320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    No oleneb kuidas vaadata, peale Fergusoni lõpetamist on United tõesti keskpärane. Ehk ma ei näe põhjust solvuda. Viimase nelja aasta liiga kohad on ju 7, 4, 5 ja 6 kui see ei ole keskpärane, siis mis üldse Unitedi puhul oleks keskpärane. See hooaeg ongi väga tähtis, sellinne vaheaasta, kus üritatakse august välja tulla ja keskpäraste klubide seast kõrgemale murda. neljas koht liigas ei ole edasiminek, teine koht juba oleks. Kui just maailmaime ei juhtu ja meistrite liigas veerandfinaalist kaugemale pääsetakse.
    Et siis Real on ka hetkeseisuga vajunud keskpäraseks tiimiks ? Ma ei mõista mõne hooaja ebaõnnestumise järel klubi tituleerida keskpäraseks.
    Mis asi on uldse keskmine ? Koigi liigade keskmine või euroopa liigade keskmine? Või viie tippliiga keskmik? Ma julgen väita, et ManU on neis kõigis variantides keskmisest kõvasti kõrgemal.

    E: Lisaks on Premier league siiski kõige ühtlasem liiga. Kus sitema hooajaga võib sinust mitu tiimi mööda põrutada. Mujal kannatab ka sitema hooajaga esikolmikus lustida.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      No oleneb kuidas vaadata, peale Fergusoni lõpetamist on United tõesti keskpärane. Ehk ma ei näe põhjust solvuda. Viimase nelja aasta liiga kohad on ju 7, 4, 5 ja 6 kui see ei ole keskpärane, siis mis üldse Unitedi puhul oleks keskpärane. See hooaeg ongi väga tähtis, sellinne vaheaasta, kus üritatakse august välja tulla ja keskpäraste klubide seast kõrgemale murda. neljas koht liigas ei ole edasiminek, teine koht juba oleks. Kui just maailmaime ei juhtu ja meistrite liigas veerandfinaalist kaugemale pääsetakse.
      +1 Võtsid sõnad suust.
      Ma pigem igatsen seda manu, kes oli meistrite liigas poolfinaalis ja giggs tõmbas oma vasakuga risti. Hetkel kahjuks ma seda ei näe, et mitte kutsuda manu keskpärasuseks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        +1 Võtsid sõnad suust.
        Ma pigem igatsen seda manu, kes oli meistrite liigas poolfinaalis ja giggs tõmbas oma vasakuga risti. Hetkel kahjuks ma seda ei näe, et mitte kutsuda manu keskpärasuseks.
        Selge. Mou peab Giggsile kutse saatma järgmiseks nädalaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          +1 Võtsid sõnad suust.
          Ma pigem igatsen seda manu, kes oli meistrite liigas poolfinaalis ja giggs tõmbas oma vasakuga risti. Hetkel kahjuks ma seda ei näe, et mitte kutsuda manu keskpärasuseks.
          Hetkel ollakse liigas siiski teised ja CLis sees. Viimased kaks mängu on chelsea ja crystali vastu 0:1 ja 0:2 seisust välja tuldud. Kas pärast sellist mängu peaks midagi keskpäraseks liigitama? IMO mitte.

          Loodetavasti me kõik üllatume ja CLis näeme teistsugust manu.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Et siis Real on ka hetkeseisuga vajunud keskpäraseks tiimiks ? Ma ei mõista mõne hooaja ebaõnnestumise järel klubi tituleerida keskpäraseks.
            Mis asi on uldse keskmine ? Koigi liigade keskmine või euroopa liigade keskmine? Või viie tippliiga keskmik? Ma julgen väita, et ManU on neis kõigis variantides keskmisest kõvasti kõrgemal.

            E: Lisaks on Premier league siiski kõige ühtlasem liiga. Kus sitema hooajaga võib sinust mitu tiimi mööda põrutada. Mujal kannatab ka sitema hooajaga esikolmikus lustida.
            Arvestades kuidas ManU, City ja Chelsea kulutavad, peaksid nende eesmärgid olema väga kõrged. Real jääb see hooaeg maksimum kolmandaks ja on meistrite liigas konkurentsis (tõsi ManU on seda ka, aga mänguliselt on raske neid konkurendiks pidada).

            Ehk Reali näide on veidi imelik, kuna Unitedi kriis kestis neli aastat. Ja Real pole isegi kriisis.

            1-2 ebaõnnestunud hooaega on normaalne, aga kui neli hooaega järjest ebaõnnestuvad, hoolimata ebareaalsest kulutamisest, siis võib ju öelda, et ManU ei ole hetkel eliitklubi, kui sõna keskpärane nõnda häirib.

