320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lissaboni SL Benfica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Moro lükkas pakkumise tagasi... Ootab mõne suurklubi huvi. Reali tagasi? God i hope not. Kahju, Benfica oleks talle ideaalselt sobinud aga nina on liiga kõrgel.

    Kommentaar


      Hetkel siis sellised nimed läbi käinud nagu praegune caretaker Bruno Lage, Shakhtari treener Fonseca ja Evertoni treener Silva. Ma eriti ei näe, miks Silva Evertonist ära tulema peaks, Silvat ei taha lisaks ka seepärast, et kaitseprobleeme see vend küll ei lahendaks. Fonseca nagu ka eriline kaitsespets pole. Ning Lagel puudub peatreenerikogemus, lisaks oli Sheffieldis vales klubis abitreener

      Et ehk mõeldakse mõni neljas kandidaat välja.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Hetkel siis sellised nimed läbi käinud nagu praegune caretaker Bruno Lage, Shakhtari treener Fonseca ja Evertoni treener Silva. Ma eriti ei näe, miks Silva Evertonist ära tulema peaks, Silvat ei taha lisaks ka seepärast, et kaitseprobleeme see vend küll ei lahendaks. Fonseca nagu ka eriline kaitsespets pole. Ning Lagel puudub peatreenerikogemus, lisaks oli Sheffieldis vales klubis abitreener

        Et ehk mõeldakse mõni neljas kandidaat välja.
        Wenger

        Kommentaar


          Ma vist isegi ei oleks liiga kurb Wengeri üle, aga ma sügavalt kahtlen, et tema palgasoovi täita suudetakse. Muidugi ta pole ka eriline kaitsespets paraku.

          Kommentaar




            LVG on kandidaat? Tal Algarves teine kodu ka Hollandi kõrval. Iseasi, kas 67 aastasena enam viitsib klubitreeneri tööd proovida.
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              President ütles, et Mourinho palkamise osas veel alla pole antud. Eks näis.

              Kommentaar


                Vist jäi mainimata, et vahepeal pandi Lage hooaja lõpuni ametisse. Sisuliselt Bramall Lane kõrval elades on muidugi valus kui lemmikklubi peatreeneriks saab suure rivaali Sheff Wed endine abitreener, kõik teised valikud oleksid selles osas meeldivamad olnud

                Kommentaar


                  Benfica naistel on päris põnev oma liigas.



                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Tõsi. Kui mehed ilusaid väravaid lüüa ei suuda vahepeal, siis FB lehele jõuavad naistetiimi väravad. Skoori muidugi kunagi juures pole

                    Kommentaar


                      Müüge see Jardel maha vms. Ma vaatan, et väravavahi väljalöök, võib korra selja keerata ja kohvile vett peale valada. Jardel otsustab üritada lühikest söötu tagasi anda, muidugi selle tugevus oli täpselt selline, et vastaste ründaja sai selle otse jalale ja väravavhiga üks-ühele minna. Õnneks vastas oli Boavista ja löögi posti. Aga ikka päris perses.

                      edit: Ja 30 sekki hiljem lõi Joao Felix 1-0, andke talle mingi palgatõus ja lepingupikendus vms.

                      edit vol.2: Sorry, Jardel, ma vaatasin highlighte, hoopis Gabriel oli see mees, kes lolluse tegi, lihtsalt režissöör otsustas Jardeli reaktsiooni näidata miskipärast.

                      Kommentaar


                        Lõpuks siis 5-1. Grimaldo lõi ilusa värava, Odisseas tõrjus penalti.

                        Kohtunik oli korralik jobu, Boavista tegeles korralikult käsipalli mängimisega, aga tal oli suva.

                        Kommentaar




                          Grimaldo värav ka siis.

                          Kommentaar


                            Benfica võitis Sportingut ja Lyon võitis PSGd, päris hea päev oli eile. Muide, player of the match auhind vist läheb VARile. 2 tühistatud Benfica väravat, 1 tühistatud Sportingu väravat ja VARiga Odisseasele punane+Sportingule penalti.

                            Kommentaar


                              Millal Ivan Zlobin debüteerib esindusmeeskonnas?

                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Millal Ivan Zlobin debüteerib esindusmeeskonnas?

                                Kui Svilar vigastada peaks saama, siis ehk järgmine mäng saaks peale, Odisseasel on mängukeeld.

                                Muide, täna on karikas taaskord Sportingu vastu, loodame, et mu tüdrukul on õigus:

                                "...they r playing again??
                                whts the point?
                                benfica is gonna win"

                                Samas muidugi on tegemist kahe vooruga, isegi esimese võidu korral tuleb teises brainfarti vältida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X