320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

"Kahvel"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Tänkjuu Martin :-)

    Kommentaar


      #47
      Oli õige, et fännid end selle külje pealt näitasid; paljudele tuli ilmselt meeldiva üllatusena, et on täitsa normaalsed inimesed.
      Emme&co! Mismoodi Pohlak riides on, on täiesti ükspuha, vähemalt selles osas on ta jäänud iseendaks.
      No selle liigituse järgi olen ilmselt vänn (?!) Ja paraku, mida suuremaks fänniarmee jalgpalli populaarsuse suurenedes kasvab, seda rohkem satub sinna "inimesi"(kelle hulka isegi Ott&Kojam.&Papa ära kaovad) kellega ei tahaks mingil juhul samastuda, ehkki mina mäletan oma elu jooksul tunduvalt enam kui 1 MM-i
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        #48
        Mina liigitan inimesed mitte-*unnideks ja *unnideks.

        Selle teooria järgi jagunevad jalgpallihuvilised 4 sorti:
        mitte-*unn jalgpallihuviline (nt Ott Pruun)
        mitte-*unn mitte-jalgpallihuviline (nt Villu Tamme)
        *unn jalgpallihuviline (neid on Kadriorus esinenud, aga nende eksisteerimise aeg on lühike)
        *unn mitte-jalgpallihuviline (täida ise...)
        Loomulikult on olemas ka igasugu vahevorme.

        Mitte-*unn jalgpallihuviline ja mitte-*unn mitte-jalgpallihuviline on minu jaoks sama väärtusega nagu ka *unn jalgpallihuviline ja *unn mitte-jalgpallihuviline.

        Mina olen suurema osa ajast mitte*unn jalgpallihuviline, aga kahjuks on esinenud ka teisi vorme.

        Mina olen poolvana Eesti koondise toetaja (alustasin 1994) ja arvan, et vanade (Ott, Papa, 8:0) ja uute (Kojamees)vahele pole mõtet eriti jäika piiri tõmmata. Kõige paremini saab piiride hägustamisega hakkama Kojamees, kõige teravam piirivedaja on Papa.
        poborsky@jalgpallihaigla.ee

        Kommentaar


          #49
          krt. kes selle linnukese lendu lasi-fänn ja vänn.
          keegi kedagi ei lahterda ,ärge kujutage endale ette.
          lihtsalt igaüks ise teab ,millisesse seltskonda ta paremini sobib ja omavahel võivad kõik suurepäraselt läbi saada nii noored ,kui vanad olijad.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #50
            Tore Willane et enda ümbert selle anonüümsuse uduloori peletasid.Kahjux on jah Soccernet võtnud võimaluse ennast tutvustada.Sellest lausest järeldus ,sa oled üle kolmekümbi"Jalgpallihaigla" ei tee vahet TVMK ja ManU fännide vahel.See kõigi eraldi lõbu,vaid me püüjame kordineerida ühe suure mütsi alla kõiki futifänne kellele läheb korda Eesti ja Meie Rahvuskoondis.N.N. vastuolud on tekkinud erinevatest seisukohtadest mix Koondises ainult Florakad ja ka meie ei jaga seda seisukohta.Vaata kas või Pareiko allkirjade kogumine.Teretulemast ja kui modidel võimalik, pange lahter ka vanusega,kes tahab see täidab.Kellel on häbeneda enda vanust???
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #51
              ja ja

              ja ja tore on

              Rainman: Viimane kord, kui niisuguse postituse alles jätan.. Kui ikka midagi öelda ei ole, siis pole mõtet ka foorumit risustada

              Kommentaar


                #52
                Orginally posted by kojamees

                Tore Willane et enda ümbert selle anonüümsuse uduloori peletasid.Kahjux on jah Soccernet võtnud võimaluse ennast tutvustada.Sellest lausest järeldus ,sa oled üle kolmekümbi"Jalgpallihaigla" ei tee vahet TVMK ja ManU fännide vahel.See kõigi eraldi lõbu,vaid me püüjame kordineerida ühe suure mütsi alla kõiki futifänne kellele läheb korda Eesti ja Meie Rahvuskoondis.N.N. vastuolud on tekkinud erinevatest seisukohtadest mix Koondises ainult Florakad ja ka meie ei jaga seda seisukohta.Vaata kas või Pareiko allkirjade kogumine.Teretulemast ja kui modidel võimalik, pange lahter ka vanusega,kes tahab see täidab.Kellel on häbeneda enda vanust???
                olin veidi arvutitest eemal, aga nüüd tagasi. jah, mina vanust ei häbene. saan kohe-kohe lausa 31! ütleme nii (see oli sinu sage väljend "Kahvlis&quot, et ma ei poolda Flora valitsemist sellisel kujul selliste vahendite kaasabil. muidu olen suht tolerantne. Krõm välja arvatud. olen tema eputamist-esinemist-isatsemist väljaspool palliplatsi näinud ning see mees ei ole mulle sümpaatne

                Kommentaar

                Working...
                X