320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lissaboni SL Benfica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat Benfica, mis toimub. Ma olen ennustustes teie pealt kōvasti kaotanud. Mingi... kriisipoeg on loomisel?

    Kommentaar


      Portugali liigas on käsil viimaste aastakümnete parim algus, seega mingist kriisist on ehk keeruline rääkida. Vähemalt Lage töökoht ei tohiks kuidagi kõikuda. Pigem jookseb läbi joon, et Euroopa ei huvitagi kõrgemaid bosse ja sihilikult võetakse seal lõdvemalt. Jääb üle vaid loota, et Zeniit suudetakse ära võtta ning Lyon neile kaotada ei suuda, sel juhul pääseks vähemalt Euroopa Liigasse, kus on täiesti reaalne võimalus kuskile jõuda. Kui vaid soovitaks.

      Eilse mängu kohta ma ei oska midagi öelda, siin näidati pubis ainult Chelseat, Pooli ja Inter-Dortmundi. Statistika poolest tundus üsna võrdne mäng. Skoori poolest jookseb taas läbi see joon, et kui Portugali liigas suudetakse pea igas mängus nulli hoida, siis Euroopa tasemel ründe vastu ollakse ikkagi hädas. Muidugi Ferro sai ka vigastada(pole hetkel kursis kui kauaks) ja tema asemel platsile pääsenud Jardeli vanust ning aeglust olen ma vist juba piisavalt viimaste aastate jooksul kirunud. Keskkaitses on pink ikka uskumatult olematu, enne eelmist hooaega üritati seda pikendada, aga kõik täiendused on nüüdseks juba klubist lahkunud. See osakond vajab kiiremat remonti. Ruben Dias on vist poolteist aastat ilma ühtegi mängu vahele jätmata mänginud vms. Kui ta vigastada peaks saama, siis see lõppeks totaalse kollapsiga.

      Samuti on ründeosakond veidi murettekitav. Kui poolkaitsesse, ründavasse poolkaitsesse ning äärtele võiks kahe koosseisu jagu CLi tasemel mehi panna, siis ees on vaid Seferovic ja Vinicius, kes mingi kriitika välja kannatavad. RDT on paraku vähemalt esimese paari kuu põhjal totaalne flop.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Portugali liigas on käsil viimaste aastakümnete parim algus, seega mingist kriisist on ehk keeruline rääkida. Vähemalt Lage töökoht ei tohiks kuidagi kõikuda. Pigem jookseb läbi joon, et Euroopa ei huvitagi kõrgemaid bosse ja sihilikult võetakse seal lõdvemalt. Jääb üle vaid loota, et Zeniit suudetakse ära võtta ning Lyon neile kaotada ei suuda, sel juhul pääseks vähemalt Euroopa Liigasse, kus on täiesti reaalne võimalus kuskile jõuda. Kui vaid soovitaks.

        Eilse mängu kohta ma ei oska midagi öelda, siin näidati pubis ainult Chelseat, Pooli ja Inter-Dortmundi. Statistika poolest tundus üsna võrdne mäng. Skoori poolest jookseb taas läbi see joon, et kui Portugali liigas suudetakse pea igas mängus nulli hoida, siis Euroopa tasemel ründe vastu ollakse ikkagi hädas. Muidugi Ferro sai ka vigastada(pole hetkel kursis kui kauaks) ja tema asemel platsile pääsenud Jardeli vanust ning aeglust olen ma vist juba piisavalt viimaste aastate jooksul kirunud. Keskkaitses on pink ikka uskumatult olematu, enne eelmist hooaega üritati seda pikendada, aga kõik täiendused on nüüdseks juba klubist lahkunud. See osakond vajab kiiremat remonti. Ruben Dias on vist poolteist aastat ilma ühtegi mängu vahele jätmata mänginud vms. Kui ta vigastada peaks saama, siis see lõppeks totaalse kollapsiga.

        Samuti on ründeosakond veidi murettekitav. Kui poolkaitsesse, ründavasse poolkaitsesse ning äärtele võiks kahe koosseisu jagu CLi tasemel mehi panna, siis ees on vaid Seferovic ja Vinicius, kes mingi kriitika välja kannatavad. RDT on paraku vähemalt esimese paari kuu põhjal totaalne flop.
        Kõlab uskumatult, et just Euroopa ja eriti CL ei ole prioriteet...Ma saan aru, kui seda ütleks Jürgen Klopp aga Benfica sugune meeskond peaks ikka hoolima CL-ist.
        Edu siis Portugali liigas

        Kommentaar


          Benfica will look to reinforce their squad during the January transfer window. The club has highlighted the need for a new goalkeeper and a winger as the top priorities [A Bola]
          AS Roma have identified Haris Seferović as a possible January reinforcement to strengthen their forward line [Calciomercato, O Jogo]
          ...........

