320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Isiklikult tundub, et Manu vajaks eelkõige mõnd head mängujuhti ja badass CB-d, viimaseks sobiks nt Koulibaly reaalsetest variantidest ehk kõige paremini. Ei mõista, miks nendest positsioonidest nii vähe juttu on.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
      Isiklikult tundub, et Manu vajaks eelkõige mõnd head mängujuhti ja badass CB-d, viimaseks sobiks nt Koulibaly reaalsetest variantidest ehk kõige paremini. Ei mõista, miks nendest positsioonidest nii vähe juttu on.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        ManU hall If famerid.
        Pidasin silmas siiski taset, mitte mängustiili.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Ma tõesti siiralt lootsin, et ei pea Smalling-Jones keskkaitsepaari enam kunagi nägema...
          Tõesti siiralt lootsin, et Matic, kes on 2a parim-enne-möödas pole meie põhiline kaitsev poolik ja et Herrera asendatakse kiiresti.
          Siiralt lootsin, et Daniel James pole meie ainuke vastus ~5a valitsenud olematule paremäärele.

          Sats on balansist täiesti väljas. Faking Leicesteril on 2x parem keskväli kui meil - Ndidi, Tielemans, Maddison jalutaks kõik rahulikult meie põhisse.

          Me oleme ju kriisis. On väga suur oht jäädagi mängima seda neljandast kuuenda kohani bättlit veel pikaks ajaks ja ma ei mõista, kas tõesti sellega rahuldutaksegi?
          Real sarnases olukorras kühveldab pool miljardit turule, aga me ajame mingisugust Longstaffi taga.

          Hooaja õnnestumiseks peab sisuliselt juhtuma kõik järgnev:
          *OGS peab kõigepealt tõestama, et ta on üldse Cardiffi tasemest üle. Seni pole õnnestunud.
          *Pogba peab jääma.
          *Rashford peab reaalselt oma haipi ka õigustama hakkama ehk lööma ligi 20 väravat hooaja peale.
          *Fred peab muutuma suvega päriselt ka 55-milliseks keskväljavõluriks.
          *Matic peab maagiliselt noorenema 3-4a või McTominay peab muutuma nooreks Maticiks.
          *De Gea peab mojo jälle üles leidma.
          *Martial peab mänguvormi leidma rohkem kui iga 15 kohtumise tagant.
          *Jones ja Smalling peavad ajud leidma.
          *AWB peab olema esimene mitte-flop pärast.. ee.. millal meil viimati õnnestunud signing oli?
          *Sanchez peab pensionilt tagasi tulema.
          *Lukaku peab Timberandid jalast ära võtma... ja jääma üldse klubisse.
          *Noortesatsist peavad tulema uued Scholesid ja Bechkamid.

          Shaw ja Lindelöf on sisuliselt ainukesed, kelle pärast ma ei muretse. Shaw puhul mööndustega, sest vigastused.

          Liiga palju elemente, et omada erilist optimismi tulevaks hooajaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
            millal meil viimati õnnestunud signing oli?
            See oli nii hea küsimus, et ma läksin spetsiaalselt nimekirja vaatama, et kedagi ära ei unustaks. Pmst de Gea aastal 2011. Mis kuradi valemiga ta üldse nii kaua püsinud on?!

            tubli: RvP, Shaw, Lindelöf
            meh: Fellaini, Rojo, Blind, Darmian, Romero, Matic, Dalot
            ei saanud kvaliteeti kätte: Zaha, Kagawa, Mata, Herrera, Memphis, Mkhitarjan, Pogba, Lukaku
            feil: di Maria, Schneiderlin, Schweinsteiger, Martial, Bailly, Sanchez, Fred
            möh: Angelo Henriquez (kes?), Powell, Büttner, Varela, Valdez, Grant
            lion: Zlatan

            RvP-st pigistati olemasolnud aasta ja tiitel välja, erinevalt nt Ibrast. Shaw ja Lindelöf on ka asjaolusid arvestades seni koha välja mänginud. Teine kategooria on enamjaolt selline tublide squad playerite oma, et käib kah ja vaja läheb, aga meeskonda ei vea. Kõige hullem on kolmas, sest nii palju raisku lastud talenti ei ole vist küll ühestki teisest premmi tippklubist nende aastatega läbi jooksnud. Osalt läheb ka feili-kategooria muidugi sinna alla, mõni parem treener oleks mehed ehk mängima saanud. Üldpilt sõltumata võimalikust subjektiivsest lahtrite vahel liigutamisest: õudne.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              See oli nii hea küsimus, et ma läksin spetsiaalselt nimekirja vaatama, et kedagi ära ei unustaks. Pmst de Gea aastal 2011. Mis kuradi valemiga ta üldse nii kaua püsinud on?!

