Lehekülg 11, kokku 25 EsimeneEsimene ... 78910111213141521 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 497
    Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Räägin nii finantsilisest küljest kui ka tulemusest palliplatsil, mängijate valikust jne (omast arust väljendasin ennast selgelt) ja jutt käib ikka jalgpalli klubidest. Sõna "väikeklubi" ennast ei ole ma kordagi kasutanud vaid ütlesin, et Benfica on võrreldes Euroopa hiidudega väiksem (ka sinu poolt pakutud vaesem või nõrgem sobib) klubi. Igaljuhul kipub pudruks ja kapsaks see jutt aga ma arvan, et mu esimese postituse põhimõttest said aru, Lorenzo.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

ok, eks ma ka lugesin siin järelikult vähe valesti.

tegelt mis tahaks veel öelda- paistab et hetkel on Benficas Argentiina aeg. Di Maria eest teeniti korralikult. Järge ootavad Gaitan ja vaatab mis Salviost saab. Hetkel paistab, et Luisao on mängimas David Luizi kohal ja tema partneriks on hetkel Sidnei.
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Fabio Coentrao, sa oled suurepärane jalgpallur, miks sa pead nii palju daivima? Täna viimaste nädalate jooksul juba teine kollane kaart, mis härra sukeldumise eest on saanud.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Patriotismi tundest Detsembrikuumuse järel sai lülitatud ca 60 minni kanti mängule .Arvestades eestlastele ja nende filmidele omast kiirust oli mängu tempo kui selge edasi tagasi jooksmine.Kuna mersukad olid ilmselt surve all siis ei tahetud jätta miskit saatuse hooleks. Samas peab tunnistama, et olgugi iganädalse Eurospordi fännina olen ka mersukate mänge näinud siis Benfica koosseis oli mul rohkem tuttav,kuigi neid ma vaatan palju harvem läbi neti. Mäng ise oli Benfica poole pealt ok, mis sa ikka tahad kui oled juba mängu lõppuks kokkuvõttes 4 - 1 ja ikka ründad. See Ulrich jäi ikka oma mitmed korrad nii Martinsile kui Cadrozole ette, ja uskudes SAt 1 kommareid oli vend ka esimesel poolajal vist sarnaselt hiilanud. Koahti oli praaki ja lohakust, millest omakorda imesid võõrustajad paar -kolm olukorda välja ja seda läbi selle Okinawa või mis iganes ta oligi kolm pealelööki olid igati arvestatavad ja kohati ohtlikud uinuva Benfica kaitse jaoks. Peab vist paika, et kui korralikul Bundesliga satsil peab olema oma japs juhul kui pole Robbenit .Aga sööt lippas muidu kotkastel kohati uskumat kiirusega väga kitsastes oludes,julgen arvata, et selline kiirus teeks isegi Tika-Taka tantsutrupi kadedaks.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

Viiulikunstnik Kasutaja Meireles avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

ootamatu kõva rahesadu Lissaboni ümbruses jättis Luzi staadioni murukatte valgeks

Catalunya is not Spain!

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tänane mäng oli ikka suht igav aga 2 väravat on tõsiasi ja edasipääs olemas.No kui järgmises mängus peaks AC Milan vastu tulema siis saavad sealt ka veel edasi
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Meeskonnaliige Kasutaja ROMELU LUKAKU avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

väikene võimalus on, et Milan tuleb. Ja isegi kui tuleb, ei saa Benfica edasi küll. Täna mängiti halvasti, lihtsalt Zenit nii sitt, et isegi Flora oleks kottinud neid ära

Benfical lõppeb CL 1/4 finaalis kindla peale.

Eesti koondislane Kasutaja difender avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
    väikene võimalus on, et Milan tuleb. Ja isegi kui tuleb, ei saa Benfica edasi küll. Täna mängiti halvasti, lihtsalt Zenit nii sitt, et isegi Flora oleks kottinud neid ära

Benfical lõppeb CL 1/4 finaalis kindla peale.
    Chelsea ei jõua sinnagi.

Ilus ja teenitud võit Benficale. Esimesel poolajal suruti kõvasti aga ikkagi jäi see värav tulemata, kuni esimese poolaja kolmandal minutil lõid esimese värava ära. Teine poolaeg hoiti ilmselgelt juba eduseisu ja mängiti vasturünnakute peale. Siiski suudeti veel lüüa ka 2-0 värav kohtumise lõpus ja tagati edasipääs üldtulemusega 4-3.

Kui mõelda kes võiks CL veerandfinaalis vastu tulla, siis parim variant oleks Apoel-Lyon paarist või Bayern-Basel. Teiste vastaste puhul ei näeks, et Benfica 1/2 finaali ennast mängiks.

calcio Kasutaja karl91 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Ma arvan Benfical on realne võimalus edasi saada, vähemalt mina olen Benfica poolt selles veerand finaalis. Toetus teile on minu, kui itaalia jalgpallifänni poolt olemas.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

Meeskonnaliige Kasutaja ROMELU LUKAKU avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

heh, naljakas on vaadata, kuidas paljud arvavad, et Benfical paremad võimalused kui Chelskil 90%, et Chelsea saab edasi.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

täiega krediitiBenficale tänase esituse põhjal. Üle poole mängu vähemuses, aga hakkama saadi hästi. Enda parema realiseerimise puhulolnuks kõik võimalik.

Punane Kasutaja Busby avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Vahepeal hakkas sellest Benfica meeskonnast isegi kahju, sest see pall lihtsalt ei läinud väravasse.
    Igati kõva ja südikas mäng igaljuhul, isegi 10-kesi Chelsea täiesti ära surutud oma kasti.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane karm

26 May 2013

Benfica 1–2 Vitória de Guimarães Estádio Nacional, Oeiras
    Gaitán 30' Soudani 79'
    ..............Ricardo Pereira 81'

jokers to the right
    clowns to the left of me

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Ehk siis Neverkusen sai endale järglase.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Bayern jäi ka eelmine hooaeg kõigis kolmes sarjas teiseks. Vaat, mis sel hooajal juhtus. Ei tasu pead norgu lasta vaid hoopiski sellest motivatsiooni koguda ja järgmine hooaeg paremini "teha".

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kas see on midagi enneolematut? Kaotada kolm tiitlit ühel hooajal kolme otsustava mängu lõpuminutitel, ma mõtlen? Parajalt uskumatu lugu igatahes.
    Our days of bliss I think of them often
    Each black lying kiss each sweet little nail in our coffin

Purjus Klopp Kasutaja sanderos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Benfica treener Jorge Jesus otsustas kellegi kasti taguda. Tagamaid ei tea.

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    Benfica treener Jorge Jesus otsustas kellegi kasti taguda. Tagamaid ei tea.

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    peale lõpuvilet Benfica mängijad viskasid särke oma fännidele ja paar fänni olid sattunud sellega väljakule, kust siis korrakaitsjad hakkasid neid ära viima. Jorge Jesus enda sõnul "püüdis" fänne päästa politsei käest, sest nad nagunii olevat tribüünidele tagasi minemas. Jama see, et tegu oli politseiga. Eks näis mis edasi saab
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=197034

Siin vähe pikem video ka saadaval ja päris video lõpus on näha, et see sama kamp, keda Jesus kaitsma läks, kisub staadioni isetkohti lahti ja viskab neid väljakule. Eks see näita mehe enda mentaaliteedi kohta ka midagi kui sellist pätikampa kaitsma läheb ja politsei tööd takistab.
    Wij komen terug met de cup in de hands

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud