kuna ma sain akrediteeringu. Aga muidu on positiivne koht. Alates sellest, et Ryanair maandub põhilennujaamas ja nii pole erilist keberniiti. Ainus probleem oli vist lendude klapitamisega ehk Londonis peab ka öö-kaks olema.

            Kommentaar


              Ja kõige lihtsam ja odavam on Eestist minna Bremeni Werderi mängu vaatama. Lennuk maandub kesklinnas, maksab mingi paarkend euri ots. Linn on pisike ja armas, üsna odav ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ja kõige lihtsam ja odavam on Eestist minna Bremeni Werderi mängu vaatama. Lennuk maandub kesklinnas, maksab mingi paarkend euri ots. Linn on pisike ja armas, üsna odav ka.
                Bremen on jalkasõbrale kullaauk. Kui käia 17 korda 65€ eest edasi tagasi Bremenis kodumängudel ja sinna juurde võtta odavaim hooajapilet (170€), siis tuleb hind sisuliselt sama, kui näiteks Arsenali odavaim hooajapilet.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ja kõige lihtsam ja odavam on Eestist minna Bremeni Werderi mängu vaatama. Lennuk maandub kesklinnas, maksab mingi paarkend euri ots. Linn on pisike ja armas, üsna odav ka.
                  Tallinnast väljuvate lendude hulgas on väikseim elanike arvuga nö vutilinn vist ikkagi Manchester. Bremenis on vist natuke rohkem populatsiooni. Kahe aasta eest oli Liverpool sellel kohal kui umbes Tallinna suurune linn. Kahjuks Easyjet sulges selle liini kui kahjumliku.

                  Ise eelistan samuti kasvõi reisimiseks väiksemaid linnu ja nii poole milline linn oleks küll maksimum. Tihti ei jõua ju 3-4 päevaga seal niigi palju ringi käia. Ideaalne oleks kuskil 200 tuhat pluss suuruses linn, kus reeglina hinnad odavamad ja jõuab vaatamisväärsustega ka paremini tutvuda ning muidugi peaks sellises linnas soovitavalt ka lennujaam olema. Porto, Eindhoven, Newcastle on esimesed sellises suurusjärgus nö vutilinnad, mis meenuvad.

                  PS. Lähim lennujaam Eestile kus Ryanair baseerub on Riia. Sealt saab Leedsi, Glasgow-sse ja Kölni kui nö vutilinnu silmas pidada. Lisaks madjarite odavlennufirma Wizz air avab see nädal Dortmundi ja järgmisel aastal Liverpooli otsa. Olemas on juba Eindhoven.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Benfica alistas äsja 33 voorus Vitoria de Guimaraesi 5:0 ja seeläbi on voor enne liiga lõppu Portole püüdmatu. Kuigi sinivalged peavad oma selle vooru mängu homme on vahemaa kaheksa silma Lissaboni klubi kasuks. See on juba neljas järjestikune aasta kui Benfica koduse tiitli võidab ning ajaloos on see punastele juba 36 meistritiitel, mis on ka edukaim saavutus Portugali liigas.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      Jutte on küll palju liikunud ja mina eriti ei usu ka sellesse uudisesse aga football oranje artikkel:



                      Kui see neil õnnestub siis VÄGA hea ost. Kahju muidugi,et ta ära läheb aga sellega olen ma arvestanud juba umbes jaanuarist :P

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                        Jutte on küll palju liikunud ja mina eriti ei usu ka sellesse uudisesse aga football oranje artikkel:



                        Kui see neil õnnestub siis VÄGA hea ost. Kahju muidugi,et ta ära läheb aga sellega olen ma arvestanud juba umbes jaanuarist :P
                        Talisca peaks tõesti piisavalt raha sisse tooma, seega sel suvel raha ei tohiks nagu probleemiks olla. Samas ma ise sooviksin pigem, et ostetaks üks tasemel keskkaitsja. Ruben Dias on hea, aga Luisao ja Jardel on kohutavalt aeglased.

                        Kommentaar


                          Seni siis Benfica meestest platsile saanud Salvio, Jimenez ning Seferovic. Carillo ka, aga ta ei lähe eriti arvesse, isegi Benfica kodulehel MMile sõitvate mängijate nimekirjas teda ei olnud. Seferovic oli esimeses mängus üsna meh, Salvio on minu meelest enda jaoks võõral positsioonil mängimisele vaatamata üks Argentiina parimaid mängijaid olnud. Ning Jimenez sekkus vahetusest, eriti silma ei paistnud.

                          Oma võimalust ootavad Zivkovic ning Dias.

                          Kommentaar


                            Kahes sõprusmängus on võidetud Dortmundi penaltitega ja kaotatud Juvele penaltitega. Täna õhtul vastas Lyon. Annab lootust, et eelmise aasta CLi piinlikkust õnnestub seekord vältida, võiks kindlasti mõelda ka edasipääsule. Tänast mängu vaatan ka, siis ehk oskab täpsemalt rääkida, kuidas mängupilt on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Kahes sõprusmängus on võidetud Dortmundi penaltitega ja kaotatud Juvele penaltitega. Täna õhtul vastas Lyon. Annab lootust, et eelmise aasta CLi piinlikkust õnnestub seekord vältida, võiks kindlasti mõelda ka edasipääsule. Tänast mängu vaatan ka, siis ehk oskab täpsemalt rääkida, kuidas mängupilt on.
                              Jälgin ka Benfica tegusi,kuna on mingi võimalus CL viimases kvalifikatsiooni ringis teiega kokku sattuda,kui me muidugi niikaugele jõuame.
                              Ütleme nii,et mingil juhul seda ei tahaks.Pigem Spartak või Kiiev.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                                Jälgin ka Benfica tegusi,kuna on mingi võimalus CL viimases kvalifikatsiooni ringis teiega kokku sattuda,kui me muidugi niikaugele jõuame.
                                Ütleme nii,et mingil juhul seda ei tahaks.Pigem Spartak või Kiiev.
                                Ajaxile saab tulla vastu paari Dinamo Kiev-Sparta Praha võitja kuna Ukraina ja Venemaa satsid poliitilistel põhjustel kokku ei loosita, siis tuleb Benfica/Fenerbachele vastu Spartak/Paok paari võitja.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X