            Kommentaar


              Te lähete kaitsmisega veidi liiale, see hooaeg on rahuldav, eelmised neli ei olnud. Tuleb lihtsalt tunnistada, nii valus kui see ka pole, et eelmised neli aastat olid rasked ja see hooaeg on väga tähtis, 4 koht või Sevilla käest pähe saamine oleks juba 5. aasta järjest keskpärasust ja see ei ole normaalne, arvestades kuidas me raha põlema panema, pigem piinlik. Ehk ma loodan ka, et tuleb meistrite liigas midagi suurt, nt vähemalt poolfinaali koht ja liigas 2 koht. Samas ma ütlen ausalt, et mul poleks midagi selle vastu, kui see hooaeg peaks ebaõnnestuma ja klubi julgeks mõne noorema treeneriga riskida ja alustada uuelt lehelt.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Arvestades kuidas ManU, City ja Chelsea kulutavad, peaksid nende eesmärgid olema väga kõrged. Real jääb see hooaeg maksimum kolmandaks ja on meistrite liigas konkurentsis (tõsi ManU on seda ka, aga mänguliselt on raske neid konkurendiks pidada).

                Ehk Reali näide on veidi imelik, kuna Unitedi kriis kestis neli aastat. Ja Real pole isegi kriisis.

                1-2 ebaõnnestunud hooaega on normaalne, aga kui neli hooaega järjest ebaõnnestuvad, hoolimata ebareaalsest kulutamisest, siis võib ju öelda, et ManU ei ole hetkel eliitklubi, kui sõna keskpärane nõnda häirib.
                Defineeri eliitklubi. Oled Reali mänge jälginud see hooaeg? Saan aru suurest heidist, aga tulge enda künka otsast alla rahvas.

                Ja mis lapse loogika on see, et Liigas 2. ja Poolfinaali CLis on parem kui näiteks 3. ja veerandfinaal? Mõni klubi jõuab aastast aastasse poolfinaali mängides ainult baselite ja shaktharide vastu - On see siis parem kui esimeses play off voorus võitjalt pähe saada? Vaadakem laiemat pilti. Premis on hästi etendatud siiamaani ja CLis ollakse konkurentsis. August on välja tuldud, pane natukene juurde ja ollakse reali ja barca tasemel tagasi.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Kas ma olen idioot kui arvan, et Premmi teisel, kolmandal ja neljandal kohal ei ole tegelikult erilist vahet?

                  Kommentaar


                    Eika tõi kuskil teemas need eliitklubid välja, ma arvan, et kui vaadata viimaste aastate meistrite liiga tulemusi, siis sealt leiab potentsiaalsed kandidaadid üles. Real, Bayern, Barcelona, Juventus on seal kindlasti, klubid kes suudavad olla stabiilselt tipus ja tipu lähedal.

                    Kommentaar


                      Ma ei tea, tundub et ma jooksen peaga vastu seina. Võibolla ma ei ole võimeline oma mõtteid piisavalt selgelt väljendama, võibolla on vastaspool võimetu aru saama. Ei tea, aga selgitan siis veel. Manchester Unitedi viimased neli hooaega liigas - 7,4,5,6. Kuidas see ei ole keskpärane? Võib ka teisiti nimetada. Jah tippklubidel on aeg-ajalt 1-2 vahe aastat, nõrgemat hooaega. Meil on neid juba neli järjest olnud. Jah see oleks normaalne kui me prooviks oma noortega, aga me kulutame raha, julmalt.

                      Minu arust on vale meid hetkel võrrelda Reali, Barca, Juventuse või Bayerniga. Kes on tahes-tahtmata eliitklubid, aaasta-aastalt tipus.

                      Aga nagu ma ütlesin, siis see hooaeg peaks olema tagasituleku hooaeg. Mourinho teine aasta, jälle täiega raha tuulde loobitud jne. Ja hetkel ollakse teise koha ja meistrite liigas konkurentsis ja see on ju okei, keegi ei vaidle vastu, aga vaatame mis hooaja lõpus toimub.

                      Kui see hooaeg ei tule erilist tulemust, siis peaks vaatama peeglisse ja mõtlema, et miks neid tulemusi ei tule. Raha ju kulutatakse meeletult, kas asi on treeneris? kas asi on mängijates? Või on suurem probleem? Aga noh ilmselt tuleb see hooaeg rahuldav ja pole vaja mõelda selliste probleemide peale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Defineeri eliitklubi. Oled Reali mänge jälginud see hooaeg? Saan aru suurest heidist, aga tulge enda künka otsast alla rahvas.

                        Ja mis lapse loogika on see, et Liigas 2. ja Poolfinaali CLis on parem kui näiteks 3. ja veerandfinaal? Mõni klubi jõuab aastast aastasse poolfinaali mängides ainult baselite ja shaktharide vastu - On see siis parem kui esimeses play off voorus võitjalt pähe saada? Vaadakem laiemat pilti. Premis on hästi etendatud siiamaani ja CLis ollakse konkurentsis. August on välja tuldud, pane natukene juurde ja ollakse reali ja barca tasemel tagasi.
                        Tegelikult ei vaata sina ju laiemalt pilti, üsnagi subjektiivselt väidad, et playoffis saadud kaotus võitjalt on parem, kui saada ala umbes finaali ja võita seal, läbi baselite jne, mis kuradi loogika see veel on? Andesta mulle, aga sa oled ikka eriti rumal hetkel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Tegelikult ei vaata sina ju laiemalt pilti, üsnagi subjektiivselt väidad, et playoffis saadud kaotus võitjalt on parem, kui saada ala umbes finaali ja võita seal, läbi baselite jne, mis kuradi loogika see veel on? Andesta mulle, aga sa oled ikka eriti rumal hetkel.
                          Ei.

