Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 35
    Administraator Kasutaja mazz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane Tule Soccerneti tiimi!

Soovid anda oma panuse Eesti noore jalgpallikultuuri arengusse? Oled huvitatud ajakirjandusest ja asendamatust töökogemusest Eesti suurimas jalgpalliportaalis? Soccernet.ee uks on alati avatud uutele töökätele, et viia portaal senisest veelgi paremale tasemele.

Loe lähemalt: Tule Soccerneti tiimi!

Kuulutus ei aegu, aga uueneb aegajalt. Võta julgelt ühendust!
    Viimati muudetud mazz poolt : 01.02.13 at 16:32

Jalgpall on Parim!!!
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Oleksin huvitatud soccernet.ee aitamisest, aga paraku lõuna-Eesti piirkonnas, kuid eks lõuna klubid ole ka juba küündinud meistri-ja esiliiga tasemele! Mu elu on muidu üdini jalgpalliga seotud kuigi olen alles noor(19), kuid olen juba mängivtreener! Lihtsalt meeldib lapsi õpetada! Edu soovides!!!

Psycho Kasutaja elBiD avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Maha ei taha võtta seda? See peaks vist aegunud olema. Mingit vastukaja pole mulle küll tulnud seoses sellega. 2006,2007 ega ka 2008.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elBiD Vaata postitust
    Maha ei taha võtta seda? See peaks vist aegunud olema. Mingit vastukaja pole mulle küll tulnud seoses sellega. 2006,2007 ega ka 2008.
    mis see sind kratsib?

E: ju sa ei vasta nõuetele siis
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Algupärane

et äkki ta saatis sooviavalduse ja ootab ikka veel vastust?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elBiD Vaata postitust
    Vastukaja tuleb kogu aeg, märtsikuu jooksul võtsid koguni kolm huvitatut ühendust. Kuigi teksti peaks küll uuendama millalgi.

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    mis see sind kratsib?

E: ju sa ei vasta nõuetele siis
    Kratsib, see, et varem oli postituses kirjas, et vastatakse kindlasti igale avaldusele ja vastukaja on garanteeritud. Pole kunagi vastukaja saanud sealt. Viisakas inimene oskab ära ka öelda, kui ei peaks vastama kriteeriumitele. Loodan, et nüüd said aru, miks ma siia üldse kirjutasin

edit: Eston sai kohe aru.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Oma teada olen vastanud kõigile küsijatele. Kui kellegi kiri on kahe silma vahele jäänud, siis palun vabandust ja proovi uuesti.

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Oma teada olen vastanud kõigile küsijatele. Kui kellegi kiri on kahe silma vahele jäänud, siis palun vabandust ja proovi uuesti.
    Tore, et vabandasid. Respekt. Aga pole vaja, kuna ma tegelikult ka arvasin, et ehk teil pole enam vaja supporti kirjameeste näol. Lihtsalt oli viga võib-olla milleski muus (kirjad ei läinud kohale vms). Igatahes kui kuulutus veel toimib, siis on tore. Kõike paremat!

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kirjamehi ei ole Soccernetis küll mitte kunagi palju, pigem on alati neist puudus.

Asjahuviline Kasutaja erikvosujalg avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Huvi on olemas aga ajapuudus on. Nädalas saaks ehk korra käia mõnel mängul, võib-olla maksimum kaks korda. Aga muidu olen Tallinast ja kirjutamisega on mingi algeline kogemus olemas.

FC Linnugripp Kasutaja missska avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2006

Algupärane

jutt jumala õige

Asjahuviline Kasutaja andre26 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

äkki sa oskad öelda, kui palju olex täis kohaga palka v6imalik saada, huvi on väga suur, ja sellepärast kysingi, et kuna ei ela eestis hetkel, aga hea palgaga teex seda tööd meelsasti. kuna olen täielik jalka fänn ja huviline...et kolix eestisse tagasi

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas andre26 Vaata postitust
    äkki sa oskad öelda, kui palju olex täis kohaga palka v6imalik saada, huvi on väga suur, ja sellepärast kysingi, et kuna ei ela eestis hetkel, aga hea palgaga teex seda tööd meelsasti. kuna olen täielik jalka fänn ja huviline...et kolix eestisse tagasi
    Nagu uudises kirjas, siis ei ole (veel) tegu professionaalse portaaliga. Tasud sõltuvad konkreetselt tööhulgast (mitte tööajast) ning äraelamiseks sellest vaevalt kellelegi jagub.

Aga töö on huvitav ja kogemus väärtuslik. Sobib suurepäraselt põhitöö või kooli kõrvalt tegelemiseks.

Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Nagu uudises kirjas, siis ei ole (veel) tegu professionaalse portaaliga. Tasud sõltuvad konkreetselt tööhulgast (mitte tööajast) ning äraelamiseks sellest vaevalt kellelegi jagub.

Aga töö on huvitav ja kogemus väärtuslik. Sobib suurepäraselt põhitöö või kooli kõrvalt tegelemiseks.
    ei muidu väga huvitav väljakutse...kindlasti v6imalus karjääri teha.

kaevur Kasutaja smörgåsbord avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas andre26 Vaata postitust
    selle peale pole mõelnud, et enne ajakirjanikuks hakkamist võiks .. kirjutama õppida?

Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

suu kinni tont

Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
    selle peale pole mõelnud, et enne ajakirjanikuks hakkamist võiks .. kirjutama õppida?
    sa selle peale pole m6elnud , et enne pl6ksima hakkamist v6ix arvestada tagajärgedega

kaevur Kasutaja smörgåsbord avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

arvestasin. midagi hirmsat ette ei näinud. kas peaksin ümber arvestama?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud