320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tule Soccerneti tiimi!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ma olen sellele foorum - FB asjale natuke mõelnud ja mulle tundub, et Soccerneti foorumi tugev pluss võiks olla meeletu, kuid väga kergesti hallatav ajalugu.

    Ehk FB grupid on toredad ja puha, kuid proovi sealt ennast huvitavat osa kahe nädala pärast üles leiada. EKRE sõprade klubist näiteks. Suhteliselt võimatu.

    Siin on aga see päris lihtne, et see struktureeritus on meeletu pluss ja selle peale saaks ning peaks ehitama küll ja küll.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Ma olen sellele foorum - FB asjale natuke mõelnud ja mulle tundub, et Soccerneti foorumi tugev pluss võiks olla meeletu, kuid väga kergesti hallatav ajalugu.

      Ehk FB grupid on toredad ja puha, kuid proovi sealt ennast huvitavat osa kahe nädala pärast üles leiada. EKRE sõprade klubist näiteks. Suhteliselt võimatu.

      Siin on aga see päris lihtne, et see struktureeritus on meeletu pluss ja selle peale saaks ning peaks ehitama küll ja küll.
      + 1
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Ma olen sellele foorum - FB asjale natuke mõelnud ja mulle tundub, et Soccerneti foorumi tugev pluss võiks olla meeletu, kuid väga kergesti hallatav ajalugu.

        Ehk FB grupid on toredad ja puha, kuid proovi sealt ennast huvitavat osa kahe nädala pärast üles leiada. EKRE sõprade klubist näiteks. Suhteliselt võimatu.

        Siin on aga see päris lihtne, et see struktureeritus on meeletu pluss ja selle peale saaks ning peaks ehitama küll ja küll.
        Aga kui lubate, siis räägime ka Õhtulehest natuke. Ma ei leia seal enam arhiivi asukohta. Kergesti hallatavat ajalugu enam ei olegi...

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          aga kui lubate, siis räägime ka õhtulehest natuke. Ma ei leia seal enam arhiivi asukohta. Kergesti hallatavat ajalugu enam ei olegi...

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Nagu Nasfal väljatõi. Uusi peale ei tule, lahkutakse. Teiseks, jalgpallifoorum kus aina vähem räägitakse jalgpallist ja rohkem eurovisioonist, naat. Koondise ja Eestlased välismaal teemad, mis minujaoks kõige huvipakkuvamad, suhteliselt väljasurnud. Vahestpeale koondisemängu on ainult 3-4 inimest kes postitab midagi. Arutelusi on vähe. Sisu mis postitustega luuakse on pehmeltöeldes kesine (ega ma ise ka ei pinguta, sellel on ka omad pöhjused). Muidugi on erandeid, aga erand kinnitab reeglit üldjuhul.
            Head kvaliteethuumorit viskab miniminimaalselt. Mida kunagi liikus kindlasti rohkem. Eks asi ka selles, et ei ole pikalt koondisele ja klubidele fänne tulnud juurde(selliseid noori ja vihaseid kes kaasaelaks ja arvamust avaldaks. Pigem siin 30-40 aastased lumehelbekesed kellejaoks omatiimile pööraselt kaasaelamine ja karjumine hüppamine tundub olevat veits "oumaigaash mis need hullud teevad" tegevus) ja kes muud siin olema peaks kui tulihingelised jalgpallifännid. Kindlasti on midagi veel aga need viskas kohe ette. Vot ma teisi foorume ei kasuta ehk ma ei oskaöelda jah, kui võrd see on seotud üleüldise foorumite väljasuremisega. Aga viimased viisaastat on siin silmnähtav allakäik toimunud. Mida Tofoa üritab oma andetusega kompenseerida aga seegi rong on ammuläinud ja otsapidi Piiteris juba.
            See on puhtalt minunägemus ja tundmus. Kellegi teisejaoks paistab ilmselt olukord vastupidine.
            Fair enough. Sinu arvamus on sinu arvamus. Mul on tunne ainult, et osad asjad, mida sa sooviksid, on teineteist takistavad, ja osades muredes saaksid ise olla osa lahendusest.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Fair enough. Sinu arvamus on sinu arvamus. Mul on tunne ainult, et osad asjad, mida sa sooviksid, on teineteist takistavad, ja osades muredes saaksid ise olla osa lahendusest.
              Ma hästi ei mõistnud, et mis on teineteist takistav?
              Aga nõus jah, et ma võiks ju ise kvaliteetset sisu toota ja tihedalt ja loota, oodata, et tekiks diskusioon aga... Las see jääb. Eks siia sobiks veits vanasona. "Kuidas küla koerale, nii koer külale". Ma isegi ei mõtle seda enda kohta, aga eks see selline ahel kus uks paneb villast ja siis teine ja siis kolmas ja siis neljas vaatab, et siin pannakse vapsee hullu ja jätkab sama rada. Vähemalt mulle on selline mulje jäänud.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Ma hästi ei mõistnud, et mis on teineteist takistav?
                Aga nõus jah, et ma võiks ju ise kvaliteetset sisu toota ja tihedalt ja loota, oodata, et tekiks diskusioon aga... Las see jääb. Eks siia sobiks veits vanasona. "Kuidas küla koerale, nii koer külale". Ma isegi ei mõtle seda enda kohta, aga eks see selline ahel kus uks paneb villast ja siis teine ja siis kolmas ja siis neljas vaatab, et siin pannakse vapsee hullu ja jätkab sama rada. Vähemalt mulle on selline mulje jäänud.
                Möönan, et mu arvamus võib olla üldistav, aga mulle tundub, et sa kas saad palju noori ja vihaseid jalkafänne postitajaid või siis häid arutelusid ja kvaliteethuumorit, aga pigem mitte neid kahte korraga.