                          Mina väitsin, et ei ole alati see poolfinaali koht parem kui esimene play off voor, sulle kaks tsenaariumit siia alla.

                          1. City 3:3 Real (kaotab esimeses play off voorus Realile ja langeb CList välja, Real läheb edasi 3:0, 3:0 võitudega ja teeb ka finaalis 3:0)

                          2. Bayern võidab esimeses play off voorus Baselit 1:0, veerandfinaalis Shakhtari 1:0 ja saab poolfinaalis Spursilt pähe 0:10.

                          Üks meeskond jõudis poolfinaali, teine meeskond sai esimes voorus pähe. Kumb tiim oli "feik" aastal edukam CLis?


                          Selliste statistikatega, et kes on jõudnud poolfinaali on tegija ja kes ei jõua on sitt võite kõik kuupeale minna. Ei ma ei väida, et manchester oleks hetkel kuskil tipus, aga võrreldes eelmiste aastatega ollakse lõpuks taas teel sinna. Eilne 3:2 võidu mäng just näitab seda kuidas võidetakse ka halval päeval ja see ongi hea meeskonna märk.

                          Andesta mulle, aga proovi teinekord teise jutt mõttega läbi lugeda.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Sellega on see asi, et kui nt võrreldakse kahe tiimi viimase viie aasta tulemusi meistrite liigas ja tiim a on jõudnud 5 korda poolfinaali ja tiim b on viis korda hilisema võitja käest 16 hulgas pähe saanud. Siis viimase 5 aasta jooksul on parem tiim olnud tiim a. Esiteks kedagi ei kotigi kelle käest sa pähe said. Lõpuks loeb ikkagi kuhu sa välja jõudsid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Eika tõi kuskil teemas need eliitklubid välja, ma arvan, et kui vaadata viimaste aastate meistrite liiga tulemusi, siis sealt leiab potentsiaalsed kandidaadid üles. Real, Bayern, Barcelona, Juventus on seal kindlasti, klubid kes suudavad olla stabiilselt tipus ja tipu lähedal.
                              Et siis kui ManU võidab CLi, on saadud 2kuuga keskpärasest jälle eliitklubiks ? Real oli ennem 2014 aastat keskpärane klubi seljuhul ? Ennem seda voitsid CLi 2000. Mulle tundub, et oled vaadanud jalkat viimased 3 aastat ja otsustad sellepõhjal, kes on keskmik ja kes on tipp. Kui vaadata viimast kolme aastat CLi siis ongi maailmas ainult kaks eliitklubi.

                              E: Ma ei vaidle vastu, et viimaste aastate hoog pole olnud see. Aga nagu ma ennem ütlesin, igal tiimil on tõusud ja mõõnad. Ning mõne aastane langus ei anna alust tituleerida klubi keskpäraseks, eriti olukorras kus tegelikul ollakse juba tõusu teel. Lisaks suudeti võita karikaid ka sel ajal kui oldi sitt mänguliset. Ma arvan keskpärased tiimid ongi aastast aastasse olnud seal 10-5 kohapeal. Sähvatustega kõrgemal ja vahest ka mõne karikaall.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Et siis kui ManU võidab CLi, on saadud 2kuuga keskpärasest jälle eliitklubiks ? Real oli ennem 2014 aastat keskpärane klubi seljuhul ? Ennem seda voitsid CLi 2000. Mulle tundub, et oled vaadanud jalkat viimased 3 aastat ja otsustad sellepõhjal, kes on keskmik ja kes on tipp. Kui vaadata viimast kolme aastat CLi siis ongi maailmas ainult kaks eliitklubi.

                                E: Ma ei vaidle vastu, et viimaste aastate hoog pole olnud see. Aga nagu ma ennem ütlesin, igal tiimil on tõusud ja mõõnad. Ning mõne aastane langus ei anna alust tituleerida klubi keskpäraseks, eriti olukorras kus tegelikul ollakse juba tõusu teel. Lisaks suudeti võita karikaid ka sel ajal kui oldi sitt mänguliset. Ma arvan keskpärased tiimid ongi aastast aastasse olnud seal 10-5 kohapeal. Sähvatustega kõrgemal ja vahest ka mõne karikaall.
                                See kõik on väga suhteline, aga noh vahe ongi selles, et sa vaatad pikemat ajaperioodi, ma pigem jälgin 4-5 aasta lõikes olukorda. Kui asja vaadata 20 aasta lõikes, siis on ka Milan tippklubi. Mina pean üheks eliitklubi aluseks stabiilsust tipus, kus üks võibolla kaks veidi nõrgemat hooaega ei mõjuta väga üldpilti, aga kuna ManU on juba neli hooaeg järjest ebaõnnestunud, siis on minu arust raske neid võrrelda teiste tippklubidega ja pigem me praegu üritame tagasi teiste suurte sekka jõuda. Samamoodi Liverpool ja Milan pole enam ammu tipus ja mõlemad üritavad vaikselt tagasi suurte sekka jõuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X