Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 24, kokku 24
    Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Fair enough. Sinu arvamus on sinu arvamus. Mul on tunne ainult, et osad asjad, mida sa sooviksid, on teineteist takistavad, ja osades muredes saaksid ise olla osa lahendusest.
    Ma hästi ei mõistnud, et mis on teineteist takistav?
    Aga nõus jah, et ma võiks ju ise kvaliteetset sisu toota ja tihedalt ja loota, oodata, et tekiks diskusioon aga... Las see jääb. Eks siia sobiks veits vanasona. "Kuidas küla koerale, nii koer külale". Ma isegi ei mõtle seda enda kohta, aga eks see selline ahel kus uks paneb villast ja siis teine ja siis kolmas ja siis neljas vaatab, et siin pannakse vapsee hullu ja jätkab sama rada. Vähemalt mulle on selline mulje jäänud.

Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ma hästi ei mõistnud, et mis on teineteist takistav?
    Aga nõus jah, et ma võiks ju ise kvaliteetset sisu toota ja tihedalt ja loota, oodata, et tekiks diskusioon aga... Las see jääb. Eks siia sobiks veits vanasona. "Kuidas küla koerale, nii koer külale". Ma isegi ei mõtle seda enda kohta, aga eks see selline ahel kus uks paneb villast ja siis teine ja siis kolmas ja siis neljas vaatab, et siin pannakse vapsee hullu ja jätkab sama rada. Vähemalt mulle on selline mulje jäänud.
    Möönan, et mu arvamus võib olla üldistav, aga mulle tundub, et sa kas saad palju noori ja vihaseid jalkafänne postitajaid või siis häid arutelusid ja kvaliteethuumorit, aga pigem mitte neid kahte korraga.

Ja kui ikka teema läheb korda ja hirmsasti tahaks arutleda, siis kaaslaste vähesus ei takista ka. Näiteks Superbowl ja Atletico ja vb mõni veel on väga kvaliteetsed teemad, mis paari-kolme inimese postituste peal jooksevad.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Möönan, et mu arvamus võib olla üldistav, aga mulle tundub, et sa kas saad palju noori ja vihaseid jalkafänne postitajaid või siis häid arutelusid ja kvaliteethuumorit, aga pigem mitte neid kahte korraga.

Ja kui ikka teema läheb korda ja hirmsasti tahaks arutleda, siis kaaslaste vähesus ei takista ka. Näiteks Superbowl ja Atletico ja vb mõni veel on väga kvaliteetsed teemad, mis paari-kolme inimese postituste peal jooksevad.
    Jah, ma saan su mõttest aru. Ma selle noore ja vihase all ei pidanud võibolla nii silmas vanust, kui Eesti jalgpalli jaoks uut inimest. Kes elab kaasa ja avaldav ka arvamust kuidas ja mis. Aga ega ka noorte arvamus on oluline. Mida rohkem arvamust seda parem.

Ei takista muidugi. Aga pidasingi silmas, et arutelu on vahemaks jäänud. Minu väljatood teemades eriti mu arust. Samuti koondise fänlus, millest siin foorumis enam absull ei taheta rääkida teatud pohjustel. Ma nagu eriline üksirääkija ei ole kah. Et kui pole inimestel huvi mis siis ikka.

Aga jah. Saan Su mõttesr aru ja kiidan heaks inimesi kes viitsivad pm. seinaga arutamist praktiseerida.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Eks see ole kinni ka turunduses. Enamik foorumeid toimivad põhimõtteliselt ilma igasuguse reklaamita ja pealehtede ühe osana. Noored niisama lambist jalgpallifoorumit otsima ei tule. Soccernet portaalina on arenenud, kas või fantasy, seda on ka reklaamitud, aga diskussioonideni siin pole jõutud.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud