320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lissaboni SL Benfica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ärkasin eile 20 minutit peale mängu lõppu, aga kuuldavasti vedas, et ainult 1-2 kaotusega tagasi tullakse. Tegelikult on pigem parem tulemus kui eeldasin eelmise hooaja(ja sügise) Euroopa võõrsilmängude põhjal. Nüüd oleks lihtsalt vaja kodus vahelduseks üks korralik mäng teha.

    Kommentaar


      Perses on. Ega vist rohkem polegi midagi öelda...

      Kommentaar


        Hooaja lõpp tuleb huvitav. Peale liiga taaskäivitamist on Benfica saanud kolmest mängust 5 punkti ning Porto 4 punkti. Seejuures on Benfica vastaste liigakohad olnud 17., 14. ning 6. ja Porto vastastel 5., 15. ning 18. 7 vooru enne hooaja lõppu ollakse võrdse arvu punktide peal, paraku on Portugali liigas viigimurdja h2h, mitte väravate vahe ning sellega on hetkel Portol eelis.

        Kommentaar


          Mis siis vahepeal juhtunud on? Tehti ajaloo kehvim hooaja teine pool ning Bruno Lage sai kinga. Peale seda läks natuke paremini ning kui vahepeal tundus, et ka teine koht hakkab nugade peale minema, siis lõpuks leiti taaskord mingi vormilaadne asi üles ning vahe Braga ja Sportinguga jäi lausa 17p. Kuna on presidendivalimiste aasta ning ametisolev president soovib ametiaega jätkata, siis seekord toodi uueks hooajaks ka veidi nimekam treener, kaks korda Benficaga ELi finaalis kaotanud Jorge Jesus. Arvestades teiste Portugali klubide rahalist seisu, siis mul kn keeruline näha, et me järgmine hooaeg Portugali liigas puhast tööd ei tee. Samas Euroopas millegi saavutamiseks oleks endiselt vaja kaitsjaid osta...

          Kommentaar


            Eks nüüd hakkab Brasiiliast mängijaid tulema. Ses mõttes väga hea et Jorge Jesus Brasiilias oli, sai hea pildi sealsetest mängijatest igapäevaselt.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Mingid päris tõsised jutud liiguvad, et Ruben Semedo on Olympiakosest Benficasse siirdumas. Kui nii läheb, siis tuleb loota, et CLis Hispaania tiime vastu ei tule, sest sinna riiki toda härrat sisse ei lasta veel mõnda aega.

              Mänguliselt oleks vist päris okei täiendus, kreeklased räägivad, et eelmisel hooajal oli selgelt Kreeka liiga parim keskkaitsja. Lihtsalt vabal ajal on vaja lapsehoidja palgata, et lolle mõtteid nagu röövimine ning inimeste tooli külge sidumine ja relvaga sihtimine pähe ei tuleks.

              Kommentaar


                Kas Cavani Benficasse jutul on tōsi taga? Kui jah siis ma olen kade...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                  Kas Cavani Benficasse jutul on tōsi taga? Kui jah siis ma olen kade...
                  Jah ja ei. Palju raha on olemas, pakkumine on tehtud(JJ sõnul), iseasi, kas Cavanil ka huvi on.

                  Muide, Everton osteti vahepeal, see on päris kõva üleminek.

                  Kommentaar


                    Waldschmidtiga 5-aastane leping.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Üllatus missugune!
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          By the way, suure tõenäosusega kohtub Benfica CL-i kvalifikatsioonis Krasnodariga. Mis seis Benfical on? Kas eelmise hooaja Portost nõrgem?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Kurat see oli löök allapoole vööd... Ajaxilt küsis ulme palka ja nüüd Benficas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              By the way, suure tõenäosusega kohtub Benfica CL-i kvalifikatsioonis Krasnodariga. Mis seis Benfical on? Kas eelmise hooaja Portost nõrgem?
                              Krasnodaril oleks absoluutselt null võimalust. JJ on 10x parem treener kui Coentrao ja tegelikult oleks ka selle hooaja Benfica pidanud Portot vabalt edestama, lihtsalt tehti ajalooliselt kehvim hooaja teine pool.

                              Kommentaar


                                Vertonghen, Everton ja Waldschmidt ametlikud. Teine mees saab põnev olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X