320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lissaboni SL Benfica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juventus ja ManU on ametlikult kinnitanud huvi Ruben Diase ja Joao Felixi osas ning kuttide väljaostuklauslid on kokku 180m Joaol 120m ja Rubenil 60m. Kui kedagi lähemalt huvitab võib ülevaadata- https://www.facebook.com/34132892990...type=3&theater ja siia kirjutada hiljem mis arvaks sellest

    Kommentaar


      kust te muidu infot saate? ka Portugali meediast?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        kust te muidu infot saate? ka Portugali meediast?
        Eriti naljakas oli see, et Itaalia meedia ütles, et A.c Milan ja Juventus tahavad neid kahte kutti, Hispaania oma ütles, et BARCA ja Real neist huvitatud ning Inglismaa meedia ütles et ManU ja City, aga jah Portugali meediat ma nii väga ei leidnud

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          kust te muidu infot saate? ka Portugali meediast?


          Siit jookseb suht kõik läbi. Google Translate on abiks muidugi.

          Kommentaar


            ise loen üldiselt abola.pt
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
              Juventus ja ManU on ametlikult kinnitanud huvi Ruben Diase ja Joao Felixi osas ning kuttide väljaostuklauslid on kokku 180m Joaol 120m ja Rubenil 60m. Kui kedagi lähemalt huvitab võib ülevaadata- https://www.facebook.com/34132892990...type=3&theater ja siia kirjutada hiljem mis arvaks sellest
              Ruben Diase väljaostuklausel peaks olema 70 miljonit Portugali meedia andmetel
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                Ruben Diase väljaostuklausel peaks olema 70 miljonit Portugali meedia andmetel
                Okei Inglismaa ja itaalia meedia teatel on see 60

                Kommentaar


                  Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                  Okei Inglismaa ja itaalia meedia teatel on see 60
                  Lyon oli suvel läbirääkimistes tema toomisele ca 35 milku eest. Tema asemel toodi Denayer, kes on olnud suurepärane. Ehk 70 milkut kasseeritakse välja pigem rahajõmmidelt. Kahtlen, et sellise summa eest kaubaks läheb reaalselt.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Ferro on saanud väljaostuklausli 100 miljonit ja suvel proovitakse Young Boysi paremkaitsjat Mbabut
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      Ferro on saanud väljaostuklausli 100 miljonit ja suvel proovitakse Young Boysi paremkaitsjat Mbabut
                      Kui potentsiaalne kutt see Ferro on?
                      Pole küll temast midagi kuulnud, aga on palju lubav mängumees?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                        Kui potentsiaalne kutt see Ferro on?
                        Pole küll temast midagi kuulnud, aga on palju lubav mängumees?
                        Vaevalt, et tal nüüd Diasest rohkem potentsiaali on. Eks lihtsalt uuematesse lepingutesse pannaksegi suuremad väljaostuklauslid sisse, jalgpalli üleminekuturul on ikka korralik inflatsioon pidevalt toimumas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Ma vist tahaks sellist algrivistust näha:

                          Odysseas
                          Almeida-----Dias--Ferro-----Grimaldo
                          Pizzi-----Gedson/Samaris--Gabriel-----Rafa
                          Joao Felix--Seferovic

                          Pingilt võiks näiteks mingil hetkel Rafa asemele Cervi panna ning Gedson/Samaris vahetuse teha. Kolmas vahetus oleks siis ilmselt Jonas ründesse kellegi asemele mingi 75. minuti kandis.

                          Ma näen, et Porto vastu võõrsil oleks lõhkuvat poolkaitsjat ikkagi algrivistusse vaja ning Gedson ja Samaris on sinna rolli hetkel kaks võimalikku valikut. Muidugi võib ka juhtuda, et Samaris alustab hoopis keskkaitses Diase partnerina nagu viimases mängus prooviti. Üldiselt Portole teeb asja keerulisemaks ka see, et neil on Romaga mäng kohe peale O Clasicot, vahele jääb ainult 3 puhkepäeva. Võit oleks muidugi ideaalne, aga ma arvan, et viigiga võiks ka rahul olla, praegu tundub üsna suur tõenäosus, et Porto komistab veel ning meil on parem väravatevahe.
                          Fännide konsensus tundub hetkel ikkagi olema, et Gabrieli kõrval tahetakse Florentinot näha. Kui nii läheb, siis ma vvist eelistaksin Ferro asemel keskkaitses Samarist, muidu jääb kogemust veidi väheks sellise mängu jaoks. Kõige ohtlikum koht meile ilmselt on Porto vasaku ääre peal Brahimi, kes hakkab Almeida vastu mängima, sealt võib midagi tulla küll. Ja noh, peamine on see, et Pepe&co ikka jalgpalli mängiksid, mitte mõnda noort staari pikaks ajaks platsi kõrvale ei jätaks.

                          Eks siis õhtul näeb, mis otstarbel seekord õlu avada tuleb, kas tähistamiseks või unustamiseks.

                          edit: Muide, kasutu fakt, tegemist on kohtuniku Jorge Sousa kolmanda O Clasicoga, eelmised 2 lõppesid 0-0.

                          Kommentaar


                            Joao Felix 1-1 täiesti imeline hooaeg sellelt kutilt

                            Kommentaar


                              FAKKKKKKKJEEEEEE 2-1

                              Algkoosseis oli sarnane minu pakutule, Gedson vs SamarisFernandes duelli võitis algokoosseisu koha nimel Samaris. Ku ima kunagi kunagieks saan, siis kirjutan lähemalt.

                              LIIGA LIIDRID KA JEEE

                              Kommentaar


                                Okei, kerge uinak tehtud, nüüd võib kommenteerida. Mäng algas üsna halvasti, Porto domineeris ja mingi hetk löödi ära ka. Mul oli selleks hetkeks juba adekvaatne kogus jooki sees ja tundus nagu värav ei peaks lugema. Ma nüüd vaatasin uuesti üle ja ma ei saa aru, et mida vittu ma mõtlesin. Ju siis see aitas kaasa, et pool Benfica tiimi protestis selle vastu. Igastahes mingi hetk löödi 1-1 ära ja sellelt seisult poolajale mindi ka. Teise poolaja alguses Pizzi näitas oma geniaalsust, sisuliselt ise tekitas seinasööduga võimaluse ja lõi väga ilusti nurka ära ka, nii, et Casillasel polnud seal enam midagi teha. Peale seda sai veel Gabriel absurdse punase(kollane oli okei, sinna otsa teine kollane oli idiootne, ma ei saa aru, mille eest see anti, Porto mängija tegi next level teatrit). Peale seda oli Portol veel paar head võimalust, aga õnneks ära ei löödud. Võib öelda, et õnne oli, ma arvan, et enamikel juhtudel oleks see mäng viigiga lõppenud, aga vinguda ei tohi, hea tulemus oli

                                Nüüd siis liiga liidrid 2-punktise eduga. Nii hoida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X