320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tule Soccerneti tiimi!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tule Soccerneti tiimi!

    Soovid anda oma panuse Eesti noore jalgpallikultuuri arengusse? Oled huvitatud ajakirjandusest ja asendamatust töökogemusest Eesti suurimas jalgpalliportaalis? Soccernet.ee uks on alati avatud uutele töökätele, et viia portaal senisest veelgi paremale tasemele.

    Loe lähemalt: Tule Soccerneti tiimi!

    Kuulutus ei aegu, aga uueneb aegajalt. Võta julgelt ühendust!
    Last edited by mazz; 01.02.13, 16:32.

    #2
    Oleksin huvitatud soccernet.ee aitamisest, aga paraku lõuna-Eesti piirkonnas, kuid eks lõuna klubid ole ka juba küündinud meistri-ja esiliiga tasemele! Mu elu on muidu üdini jalgpalliga seotud kuigi olen alles noor(19), kuid olen juba mängivtreener! Lihtsalt meeldib lapsi õpetada! Edu soovides!!!

    Kommentaar


      #3
      Maha ei taha võtta seda? See peaks vist aegunud olema. Mingit vastukaja pole mulle küll tulnud seoses sellega. 2006,2007 ega ka 2008.
      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas elBiD Vaata postitust
        Maha ei taha võtta seda? See peaks vist aegunud olema. Mingit vastukaja pole mulle küll tulnud seoses sellega. 2006,2007 ega ka 2008.
        mis see sind kratsib?

        E: ju sa ei vasta nõuetele siis
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          #5
          et äkki ta saatis sooviavalduse ja ootab ikka veel vastust?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas elBiD Vaata postitust
            Maha ei taha võtta seda? See peaks vist aegunud olema. Mingit vastukaja pole mulle küll tulnud seoses sellega. 2006,2007 ega ka 2008.
            Vastukaja tuleb kogu aeg, märtsikuu jooksul võtsid koguni kolm huvitatut ühendust. Kuigi teksti peaks küll uuendama millalgi.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              mis see sind kratsib?

              E: ju sa ei vasta nõuetele siis
              Kratsib, see, et varem oli postituses kirjas, et vastatakse kindlasti igale avaldusele ja vastukaja on garanteeritud. Pole kunagi vastukaja saanud sealt. Viisakas inimene oskab ära ka öelda, kui ei peaks vastama kriteeriumitele. Loodan, et nüüd said aru, miks ma siia üldse kirjutasin


              edit: Eston sai kohe aru.
              sigpic
              It's all about Football, Football and Nothing else.

              Kommentaar


                #8
                Oma teada olen vastanud kõigile küsijatele. Kui kellegi kiri on kahe silma vahele jäänud, siis palun vabandust ja proovi uuesti.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Oma teada olen vastanud kõigile küsijatele. Kui kellegi kiri on kahe silma vahele jäänud, siis palun vabandust ja proovi uuesti.
                  Tore, et vabandasid. Respekt. Aga pole vaja, kuna ma tegelikult ka arvasin, et ehk teil pole enam vaja supporti kirjameeste näol. Lihtsalt oli viga võib-olla milleski muus (kirjad ei läinud kohale vms). Igatahes kui kuulutus veel toimib, siis on tore. Kõike paremat!
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    #10
                    Kirjamehi ei ole Soccernetis küll mitte kunagi palju, pigem on alati neist puudus.

                    Kommentaar


                      #11
                      Huvi on olemas aga ajapuudus on. Nädalas saaks ehk korra käia mõnel mängul, võib-olla maksimum kaks korda. Aga muidu olen Tallinast ja kirjutamisega on mingi algeline kogemus olemas.

                      Kommentaar


                        #12
                        jutt jumala õige

                        Kommentaar


                          #13
                          http://www.soccernet.ee/news.php?id=24119

                          Võtke julgelt ühendust.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            äkki sa oskad öelda, kui palju olex täis kohaga palka v6imalik saada, huvi on väga suur, ja sellepärast kysingi, et kuna ei ela eestis hetkel, aga hea palgaga teex seda tööd meelsasti. kuna olen täielik jalka fänn ja huviline...et kolix eestisse tagasi

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                              äkki sa oskad öelda, kui palju olex täis kohaga palka v6imalik saada, huvi on väga suur, ja sellepärast kysingi, et kuna ei ela eestis hetkel, aga hea palgaga teex seda tööd meelsasti. kuna olen täielik jalka fänn ja huviline...et kolix eestisse tagasi
                              Nagu uudises kirjas, siis ei ole (veel) tegu professionaalse portaaliga. Tasud sõltuvad konkreetselt tööhulgast (mitte tööajast) ning äraelamiseks sellest vaevalt kellelegi jagub.

                              Aga töö on huvitav ja kogemus väärtuslik. Sobib suurepäraselt põhitöö või kooli kõrvalt tegelemiseks.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X