320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aga äkki on Chelsea hetkel nii sitt, et Manu võit ei tähenda punaste sihti esinelikusse, vaid pigem chelsea sihti esikümnesse, noh? Ja siis omakorda Manu tõelist taset nipanapa ELi kohale?
    No kui aus olla, siis minu arvates igaüks kes tõsimeeli arvab, et manu ei saa top6 on ikka täielik debiilik. Toodi sisse wan-bissaka ja maguire, mahtusid vist premi ostude top1 ja top6 summade järgi, võin eksida, sest panen täiesti puusalt. Kaitse üle vinguti kogu eelmine hooaeg, nüüd tehti see nii korda kui üldse saab ja ikka on mingi ving.

    Sellest ma ka aru ei saa, et keda siia keskväljale siis taheti tuua McTominay asemele?? Üks vend kes mängib kogu FUCKING hingega meeskonna eest vs mingi lambi vend kes tuleb siia palka teenima. Või Fredi, Pereira, Matici ja noorte asemele on vaja mingit venda kes premis pole varem mänginud? Või oleks pidanud Dendockeri ostma wolvesist see suvi? Nagu mis valemi järgi inimesed üldse arvavad, et mingid wolvesid või asjad pakuvad unitedile see aasta konkurentsi, pärast seda kui tehti kõige katkisem koht kaitsenäol nii korda kui korda saab teha.

    Mis klubid need manust peaks ette jääma v.a suured 5? Wolves? Ärge tehke nalja.

    Kogu see hala on kirjutatud lugedes kõiki foorumeid ja redditit kuidas oma fännid juba ette nutavad, sest ei toodud printsessi dybalat ja SMSi isegi ei proovitud!
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      No kui aus olla, siis minu arvates igaüks kes tõsimeeli arvab, et manu ei saa top6 on ikka täielik debiilik. Toodi sisse wan-bissaka ja maguire, mahtusid vist premi ostude top1 ja top6 summade järgi, võin eksida, sest panen täiesti puusalt. Kaitse üle vinguti kogu eelmine hooaeg, nüüd tehti see nii korda kui üldse saab ja ikka on mingi ving.

      Sellest ma ka aru ei saa, et keda siia keskväljale siis taheti tuua McTominay asemele?? Üks vend kes mängib kogu FUCKING hingega meeskonna eest vs mingi lambi vend kes tuleb siia palka teenima. Või Fredi, Pereira, Matici ja noorte asemele on vaja mingit venda kes premis pole varem mänginud? Või oleks pidanud Dendockeri ostma wolvesist see suvi? Nagu mis valemi järgi inimesed üldse arvavad, et mingid wolvesid või asjad pakuvad unitedile see aasta konkurentsi, pärast seda kui tehti kõige katkisem koht kaitsenäol nii korda kui korda saab teha.

      Mis klubid need manust peaks ette jääma v.a suured 5? Wolves? Ärge tehke nalja.

      Kogu see hala on kirjutatud lugedes kõiki foorumeid ja redditit kuidas oma fännid juba ette nutavad, sest ei toodud printsessi dybalat ja SMSi isegi ei proovitud!
      Hahaha
      Ütlemata midagi mida ManU kohta arvan v ei... siis see postitus.

      "täielik debiilik"
      "ostude top1 ja top6 summade järgi"
      "tehti kaitse nii korda kui üldse saab"
      "mingi lambi vend kes tuleb siia palka teenima"

      Väärt kraam

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        No kui aus olla, siis minu arvates igaüks kes tõsimeeli arvab, et manu ei saa top6 on ikka täielik debiilik. Toodi sisse wan-bissaka ja maguire, mahtusid vist premi ostude top1 ja top6 summade järgi, võin eksida, sest panen täiesti puusalt. Kaitse üle vinguti kogu eelmine hooaeg, nüüd tehti see nii korda kui üldse saab ja ikka on mingi ving.

        Sellest ma ka aru ei saa, et keda siia keskväljale siis taheti tuua McTominay asemele?? Üks vend kes mängib kogu FUCKING hingega meeskonna eest vs mingi lambi vend kes tuleb siia palka teenima. Või Fredi, Pereira, Matici ja noorte asemele on vaja mingit venda kes premis pole varem mänginud? Või oleks pidanud Dendockeri ostma wolvesist see suvi? Nagu mis valemi järgi inimesed üldse arvavad, et mingid wolvesid või asjad pakuvad unitedile see aasta konkurentsi, pärast seda kui tehti kõige katkisem koht kaitsenäol nii korda kui korda saab teha.

        Mis klubid need manust peaks ette jääma v.a suured 5? Wolves? Ärge tehke nalja.