          Kommentaar


            Äärele ja väravasse? Mida kuradit.

            Kommentaar


              T2na sai Assooridel Santa Claraga m2ngida. 6nneks ma esimest poolaega ei n2inud, statistika p6hjal oli ypris kohutav, 0-1 ja mitte yhtegi pealel55ki. Ei tea, kas pikk reis oli jalgades v6i lihtsalt alahinnati vastast. Igatahes teisel poolajal v6eti j6uga 2ra 2-1 v6it, kuid kogu m2ngupilt ei sisenda CLi m2ngudeks erilist enesekindlust. Ainult Pizzi on endiselt tasemel, juba 8 v2ravat liigas sel hooajal, loodetavasti saab ka koondises l6puks oma v6imaluse, on seda kindlasti v22rt.

              Kommentaar


                Karikas võideti mingit suvalist satsi 2-1 eile.

                Olulisematest uudistest nii palju, et Grimaldoga pikendati lepingut aastani 2023 ning Rafa Silvat võiks platsile tagasi oodata uue aasta alguses.

                Seferovic sai ka vigastada, eks näeb, mis nüüd järgmised paar nädalat ründes välja mõeldakse.

                Kommentaar


                  Täna siis vs Leipzig võõral väljakul. Vastaste peatreener ütles pressikonverentsil, et "Leipzig on favoriit, aga Taavet võib vahel Koljatit võita". Valus...

                  Seferovic ja Rafa Silva on endiselt vigastatud, teised peaksid rivis olema.

                  Kommentaar


                    See oli valus viik

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                      See oli valus viik
                      Seda sitta on keeruline kommenteerida. Oleks tervislikum olnud iPadist mitte Benfica mängu vaadata ja piirduda Napoli-Liverpooli ja Barca-Dortmundiga, mida pubis näidati.



                      Täiesti arusaamatu, kuidas Ruben Dias endale kastis nii ära keerata lasi ning seejärel mehe maha tõmmata otsustas. Teise värava puhul samuti konkreetne kaitsjate saamatus, jätta mees 5m väravast täiesti vabaks, wtf...
                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        Eile oli Boavistaga võõrsilmäng. Kui ma peale Panathinaikos-Olympiakose mängu lõppu streami lahti tegin, siis oli seis 1-1, lõpuks jäi 4-1. Ma tolleks hetkeks mängust aru saamiseks liiga õiges konditsioonis polnud, aga üldiselt tundub mängupilt ikka jube ebakindel. Liiga palju tehakse praaki, sellest Lage esimese poole hooaja söödumängust pole enam eriti midagi alles. Aga noh, pole hullu, Portugali liiga tiitli võitmiseks on kõik võtmed enda käes, Euroopa ka sel hooajal enam ei "sega". Lihtsalt järgmiseks hooajaks tuleb kõvasti areneda, muidu piirdume jälle 6 alagrupimänguga. Kui just mingit lambisatsi alagruppi ei saa...

                        Kommentaar


                          Mingi mäng on täna. Vaja Zeniiti vähemalt 2-0 võita ja Lyon ei tohi Leipzigile kaotada. Siis saame ELi. Ilmselt ei saa.

                          Kommentaar


                            Elagu Zeniit. Täiesti impotentne tiim nende hooaja kõige olulisemas mängus ja 3-0 võit. Saab siiski Euroopa Liigas jätkata. Ehk läheb paremini kui eelmisel aastal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Mingi mäng on täna. Vaja Zeniiti vähemalt 2-0 võita ja Lyon ei tohi Leipzigile kaotada. Siis saame ELi. Ilmselt ei saa.
                              Kamoon, vastas on ju vene klubi 😂😂😂.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kamoon, vastas on ju vene klubi ������.
                                Ega jah, otsustavas mängus nii impotentne olla on ka saavutus. Muidugi mu matemaatika oli natukene mööda, tegelikult oli seis parem, Lyoni kaotuse puhul oleks Benfica võidu korral ikkagi kolmas olnud, mitte välja kukkunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X