                Ja kui ikka teema läheb korda ja hirmsasti tahaks arutleda, siis kaaslaste vähesus ei takista ka. Näiteks Superbowl ja Atletico ja vb mõni veel on väga kvaliteetsed teemad, mis paari-kolme inimese postituste peal jooksevad.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                  Möönan, et mu arvamus võib olla üldistav, aga mulle tundub, et sa kas saad palju noori ja vihaseid jalkafänne postitajaid või siis häid arutelusid ja kvaliteethuumorit, aga pigem mitte neid kahte korraga.

                  Ja kui ikka teema läheb korda ja hirmsasti tahaks arutleda, siis kaaslaste vähesus ei takista ka. Näiteks Superbowl ja Atletico ja vb mõni veel on väga kvaliteetsed teemad, mis paari-kolme inimese postituste peal jooksevad.
                  Jah, ma saan su mõttest aru. Ma selle noore ja vihase all ei pidanud võibolla nii silmas vanust, kui Eesti jalgpalli jaoks uut inimest. Kes elab kaasa ja avaldav ka arvamust kuidas ja mis. Aga ega ka noorte arvamus on oluline. Mida rohkem arvamust seda parem.

                  Ei takista muidugi. Aga pidasingi silmas, et arutelu on vahemaks jäänud. Minu väljatood teemades eriti mu arust. Samuti koondise fänlus, millest siin foorumis enam absull ei taheta rääkida teatud pohjustel. Ma nagu eriline üksirääkija ei ole kah. Et kui pole inimestel huvi mis siis ikka.

                  Aga jah. Saan Su mõttesr aru ja kiidan heaks inimesi kes viitsivad pm. seinaga arutamist praktiseerida.

                  Kommentaar


                    #24
                    Eks see ole kinni ka turunduses. Enamik foorumeid toimivad põhimõtteliselt ilma igasuguse reklaamita ja pealehtede ühe osana. Noored niisama lambist jalgpallifoorumit otsima ei tule. Soccernet portaalina on arenenud, kas või fantasy, seda on ka reklaamitud, aga diskussioonideni siin pole jõutud.

                    Kommentaar


                      #25
                      Mul on isiklikult kahju, et Ivar Lepik lahkub Soccerneti tiimist. Tuult tiibadesse!
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #26
                        Tuult tarvis!

                        Eks minulgi natuke kahju, aga kümme aastat on päris pikk aeg ja värsked tuuled kuluvad kahtlemata ka portaalile ära

                        Edasi ... veidi puhkan, aga jään jalgpalli juurde. Foorumisse ka.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
                          Tuult tarvis!

                          Eks minulgi natuke kahju, aga kümme aastat on päris pikk aeg ja värsked tuuled kuluvad kahtlemata ka portaalile ära

                          Edasi ... veidi puhkan, aga jään jalgpalli juurde. Foorumisse ka.
                          Suvekatele tuled edaspidi ka, et Fc hüpoteetiline välja panna.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
                            Tuult tarvis!

                            Eks minulgi natuke kahju, aga kümme aastat on päris pikk aeg ja värsked tuuled kuluvad kahtlemata ka portaalile ära

                            Edasi ... veidi puhkan, aga jään jalgpalli juurde. Foorumisse ka.
                            Millise klubi kogukonnajuht?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Millise klubi kogukonnajuht?
                              On siin muid variante kui Paide?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Millise klubi kogukonnajuht?
                                Poseidon. Kerge üllatus.


                                Eesti III liigas mängiva Pärnu JK Poseidoni kontorisse lisandus alates märtsikuust inimene, kes hoolitseb klubi avaliku kuvandi eest.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X