        Kogu see hala on kirjutatud lugedes kõiki foorumeid ja redditit kuidas oma fännid juba ette nutavad, sest ei toodud printsessi dybalat ja SMSi isegi ei proovitud!

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Toodi sisse wan-bissaka ja maguire, mahtusid vist premi ostude top1 ja top6 summade järgi, võin eksida, sest panen täiesti puusalt. Kaitse üle vinguti kogu eelmine hooaeg, nüüd tehti see nii korda kui üldse saab ja ikka on mingi ving.
          Ma saan aru küll, et möödunud hooaja pooled nullimängud on juba tehtud, kuid tiba vara veel pole raha betooni valada?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Ma saan aru küll, et möödunud hooaja pooled nullimängud on juba tehtud, kuid tiba vara veel pole raha betooni valada?
            Reaalselt arvad, et top6 on raske manule see hooaeg?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Reaalselt arvad, et top6 on raske manule see hooaeg?
              Ei. Aga TOP 4 on küll selline 40-60 üritus ning tiitel mingi.....1% võimalust?

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Ei. Aga TOP 4 on küll selline 40-60 üritus ning tiitel mingi.....1% võimalust?
                Aus arvamus vähemalt, ma ise arvan, et top4 mängitakse pigem arsenali ja spursi vastu ja rohkem kui 40-60, tiitel jääb tõesti hetkel kaugeks, aga no leicester tegi selle kunagi ära ehk mitte ühtegi tiimi ei saa vist maha matta.

                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Hahaha
                Ütlemata midagi mida ManU kohta arvan v ei... siis see postitus.

                "täielik debiilik"
                "ostude top1 ja top6 summade järgi"
                "tehti kaitse nii korda kui üldse saab"
                "mingi lambi vend kes tuleb siia palka teenima"

                Väärt kraam
                Arvad, et manu ei tule top6 see hooaeg?
                Jah Maguire oli premi kõige kallim ost see suvi, Wan-Bissaka oli 5. koht summade järgi.
                Jah, ütleks et täitsa soliidne kaitseliin. Wan-Bissaka Lindelöf Maguire Shaw VS Young Smalling Jones Shaw?


                Väärt kraam? Äkki on siis mingid argumendid mitte põhjendamatu smaili feiss?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Reaalselt arvad, et top6 on raske manule see hooaeg?
                  Pidasin silmas seda, et vara veel kaitsetööle hinnangu andmiseks ning raha pole nüüd see argument, mida esile tuua.

                  Ma mudu pakkusin teid viiendaks.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Aus arvamus vähemalt, ma ise arvan, et top4 mängitakse pigem arsenali ja spursi vastu ja rohkem kui 40-60, tiitel jääb tõesti hetkel kaugeks, aga no leicester tegi selle kunagi ära ehk mitte ühtegi tiimi ei saa vist maha matta.



                    Arvad, et manu ei tule top6 see hooaeg?
                    Jah Maguire oli premi kõige kallim ost see suvi, Wan-Bissaka oli 5. koht summade järgi.
                    Jah, ütleks et täitsa soliidne kaitseliin. Wan-Bissaka Lindelöf Maguire Shaw VS Young Smalling Jones Shaw?


                    Väärt kraam? Äkki on siis mingid argumendid mitte põhjendamatu smaili feiss?
                    Isegi ütlesin, et ei anna hinnangut ManU võimalustele.
                    Lihtsalt see postitus oli full retard.

                    1) Ei ole võimalik kedagi nimetada "täielikuks debiilikuks" etteruttavalt. Mina ei tea mitmendana ManU lõpetab. Sa ka ei tea. Jah, muidugi on pigem oluliselt tõenäolisem, et top6s lõpetakse.
                    2) Mida kuradit Sa selle ostusummaga tõestada üritad? Kui ostad Škoda Octavia 1 mln EUR eest ei tee see ikkagi kahjuks kiirenduses ära sama hinna maksnud Bugattile. Ehk mängijate kondiproov seisab veel ees. Lukaku oli ka üks kalleimaid ründemängijaid EPLis veel nädal tagasi.
                    3) "Nii korda kui üldse saab" - sorry aga see kõlab nagu teil oleks raudkindlalt vähemalt liiga kui üldse mitte maailma parim kaitseliin. Selles julgen kahelda. Ja mida iganes ma nüüd arvan - vaata kahte eelmist punkti - kondiproov on veel ees ja aeg näitab kui hea/halb miski on.