              tubli: RvP, Shaw, Lindelöf
              meh: Fellaini, Rojo, Blind, Darmian, Romero, Matic, Dalot
              ei saanud kvaliteeti kätte: Zaha, Kagawa, Mata, Herrera, Memphis, Mkhitarjan, Pogba, Lukaku
              feil: di Maria, Schneiderlin, Schweinsteiger, Martial, Bailly, Sanchez, Fred
              möh: Angelo Henriquez (kes?), Powell, Büttner, Varela, Valdez, Grant
              lion: Zlatan

              RvP-st pigistati olemasolnud aasta ja tiitel välja, erinevalt nt Ibrast. Shaw ja Lindelöf on ka asjaolusid arvestades seni koha välja mänginud. Teine kategooria on enamjaolt selline tublide squad playerite oma, et käib kah ja vaja läheb, aga meeskonda ei vea. Kõige hullem on kolmas, sest nii palju raisku lastud talenti ei ole vist küll ühestki teisest premmi tippklubist nende aastatega läbi jooksnud. Osalt läheb ka feili-kategooria muidugi sinna alla, mõni parem treener oleks mehed ehk mängima saanud. Üldpilt sõltumata võimalikust subjektiivsest lahtrite vahel liigutamisest: õudne.
              Minu arvates Martial ei vääri samal real olemist Sanchezi või di Mariaga.

              Kommentaar


                Kaalusin jupp aega. Läks sinna mitte mänguklassi, vaid suhtumise tõttu. Aga nagu öeldud, neid nuppe võib seal kategooriate vahel tõsta kuidas tahes, üldseis paremaks ei lähe.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Miks Dalot meh on?

                  Kommentaar


                    Mis kuradi asi see "suhtumine" on, mille pealt Martialile puid alla laotakse? See, et ta ei tantsi tolle klouni Lingardi videotes (kelle suhtumine on muideks nende samade fännide meelset priima btw) või see, et ta ei irvita nagu Danny Welbeck keset väljakut. Või see, et ta eelistab olla 1-2 päeva vastsündinu juures kauem? Või see, et ta ei tööta väga tagasi nagu Berbatov - see pole enam "suhtumine". Dalot on meh sest ta pole 19 aastaselt maailma parim RB. Ta on/oli fucking 19.

                    Kommentaar


                      Ma ei tea kui palju neid rumoreid uskuda tasub, aga väidetavalt tahetakse Longstaffi eest 40-50 mil £, samas on saadaval Bruno Fernandes üsna sama hinnaga. Miks see Fernandese deal juba tehtud ei ole ja mingi kuramuse overhyped tüüpi tahetakse üle maksta lihtsalt seetõttu, et ta britt on. See kuradi ladvik ja Ed suitsetavad ikka väga kangeid asju. Nagu eelpool mainiti, siis tundub suht viimane aeg mune näidata ja kiirelt 2-3 korralikku venda veel tuua, muidu tõesti jäädaksegi sinna 4-6 koha peale pendeldama ja saab aina raskem olema ka endale korralikke vendasi tuua tulevikus. Praegu kipub uue hooaja higlight Lingardi uus tants olema, kui üldse põhjust on tantsida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                        See kuradi ladvik ja Ed suitsetavad ikka väga kangeid asju.
                        Jep.

                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Soovitan hetkel veel mitte veene nüsima hakata, sest noh...Glazerid ei torma.
                          Akna lõpuni on pea neli nädalat aega ja Ed ei ole multitaskingu tüüp, seega on õrn võimalus, et enne kella kukkumist nägu-kaks ikkagi juurde saadakse (minep tea, võib-olla müüakse keegi mahagi).
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Ma võib-olla vaatasin siis mingeid teisi mänge, aga Martial oli hooaja lõpus platsil ju täielik lohh. Ja andis ikka pingutada, et niisuguse tolguste kamba seast veel eraldi sellega silma torkaks. Või siis see lege soojenduse video. Sellest, mida ta väljaku kõrval teeb, on mul ausalt täiesti ükskõik. Aga kaitsetöö mittetegemine ei näita suhtumist? Mis siis üldse näitab? Samas noh nagu ka selle algse posti puhul on jälle tegu subjektiivse arvamusega. Dalot'st ma loodan et saab asja, seni on meh. Minu jaoks. Kordan uuesti, minu poolest võib mõlemad sinna "tubli" kausta ka tõsta, kui kellelgi sellest kergem hakkab, aga üldpilt on ju endiselt pask. Mingi 30+ ostudest siis kolme asemel viis on õnnestunud, juhhei. Kas lasen kohe šampa lahti või toome kringli ka.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Mängust nii palju, et away kit on vähemalt ekraani vahendusel hästi sümpaatne.
                              A ja kes iganes selle Stewart Gardneriga mängu kommenteeris, ütles, et Antonio Valencia on ka veel paremkaitsesse variant olemas. Davai siis.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Siin teemas on parimad hapukurgid.
                                liverpool hakkas võitma ja läks paugupealt igavaks, keegi peab ju tühjaks jäänud purke täitma.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X