320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lissaboni SL Benfica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma loodan, et sa vähemalt selles osas nõustud nüüd, et transfermarketi valued on mitte just kõige täpsemad mõne mehe puhul.

    Eks Benfica kaitsele jättis kindlasti jälje ka Diase mängukeeld, ikkagi parim keskkaitsja tiimis jne. Lema oli ka audis, sisuliselt koosnes keskkaitse Benfica teisest ja neljandast valikust.

    Küllap kodus võidab Benfica 2-1, siis Ajax teeb AEKga 1 viigi või Benfica viigistab korra Bayerniga ning lõpuks omavaheliste mängudega pääseb ikka Ajax edasi Positiivse poole pealt, äkki Benfica viitsib EL korralikult mängida.

    Kommentaar


      Transfermarketi väärtused on minu jaoks üldse müstiline teema mitte ainult Ajaxi või Benfica puhul vaid üldiselt kogu see krempel.

      Ja selle edasipääsuga alagrupifaasist olen ma ka kuidagi kahetisel arvamusel. Ühest küljest oleks nagu tore ja äge CL knock out faasis pallida. Teisest küljest, kui kaugele Ajax või Benfica ikka jõuaks...hea loosi korral maks 8 parema hulka. Rahalises mõttes suur kasu. Samas EL-is võimalik teha ju esitus finaalini välja nagu mõned aastad tagasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
        Transfermarketi väärtused on minu jaoks üldse müstiline teema mitte ainult Ajaxi või Benfica puhul vaid üldiselt kogu see krempel.

        Ja selle edasipääsuga alagrupifaasist olen ma ka kuidagi kahetisel arvamusel. Ühest küljest oleks nagu tore ja äge CL knock out faasis pallida. Teisest küljest, kui kaugele Ajax või Benfica ikka jõuaks...hea loosi korral maks 8 parema hulka. Rahalises mõttes suur kasu. Samas EL-is võimalik teha ju esitus finaalini välja nagu mõned aastad tagasi.
        Ükskõik millisel klubil väljaspool top 5 liigasid (Inglismaa, Hispaania, Itaalia, Saksamaa, Prantsusmaa) oleks praegu kasutusel oleva formaadi (top 4 liiga saab 4 klubi otse grupifaasi) puhul keeruline isegi 16 hulka pääseda, ammugi 8 hulka jõuda. Ainus lootus on saada võimalikult kerge loos, kus pole rohkem kui 1 klubi nendest top 5 liigadest. Just nagu E grupp ongi ja sama D grupiga. Vaid siis on realistlik lootus üldse grupist edasi saada. Aga kui satud sellisesse gruppi nagu PSV kus on kolm satsi Hispaania, Itaalia ja Inglismaa top4 seast, on isegi Euroopa Liigasse pääs ülimalt keeruline. Sama jutt kehtib ka A, C ja F grupi kohta.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
          Ükskõik millisel klubil väljaspool top 5 liigasid (Inglismaa, Hispaania, Itaalia, Saksamaa, Prantsusmaa) oleks praegu kasutusel oleva formaadi (top 4 liiga saab 4 klubi otse grupifaasi) puhul keeruline isegi 16 hulka pääseda, ammugi 8 hulka jõuda. Ainus lootus on saada võimalikult kerge loos, kus pole rohkem kui 1 klubi nendest top 5 liigadest. Just nagu E grupp ongi ja sama D grupiga. Vaid siis on realistlik lootus üldse grupist edasi saada. Aga kui satud sellisesse gruppi nagu PSV kus on kolm satsi Hispaania, Itaalia ja Inglismaa top4 seast, on isegi Euroopa Liigasse pääs ülimalt keeruline. Sama jutt kehtib ka A, C ja F grupi kohta.
          TOP 5 liiga asemel ma ütleksin pigem TOP 3 liigat (Hispaania,Itaalia,Inglismaa) ning lisaksin siia lihtsalt Saksamaalt Bayern ja Prantsusmaalt PSG. Teistega saksamaa ja prantsusmaa liigadest ollakse pigem ikka sama pulga peal minu meelest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
            TOP 5 liiga asemel ma ütleksin pigem TOP 3 liigat (Hispaania,Itaalia,Inglismaa) ning lisaksin siia lihtsalt Saksamaalt Bayern ja Prantsusmaalt PSG. Teistega saksamaa ja prantsusmaa liigadest ollakse pigem ikka sama pulga peal minu meelest.
            Dortmund paistab see hooaeg üsna kvaliteetne olema, aga ülejäänud Saksa ja Prantsuse satsid on tõepoolest mängitavad.
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              Täiesti arusaamatu, mis toimub. Jälle hakatakse oktoobris-novembris täiesti tühjast kohast idiootseid kaotusi saama. Tramaeivõi.

              Kommentaar


                Vist on tekkinud põhjust jälle siia kirjutada vahepeal. Portugali liigas ollakse võitnud peale 2 ajuvaba kaotust 5 mängu järjest ning kuna viimases voorus otsustas Sporting Guimaraesile kaotada, siis ollakse taaskord CLi viival teisel kohal. Portost siiski veel 4p maas, samas nagu võiks lootust olla neid veel kinni püüda.

                Kommentaar


                  Kevadel on endal minek Benfica vs Tondela mängule Lissabonis. On äkki kellegil mingit tarka nõu kaasa anda? Pileteid saab vist osta hõlpsasti läbi ametliku kodulehe natuke enne mängu toimumist.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Ma vist jõudsin vahepeal öelda, et enam ei olegi kõik nii perses. Aga eile saadi raudselt hooaja absurdseim kaotus. 0-2 Portimonenselt, 2 omaväravat ja punane kaart.

                    Eriti teine omavärav oli ikka kõrgem pilotaaž(kuskilt 1:50 pealt): https://youtu.be/xavQ0MoFKRI

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Ma vist jõudsin vahepeal öelda, et enam ei olegi kõik nii perses. Aga eile saadi raudselt hooaja absurdseim kaotus. 0-2 Portimonenselt, 2 omaväravat ja punane kaart.

                      Eriti teine omavärav oli ikka kõrgem pilotaaž(kuskilt 1:50 pealt): https://youtu.be/xavQ0MoFKRI
                      See vaatamine oli väärt seda aega, mis ma selleks kasutasin Sai naerda.
                      Muide, kas Benfica oli see meeskond, kellel oli eelmine hooaeg ManU vastu väga noor puurilukk väravas? Mis ta nimi oli ja kus ta on?

                      Kommentaar


                        Mile Svilar, hetkel Benfica teine number. Odisseas Vlahodimost on tal natuke keeruline üle mängida hetkel, ta on suht konkurentsitult Benfica parim mängija olnud sel hooajal. Tunduks nagu mõistlik mõte Svilar kuskile laenule anda, aga vist ei taheta seda teha, kuigi Varela oleks nagu ka veel olemas.

                        Kommentaar


                          Muide, Rui Vitoria sai kinga ning kuuldavasti kaalutakse Mourinho palkamist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Muide, Rui Vitoria sai kinga ning kuuldavasti kaalutakse Mourinho palkamist.
                            Just tahtsin siia küsima tulla, kuidas sa sellesse suhtud?

                            Kommentaar


                              Pigem oleks äge vist. Mourinhol on vaja ennast tõestada ja praegu kaitse on nii jube, et äkki Mourinho suudab selle pidama saada. Nii suuri staare ka klubis olla ei tohiks, kellega ta tülli võiks minna.

                              Kommentaar


                                http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...si?id=84947759

                                Selline asi siis. Talle oleks just sobinud see Benfica teema aga nina on liiga kõrgel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X