                    Kommentaar


                      Ma nagu ei saa aru miks on see äratõusmine kui ma arvan, et top6 kindel on? Ma ei võrrelnud kaitseliini ka liverpooli või cityga kellel kindlalt mõlemal kaitseliinid teistest mitu kilomeetrit eespool. Lihtsalt see jutt, et sats on sitem kui wolves või leicester no wtf.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Nii õhku täis juba hooaja avakohtumisest, kus skoor ei peegeldanud reaalsust. Varsti on silmad pisaraid täis ja pöidlad pihus, et kuidagi EL koht ära tuleks.
                        No aga ei ole õhku täis ju. Teile tuli suvel uus peatreener (suht sarnase väikese peatreeneri kogemusega nagu Ole). Kaotasite oma tähtmängija. Ma ei tea, miks nii butt-hurt reaktsioon selle peale tuli. Ja see "skoor ei peegaldanud reaalsust"-vabandus kõlab täpselt nagu Liverpooli legendaarne "moraalse karika võit"-vabandus. Meie olime seekord paremad, 4-0 skoor siiski ei saa olla otsast lõpuni juhuslik.


                        Mancheser United: Hated or adored, never ignored. mott.
                        Van Der Sar saved it, United again!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Isegi ütlesin, et ei anna hinnangut ManU võimalustele.
                          Lihtsalt see postitus oli full retard.

                          1) Ei ole võimalik kedagi nimetada "täielikuks debiilikuks" etteruttavalt. Mina ei tea mitmendana ManU lõpetab. Sa ka ei tea. Jah, muidugi on pigem oluliselt tõenäolisem, et top6s lõpetakse.
                          2) Mida kuradit Sa selle ostusummaga tõestada üritad? Kui ostad Škoda Octavia 1 mln EUR eest ei tee see ikkagi kahjuks kiirenduses ära sama hinna maksnud Bugattile. Ehk mängijate kondiproov seisab veel ees. Lukaku oli ka üks kalleimaid ründemängijaid EPLis veel nädal tagasi.
                          3) "Nii korda kui üldse saab" - sorry aga see kõlab nagu teil oleks raudkindlalt vähemalt liiga kui üldse mitte maailma parim kaitseliin. Selles julgen kahelda. Ja mida iganes ma nüüd arvan - vaata kahte eelmist punkti - kondiproov on veel ees ja aeg näitab kui hea/halb miski on.
                          Kui meil oleks null informatsiooni, mis tasemega kaitsjad osteti, siis oleksid need ostusummad tõesti mõttetud. Antud juhul aga annavad teatud pildi kätte. Esiteks Maguire pole ülemakstud Škoda. Premier League'is ennast tõestanud. Inglismaaga ennast tõestanud. Jah, suurklubis mitte, aga mingi Škoda jutt on idiootne.

                          Ma olen ka täiesti nõus, et kaitse tehti nii korda, kui üldse saab. Selle liiga parima või maailma parima pookisid sa ise juurde. Meeskonda toodi just vajalikele positsioonidele täpselt sellised mängijad, keda vaja. Muidugi alati risk, et üks või teine kukub ära ja aeg näitab, aga tunne on just selline, mida pole ammu olnud - Unitedi kaitseliinis on piisavalt kvaliteeti.

                          Kommentaar


                            Kaitse on nüüd ManU-l vähemalt paberil päris korralik, aga ütleks, et keskväli suht küsitav. Korraliku keskväljaga (a. la Everton eelmisel hooajal vs. ManU) tiimide vastu on raske nii. Ise kipun arvama eelmise hooaja põhjal, et ManU jaoks mugavam ongi mängida meeskondade vastu, kes ise palju palli valdavad - ees kiired Martial ja Rashford + Pogba pikad söödud. Aga enamus mänge on väiksemate vastu, kes rahulikult kaitses istuvad, ja seni pole ju nende vastu väga hakkama saadud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JLuht Vaata postitust
                              aga mingi Škoda jutt on idiootne.
                              Olen sinuga nõus- Škoda on jummalast hea auto.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                                Kaitse on nüüd ManU-l vähemalt paberil päris korralik, aga ütleks, et keskväli suht küsitav. Korraliku keskväljaga (a. la Everton eelmisel hooajal vs. ManU) tiimide vastu on raske nii. Ise kipun arvama eelmise hooaja põhjal, et ManU jaoks mugavam ongi mängida meeskondade vastu, kes ise palju palli valdavad - ees kiired Martial ja Rashford + Pogba pikad söödud. Aga enamus mänge on väiksemate vastu, kes rahulikult kaitses istuvad, ja seni pole ju nende vastu väga hakkama saadud.
                                Mis on Evertoni keskväljas paremat kui näiteks Pogba+McTominay+Fred

                                Lisaks on meil kaitsjateks nüüd Lindelöf ja Maguire mitte Smalling ja Jones. Ehk taga hoidvate meeskondade vastu saavad nad ise ka keskele tõusta ja luua veits.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X