Lehekülg 18, kokku 19 EsimeneEsimene ... 8141516171819 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 361
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Ferro on saanud väljaostuklausli 100 miljonit ja suvel proovitakse Young Boysi paremkaitsjat Mbabut
    Kui potentsiaalne kutt see Ferro on?
    Pole küll temast midagi kuulnud, aga on palju lubav mängumees?

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
    Kui potentsiaalne kutt see Ferro on?
    Pole küll temast midagi kuulnud, aga on palju lubav mängumees?
    Vaevalt, et tal nüüd Diasest rohkem potentsiaali on. Eks lihtsalt uuematesse lepingutesse pannaksegi suuremad väljaostuklauslid sisse, jalgpalli üleminekuturul on ikka korralik inflatsioon pidevalt toimumas.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ma vist tahaks sellist algrivistust näha:

Odysseas
    Almeida-----Dias--Ferro-----Grimaldo
    Pizzi-----Gedson/Samaris--Gabriel-----Rafa
    Joao Felix--Seferovic

Pingilt võiks näiteks mingil hetkel Rafa asemele Cervi panna ning Gedson/Samaris vahetuse teha. Kolmas vahetus oleks siis ilmselt Jonas ründesse kellegi asemele mingi 75. minuti kandis.

Ma näen, et Porto vastu võõrsil oleks lõhkuvat poolkaitsjat ikkagi algrivistusse vaja ning Gedson ja Samaris on sinna rolli hetkel kaks võimalikku valikut. Muidugi võib ka juhtuda, et Samaris alustab hoopis keskkaitses Diase partnerina nagu viimases mängus prooviti. Üldiselt Portole teeb asja keerulisemaks ka see, et neil on Romaga mäng kohe peale O Clasicot, vahele jääb ainult 3 puhkepäeva. Võit oleks muidugi ideaalne, aga ma arvan, et viigiga võiks ka rahul olla, praegu tundub üsna suur tõenäosus, et Porto komistab veel ning meil on parem väravatevahe.
    Fännide konsensus tundub hetkel ikkagi olema, et Gabrieli kõrval tahetakse Florentinot näha. Kui nii läheb, siis ma vvist eelistaksin Ferro asemel keskkaitses Samarist, muidu jääb kogemust veidi väheks sellise mängu jaoks. Kõige ohtlikum koht meile ilmselt on Porto vasaku ääre peal Brahimi, kes hakkab Almeida vastu mängima, sealt võib midagi tulla küll. Ja noh, peamine on see, et Pepe&co ikka jalgpalli mängiksid, mitte mõnda noort staari pikaks ajaks platsi kõrvale ei jätaks.

Eks siis õhtul näeb, mis otstarbel seekord õlu avada tuleb, kas tähistamiseks või unustamiseks.

edit: Muide, kasutu fakt, tegemist on kohtuniku Jorge Sousa kolmanda O Clasicoga, eelmised 2 lõppesid 0-0.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2019

Algupärane

Joao Felix 1-1 täiesti imeline hooaeg sellelt kutilt

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

FAKKKKKKKJEEEEEE 2-1

Algkoosseis oli sarnane minu pakutule, Gedson vs SamarisFernandes duelli võitis algokoosseisu koha nimel Samaris. Ku ima kunagi kunagieks saan, siis kirjutan lähemalt.

LIIGA LIIDRID KA JEEE

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Okei, kerge uinak tehtud, nüüd võib kommenteerida. Mäng algas üsna halvasti, Porto domineeris ja mingi hetk löödi ära ka. Mul oli selleks hetkeks juba adekvaatne kogus jooki sees ja tundus nagu värav ei peaks lugema. Ma nüüd vaatasin uuesti üle ja ma ei saa aru, et mida vittu ma mõtlesin. Ju siis see aitas kaasa, et pool Benfica tiimi protestis selle vastu. Igastahes mingi hetk löödi 1-1 ära ja sellelt seisult poolajale mindi ka. Teise poolaja alguses Pizzi näitas oma geniaalsust, sisuliselt ise tekitas seinasööduga võimaluse ja lõi väga ilusti nurka ära ka, nii, et Casillasel polnud seal enam midagi teha. Peale seda sai veel Gabriel absurdse punase(kollane oli okei, sinna otsa teine kollane oli idiootne, ma ei saa aru, mille eest see anti, Porto mängija tegi next level teatrit). Peale seda oli Portol veel paar head võimalust, aga õnneks ära ei löödud. Võib öelda, et õnne oli, ma arvan, et enamikel juhtudel oleks see mäng viigiga lõppenud, aga vinguda ei tohi, hea tulemus oli

Nüüd siis liiga liidrid 2-punktise eduga. Nii hoida.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

https://www.theguardian.com/football...football-leaks

Mitte, et ma tapmisähvardusi heaks kiidaks, aga selle Portugali klubide blackmailija võiks mõneks ajaks Portugalis mõnda vanglasse istuma panna küll.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Täna siis Zagrebis kohaliku Dinamoga mäng. Bruno Lage andis pressikonverentsil päris selgelt mõista, et mõned põhimängijad vajavad puhkust. Küllap Almeida ja Grimaldo asemel alustavad taaskord Corchia ja Ribeiro. Keskväljale julgeks ka Gedson-Luis duot pakkuda. Pizzi vist peab mängima, sest Salvio on vigastatud, ma ei usu, et Zivkovici või Jotat paremal äärel mängitataks ning Rafale antakse vast puhkust. Kõige huvitavam on see, mis tehakse ründeduoga, Seferovic ja Joao Felix on jube palju mänginud viimasel ajal, äkki antakse Jonasele algkoosseisu mäng lõpuks.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2019

