320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nagu kaks tilka vett

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Kas Manuel Neuer ja Magdalena Neuner on vaid nime pärast kaks tilka? Sest mina küll välimuses sarnasust ei näe...
    Lemsalu ütles ju koguaeg Neuer'i kohta noiner ja noiner

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ignorance is bliss. Kuuldavasti Sina ei jälgi Eesti klubivutti, noh mina samamoodi ei jälgi naiste laskesuusatamist. Ega ühtegi teist naiste sporti. Ega väga-väga paljusid meeste spordialasid ning liigasid. Ma isegi ei tituleeri end spordifanatiks, sest vaadata meeldib mulle ainult jalkat ja hokit. Kuigi ma jooksen aastas 1000+ km ja suusatasin sel talvel 580 km, siis mind need spordialad kui vaatemängud ei huvita mind üldse. Minu fookus on mujal, nagu öeldakse.

      E: piinlikkusega pean tunnistama, et Oksmaa tundsin küll ära, aga õnneks ei ole Tenistega üldse sarnane.
      Ok lihtsalt Neunerist räägiti tema valitsusajal nii palju ja oli koguaeg esikaanel. Mis aga mu jalgpalli puutub, siis ma olen sel hooajal* vaadanud rohkem Eesti liigat kui näiteks Serie A või La Liga mänge, arenen?!?

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ainult hea meel kuulda. Ehkki Serie A-d tasub küll vaadata.
        Kanal12 omi vaatan. kui aeg sobib!

        Kommentaar



          Rannamajast kuulsaks saanud Kristo

          Öhtusöögist kuulsaks saanu Joel Ostrat

          Kommentaar



            Paide Linnameeskonna võõrsilvorm


            Legendaarne kattaimärjuke

            Kommentaar



              Foorumlane Stok


              Tähenärija

              Kommentaar


                lol'd

                Kommentaar


                  Kepa
                  A soccer match between the Yale Bulldogs and the North Carolina Tar Heels comes down to Scott Sterling and the most epic penalty kick shootout you'll ever se...


                  Scott Sterling
                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                  Kommentaar


                    Ratta Jürka reaktsioon mikrile


                    Esimese narkomaani reaktsioon mikrile
                    Peaminister Jüri Ratas (Keskerakond) ei näe enda sõnul võimalust, et maaeluminister Mart Jäviku (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond) nõunik Urmas Arumäe, kelle puhul Põhja ringkonnaprokuratuur uurib võimalikku huvide konflikti, saaks jätkata samal ametikohal. Ministri endaga kohtub valitsusjuht tuleva nädala alguses.

                    Kommentaar


                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar



                        Raul Reeves

                        Keanu Velbaum
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          Mesut Özil, tegi auto

                          Enzo Ferrari, jalgpallur
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            tv3 uus logo

                            mustika keskuse logo kummuli keeratult
                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Vahelduseks veidi teises formaadis pilt

                              Dd-tdGEVwAAT-cp.jpg

                              Vasakul endine Spursi mängija ja tänane telestaar Jermain Noah
                              Paremal endine stand-up koomik ja tänane telestaar Trevor Jenas

                              Kommentaar


                                psycho killer, kes kesseé


                                ser˛ agueero
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X