Algupärane

Tra küll ma ei mõista miks Ruben Dias pidi külje pealt sinna sisse lendama, vastane oli seljaga väravale Dias oli kindlalt olukorda hiljaks jäämas oleks võinud lihtsalt seal selja taga oodata ja mitte lasta tal pöörata, aga ei lendame kohe sisse. 1-0 Zagreb juhib

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Oh well, vist oli närvidele hea, et ma 20. minuti paiku magama jäin ja peale mängu lõppu üles ärkasin. Jube halb tulemus, kaotada ja ilma võõrsilväravata Lissaboni sõita.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Täna siis väiksem Lissaboni derby Belenensese vastu. Eelmine lõppes 0-2 kaotusega, eelistaks seekord mõnda ilusamat skoori. Gabriel on punase kaardiga väljas, lisaks on laatsaret täienenud Seferovici pisivigastusega.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Odisseas tegi aasta prohmaka ära vist: https://streamable.com/352oe

Ja kohe peale seda suudeti veel üks Belenensesele kinkida. Oh well....

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Odisseas tegi aasta prohmaka ära vist: https://streamable.com/352oe

Ja kohe peale seda suudeti veel üks Belenensesele kinkida. Oh well....
    Vaatasin ka eile mängu ja enne seda mõtlesin, et olin küll Florentino Luisi näinud U-19 mängimas, aga tundus üle hypetud kutt, aga eile mängu järgi arvestastades on Florentino kõige potensiaalsem alumine poolik üldse minu arust. Teeb otsuseid juba nagu kogenud 25-26 aastane mängumees. Kaitsepoolne mäng on stiili poolest nagu Casemiro-Pogba sugusel mehel, palliga teeb samuti adekvaatseid otsuseid. Võib-olla on veidi liiga toores ja kogemusteta. 1-2 hooaja pärast saab mees ehk mõne suure ülemineku, aga kui mängust rääkida oli küll lõpp veidi pettumus jah.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Grimaldo lõi aasta värava ilmselt täna: https://streamable.com/no1t7

Ega Jonase 1-0 ühe puutega täpselt nurka ja Ferro 2-0 kauglöök ka pahad polnud muidugi. 15 minutit minna veel, vast tuleb ära, ei näe, et Zagreb vähemuses 2 tagasi lööks.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Lõpuks siis jäigi 3-0.

Positiivse poole pealt:

Rafa: Hea näha, et peale treenerivahetust on ta lõpuks Benfica eest sama hästi mängimas kui enne üleminekut Braga eest. Eelmisel hooajal ja selle hooaja alguses tundus veel üsna korralik transfer flop.
    Jonas: Suurepärane 1 puutega värav ja mitu ohtlikku kaoglööki. Näitas, miks ta endiselt sellele tiimile vajalik on. Kahjuks sai kollase ja peab veerandfinaali esimese mängu vahele jätma.
    Grimaldo: Uskumatu värav ja muidu ka hea mäng. Kardetavasti ta suvel Benficas ei jätka, ilmselt kosilasi on päris palju.
    Ferro: Keskkaitsjalt selline kauglöök, tuleb David Luiz parimatel päevadel meelde.
    Fejsa: Esimene mäng pärast kahekuulist vigastuspausi ning pidas kohe 120min vastu ja ei olnud eriti toores ka.
    Pizzi: Tekitas palju ohtlikke olukordi ja esimese värava juures jättis palli hästi Jonasele.

Negatiivse poole pealt:

Yuri Ribeiro: Grimaldoga tasemevahe on ikka meeletu. Oli esimesel poolajal nii kasutu, et teist poolaega ta enam ei alustanud.
    Zivkovic: Oleks võinud ta ikka suvel mingi 30 milliga kuskile Arsenali maha müüa. Uskumatult kehvad otsused, keegi võiks talle selgeks teha, et sööta saab ka, ei pea alati ise peale uhama.
    Odisseas: Vaatamata nullimängule oli tegelikult üsna ebakindel ja pudistas palju. Loodetavasti saab sellest eelmise mängu prohmakast kiiresti üle ja jätkab mängimist sama hästi nagu enne seda.
    Ruben Dias: Temalt ka teine kehv mäng jutti, oleks peaaegu Zagrebile 3-1 värava kinkinud, õnneks Zagrebi mees pani 1-1 olukorra paarkümmend sentimeetrit mööda.
    Joao Felix: Oli täna päris kahvatu, peamiselt jäi silma vaid pallikaotustega.

Järgmises voorus eelistaks esimese valikuna muidugi mängida Praha Slaviaga. Villarreali ja Valencia üle ka liiga kurb poleks. Arsenal ja Chelsea asuvad endiselt Inglismaal ehk on okeid loosid ning Eintrachti ja Napolit pigem veel väldiks.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Nojah, Eintracht siis. Luka Jovic tuleb meelde tuletama, et ta buyout clause on vist 8 milli.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2019

Algupärane

Oli ka nähtud Tottenhami ja Bayerni skaute mängus Dinamo Zagreb-Benfica ning nende ülesandeks oli jälgida Benfica kahte heldemat talenti Jotat ja Joao Felixit
    Source:Onefootball

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud